Skocz do zawartości
norbas

P4 2.4Ghz - podkręcić!

Rekomendowane odpowiedzi

P2.4 na płycie ASUS P4Pe (845) DDR 333 - jak to podkręcić ile FBS ile prądu ile z tego da się wycisnąć :twisted:

Jeśli można proszę łopatologią. :D

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj sie prosze z bardzo pomocna opcja : Szukaj dostepna na kazdym forum.

Zanim zapodasz nowy temat , sprawdz czy nie byl juz wielokrotnie poruszany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze mi ktos powie jak to na msi na sisie najnowszym podkrecic tam jakies dziwne stosunki sa 4:5,2:10 i jeszcze wiele innych moze ktos wie o co to biega bo ja tylko na 2,7 moge podkrecic a dalej nie idzie ......komp brata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze mi ktos powie jak to na msi na sisie najnowszym podkrecic tam jakies dziwne stosunki sa 4:5,2:10 i jeszcze wiele innych moze ktos wie o co to biega bo ja tylko na 2,7 moge podkrecic a dalej nie idzie ......komp brata

:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze mi ktos powie jak to na msi na sisie najnowszym podkrecic tam jakies dziwne stosunki sa 4:5,2:10 i jeszcze wiele innych moze ktos wie o co to biega bo ja tylko na 2,7 moge podkrecic a dalej nie idzie ......komp brata

:?:

no moze i to tak napisałem ze nie wiadomo o co biega ..moj brat ma p4 2.4 ghz i ma płyte MSI na sis 684 (chyba nie orjetuje sie w sie za bardzo) i w biosie (bardzo dziwny bios) jest kilka dziwnych opcji do krecenia napiecia i fsb to normalaka ale dla cpu i ddr jest taka dziwna tabelka i tam jest pełno chyba wszystkie kombinacje czegos a wyglada to tak własnei 1:1,!:2, i tak dalej az do 10 :8 i potem w odwrotna strone i o co w tym biega jak zmienia z 1:1 na np. 4:5 to ram ma 220mhz i wogole zmienia sie to jakosc dzienie jakbby bnie byłoz to w rzdnej charmoni a fsb kom mało co sie da podkrecic wie ktos jak to poustawiac aby 3ghz wycisnac.. (pytał brat )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak plytka nie ma pci lock (w biosie) to o wiecej niz 2.7 i tak mozesz zapomniec. To jest najwazniejsza sprawa.

 

 

A jak ma, to ustawiasz pamieci synchronicznie (coby nie przeszkadzaly) 1:1, a procowi dajesz napiecie z 1.7V i jedziesz po troche w gore, zeby zobaczyc na co go stac.

 

ps a jak juz sprawdzisz proca to mozesz zaczac bawic sie pamieciami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...