Skocz do zawartości
AdAm_00

Hardtech.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Zapraszam na forum portalu HardTech.pl. Przydało by się kilka słów na ten temat. Powiem tak...starzy wyjadacze internetu i hardware'u znaja HardTech. Portal na dniach będzie ruszał (trwa cięcie lay'outu).

http://www.forum.HardTech.pl

PS. Prosze zajrzeć do działu PRACA (tylko osoby znające się na sprzęcie komputerowym). Na wszelkie pytania odp w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu :blink:

 

 

Dzialo wiecej sie nie dalo ? Zanim przewinalem w dol strone to ohohoh

 

 

Powodzenia zycze Wam mlodzi redaktorzy :wink:

1. Co "znowu"?

2. W redakcji są tylko osoby pełnoletnie i wykształcone

3. A jesli chodzi o dzialy..jest tyle ile potrzeba...a jesli chodzi o ilosc to napewno mniej niz na innych forach

Edytowane przez AdAm_00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...starzy wyjadacze internetu i hardware'u znaja HardTech.

no..znaja...tyle ze co z tego ??

 

to tak jakbys powiedzial ze wszyscy znaja Chevrolet i tylko dlatego ze znaja to warto kupic Lacetti :D :D :D

 

robicie cos calkowicie nowego a reklamujecie sie starym HT.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam Internet dopiero od ok. 2 lat to nie jestem w temacie. :P Pamiętam Hardtech w takim ładnym designie ze sklepem internetowym. To jest ten sam Hardtech co wtedy? Czy poprostu ktoś kupił domenę po akcji z HardPC?

 

Dlaczego styl na forum nazwaliście Hardtech? :|

Jeszcze jedno pytanie dotyczące forum. Po co te obrazki przy nazwach działów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam Internet dopiero od ok. 2 lat to nie jestem w temacie. :P Pamiętam Hardtech w takim ładnym designie ze sklepem internetowym. To jest ten sam Hardtech co wtedy?

NIE !

 

starym HT.pl zajmowal sie Blacky, Lagier, Chaosek i moja skromna osoba, a na forum cala smietanka polskiego FC

 

Czy poprostu ktoś kupił domenę po akcji z HardPC?

wyglada na to ze tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. HT nie ma nic wspólnego z HardPc

2. Nie uzywam dawnego HT.pl lecz chce przypomniec dawnym czytelnikom ze cos takiego powstaje

3. jesli chodzi o obrazki - a czemu nie? czy cos przeszkadza w prowadzeniu lub korzystania z forum?

4. Jesli chodzi o nazwe stylu (HardTech) wdarl sie blad, ktory jak najszybciej naprawie jak tylko wroce do domu.

5. Domena juz od dawna byla wykupiona.

6. Jeszcze wyprzedzajac pewnie inne pytania: HT nie bedzie mialo nic wspolnego z redakcja w HPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć, HardTech dawno umarł przede wszystkim z mojej winy. Wszystko padło w pizdu a ja nie miałem kasy na ratowanie sklepu i portalu. Wyemigrowałem do UK.

 

Domenę najpierw kupili jakieś ziomale i raz już próbowali postawić HT na nowo, pewnie jak niektórzy wiedzą. Nie udało się i domenę wykupił Zenfist. Najpierw próbował ją sprzedać. Ale kiedy ja się do niego odezwałem i chciałem odzyskać domenę, to Zen zaśpiewał za nią bagatela 800zł :huh: I twierdził że tyle go ona kosztowała. A guzik prawda, bo wiem ile ta domena kosztowała.

 

No teraz już jej nie sprzedaje, tylko dogadał się z wami i próbujecie zrobić portal z Zenfistem w tle.

 

A prawda jest taka, że raz kolejny próbujecie na dobrym imieniu Vipa, Lagiera, Chaosa i innych (wszystkich nie wymienię, za co sory) zbudować "fajny serwis". A najbardziej mnie wkurza to, że znam doskonale historie domeny i wiem w jakich teraz jest rękach.

 

Może się mylę, ale jesteście bez szans. Jedyną możliwością reaktywacji hardtecha, to ci sami ludzie go otaczający. No może beze mnie, bo to przeze mnie się rozpadło.

 

Nie życzę wam powodzenia, będę szczery, mam nadzieje, że padnie wszystko tak jak poprzednia próba. Za duży mam sentyment do tej domeny. Pewnie nigdy jej nie odzyskam, trudno. Ale wam powodzenia nie życzę, bo to co robicie to kradzież. Kradzież reputacji.

 

A jeśli już sięgniemy do źródeł, to domenę wymyślił Vip nie wy. I jeśli ktoś miały sobie przypisywać do niej prawo to właśnie on. Mnie by było wstyd budować coś na reputacji takich znakomitości, jakie HT w sobie skupiał. I przypisywać sobie, że to moje.

 

[ciach!]o prawda, chodźby nie wiem co, to nigdy wasze nie będzie.

 

 

A jak jeszcze widze teksty typu "Avatar dajesz z innego serwera czy wrzucasz na HT?" no to już mnie normalnie ch.j strzela. No [ciach!]a jeszcze naszego skrótu będą używać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że nowe forum powstaje itp.. ale bójcie sie boga ludzie no... dla mnie jest istnym złodziejstwem używać domeny HardTech.pl - nie wiem co sie tam miedzy prawdziwymi właścicielami działo, ale czy zostawiając starą nazwe (reputacje serwisu itp) to jesteście zdania że są jakiekolwiek szanse na rozrastanie sie forum ? Nikłe ;) Bo tamten serwis tworzyli ludzie o dużej wiedzy i doświadczeniu... a wątpie że tam powrócą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że nowe forum powstaje itp.. ale bójcie sie boga ludzie no... dla mnie jest istnym złodziejstwem używać domeny HardTech.pl - nie wiem co sie tam miedzy prawdziwymi właścicielami działo, ale czy zostawiając starą nazwe (reputacje serwisu itp) to jesteście zdania że są jakiekolwiek szanse na rozrastanie sie forum ? Nikłe ;) Bo tamten serwis tworzyli ludzie o dużej wiedzy i doświadczeniu... a wątpie że tam powrócą

nie powrócą

 

Kazdy z nas poszedl w inna strone.Lagierek to jest moj ziomal ...znalismy sie przed HT i klepiemy nadal miedzy soba ile sie da :], choc czasu wolnego malo

 

HardTech.pl umarl i tak powinno pozostac !

 

(pomijam juz fakt, ze tak jak powiedzial Blacky...nie znacie nawet genezy powstania nazwy HardTech.pl i dlaczego np. literka "T" jest pisana z duzej litery )

Edytowane przez _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hardtech.pl to były czas :D ah pamiętam to jak by było wczoraj :) wprawdzie początki interesowania się kompami ale aż się łezka w oku kręci :cry: i LukeXe jako ocmaster ;) jeszcze trochę się wchodziło na oc-serwis ale to nie to mimo wszystko ;) jestem zdania jak wyżej, że nie ma to sensu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów ? :lol:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...amp;hl=Hardtech ta dyskusja niczego Cie nie nauczyła ? I że z taką domeną jesteście spaleni ? zwłaszcza rekalmując sie na ppc, gdzie siedzi większość z HT :lol:

 

Pozdrówki dla starego HT :)

Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wam dalej zal dupe sciska, ze nie macie swojej domeny.

Bylo trzeba jej pilnowac i tyle, a nie teraz marudzic ze jakies lamusy itp. ja kupili. Olejcie temat i po sprawie, po co sie ciagle uzalac.

 

A ostatnia rzecza z hardtech jaka mi sie kojazy, to ludzie czekajacy po kilkatygodni na swoj towar ktory kupili w sklepie.

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wam dalej zal dupe sciska, ze nie macie swojej domeny.

Bylo trzeba jej pilnowac i tyle, a nie teraz marudzic ze jakies lamusy itp. ja kupili. Olejcie temat i po sprawie, po co sie ciagle uzalac.

 

A ostatnia rzecza z hardtech jaka mi sie kojazy, to ludzie czekajacy po kilkatygodni na swoj towar ktory kupili w sklepie.

to nie kwestia czy cos sciska moje posladki czy nie, ale kwestia robienia swoich spraw jadac na cudzej marce ...prosciej wytlumaczyc ?

 

sklep HT.pl w koncowej fazie faktycznie mial spore problemy, jednak wszystko bylo wyjasnione z tego co wiem i nikt poszkodowany nie byl nie liczac straty czasu i nerwow (calutkiwe zamieszanie bylo spowodowane wspolpraca z pewnym sklepem internetowym, ktory to zamiast wywiazaywac sie ze wspolpracy stworzyl lawine niezalatwionych spraw i komplikacji) ....glownie tez dlatego HardTech.pl ja osobiscie uznalem za przeszlosc

Edytowane przez _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wam dalej zal dupe sciska, ze nie macie swojej domeny.

Bylo trzeba jej pilnowac i tyle, a nie teraz marudzic ze jakies lamusy itp. ja kupili. Olejcie temat i po sprawie, po co sie ciagle uzalac.

A żebyś wiedział że żal, zresztą sam byłeś zaangażowany w tworzenie ht, więc powinieneś wiedzieć czego jest żal. Nie bądź taki kozak.

 

A ostatnia rzecza z hardtech jaka mi sie kojazy, to ludzie czekajacy po kilkatygodni na swoj towar ktory kupili w sklepie.

A myślisz że czemu ht zostało pogrzebane? Właśnie dlatego że ZBANKRUTOWAŁEM do jasnej anielki! Nie wiem ile razy mam jeszcze się z tego tłumaczyć. Hardtech umarł i tak powinno pozostać, a ci którzy chcą coś budować na tej domenie liczą na to, że na tej "starej" opinii mogą popłynąć. Zresztą domenka jest już wypoziomowana, jeszcze przeze mnie i też fajnie, nie?

 

A pozatym, tylko ja byłem odpowiedzialny za paczki i moją winą było to że to wszystko siadło. Nie chłopaków odpowiedzialnych za merytoryczną stronę serwisu. A chyba kolega Adaś nie wzioł domeny ht.pl dlatego, że fajny sklep był (bo nie był) tylko dlatego, że był zajebisty serwis.

Edytowane przez Blacky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno stalo sie, trzeba zapomniec i zyc dalej.

A ja popieram Skrytobojce. Vip , Lagier , Blacky - wasza(nasza) wina, że nie utrzymaliście domeny i tu był błąd. Ostatnio za taką akcję się wpieniłem, ale teraz ... drugie podejście ... kradzież nazwy ... i wiecie co ? :] mi to już ryba ... Z nimi sie nie wygra i też wam radzę olać całą sprawę. BTW chyba Vip z Lagierkiem mieliście stworzyć coś nowego ? Takie ostatnio plany były ... było coś ... przypieliście się do jakiegoś serwisu ... zonk. :]

 

Sam wiem z czym kojarzy mi się nazwa HardTech.pl i dokładnie pamiętam ile czasu spędziłem tam dodając liczbę "n" przedmiotów do sklepu , arty , wkład w forum ... wiele ... i żal mi też tego ALE to było i już nie wróci , trzeba żyć dalej a skoro AdAm_00 i reszta ekipy nowego HT.pl przypisują sobie naszą dawną nazwę to cóź ... to już ich sprawa, że robią z siebie frajerów - i tak ja ich postrzegam.

 

Pozdrawiam. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja popieram Skrytobojce. Vip , Lagier , Blacky - wasza(nasza) wina, że nie utrzymaliście domeny i tu był błąd. Ostatnio za taką akcję się wpieniłem, ale teraz ... drugie podejście ... kradzież nazwy ... i wiecie co ? :] mi to już ryba ... Z nimi sie nie wygra i też wam radzę olać całą sprawę. BTW chyba Vip z Lagierkiem mieliście stworzyć coś nowego ? Takie ostatnio plany były ... było coś ... przypieliście się do jakiegoś serwisu ... zonk. :]

 

Sam wiem z czym kojarzy mi się nazwa HardTech.pl i dokładnie pamiętam ile czasu spędziłem tam dodając liczbę "n" przedmiotów do sklepu , arty , wkład w forum ... wiele ... i żal mi też tego ALE to było i już nie wróci , trzeba żyć dalej a skoro AdAm_00 i reszta ekipy nowego HT.pl przypisują sobie naszą dawną nazwę to cóź ... to już ich sprawa, że robią z siebie frajerów - i tak ja ich postrzegam.

 

Pozdrawiam. ;]

co nie znaczy aby mowic o tym "moje". Domena zostala wykupiona i nikt nie ma o to zalu ale tu chodzi o przypisywania sobie czyjejsc, opinii, pomyslu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co tu chodzi. :] Jednak można wyrazić swoje zdanie i ... i co ? i nic ... z tym się niestety nie wygra - trzeba całkowicie olać. :]

dokładnie... user grygus który wciągnął mnie w HT też jest zgodny z moją opinią - "jakieś lole wykupili sobie nazwę i zakładają nowego HT :lol2: :mur: " ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zrobicie jak ktos wykupi znowu ta domene i postawi tam np. serwis gejowski? ;) Wtedy to was chyba by kompletnie skrecilo.

 

Bylo trzeba pilnowac domeny a nie jeczec teraz, roczny oplata za domene *.pl wynosi jakies 40zl

Pare osob nie moglo sie zrzucic na domene? ROCZNIE 40zl

 

No chyba ze Blacky jak pisal: "Wyemigrowałem do UK."

Zostawil wszystko gdzies i pojechal. Olewajac cala sprawe.

Bo jak pamietam po aferze z sklepem, dlugo nie bylo zadnych informacji od wlasciciela (Blacky). A pojawialo sie wiecej watkow od gosci, ktorzy kupili cos w sklepie na towar czekali dlugimi tygodniami.

 

A patrze na dodatek tak krytycznie, bo z tego co pamietam to nie pierwszy jego sklep, ktory tak skonczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zrobicie jak ktos wykupi znowu ta domene i postawi tam np. serwis gejowski? ;) Wtedy to was chyba by kompletnie skrecilo.

 

Bylo trzeba pilnowac domeny a nie jeczec teraz, roczny oplata za domene *.pl wynosi jakies 40zl

Pare osob nie moglo sie zrzucic na domene? ROCZNIE 40zl

 

No chyba ze Blacky jak pisal: "Wyemigrowałem do UK."

Zostawil wszystko gdzies i pojechal. Olewajac cala sprawe.

Bo jak pamietam po aferze z sklepem, dlugo nie bylo zadnych informacji od wlasciciela (Blacky). A pojawialo sie wiecej watkow od gosci, ktorzy kupili cos w sklepie na towar czekali dlugimi tygodniami.

 

A patrze na dodatek tak krytycznie, bo z tego co pamietam to nie pierwszy jego sklep, ktory tak skonczyl.

a mozesz powiedziec co ma piernik do wiatraka? Zagladam Ci do kieszeni? Nie sadze, wiec Ty tez tego nie czyn. A co do sklepu jak masz jakies zale do kogos to zapraszam na priv albo gg. Potrafisz wytykac komus co sie mu nie udalo, zycze Ci zebys w swoim zyciu nie mial takich "przygod" bo 10ej czesci tego co sie dzialo nie wiesz a osadzasz wrecz zbijajac sie i drwiac.

 

Nie skreca mnie nic szczerze powiedziawszy grzeje mnie to czy ktos kupil ta domene czy nie. HT juz nie ma i tak powinno zostac. Jedyne co mnie wkurza to ze prawdziwe ht nieistnieje i nigdy tak naprawde nie zaistnieje, a ktos na beszczela podpisuje sie pod nasza reputacja i jeszxcze gada ze proboje przywolac dawna "swietnosc". Czy to jest normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...