Skocz do zawartości
Adagio

Pobór Prądu Przez Accespoint Z Dsl I Routerem Oraz P2p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ile prądu pobiera router wifi dsl?

I jak obciąża sieć? 40Wat?

 

I jak wylada sprawa z P2P. Czy można w routerze DSL-604T wydzielić pasmo dla P2P z małą przepustowością?

Czy trzeba bedzie zainwestować z komputerek i tam stworzyć proxy na p2p? Bo chodzi mi o to żeby nie było takich ekscesów że siec mi totalnie zostanie zawalona przez p2p. (Nie daje ograniczeń klienckich ale z drugiej strony 512kbit dla kazdego styknie w zupełnosci a przy tym p2p sieci nie zawali, ale może stać się tak że 4 wskoczy na Peer2peer i zawali sieć :/)

 

Pozdro

Edytowane przez Adagio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do poboru mocy danego urządzenia to trzeba zajrzeć do instrukcji, tam masz napisane ile pobiera watów, albo poprostu przeczytać to z tabliczki znamieniowej zasilacza.

 

Ten router nie ma zarządzania pasma tylko kolejkowanie. Możesz ustawić, żeby ruch WWW miał pierszeństwo przed P2P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem router nie posiada możliwości zarządzania pasmem, więc nie ma opcji ustawiania transferu. Kolejkowanie, o ile działa (a w tanich routerach zdarza się, że wogóle nie działa :) ) daje Ci własnie możliwość, tego że żadne P2P nie zamulą łącza, bo strony WWW będą miały przed nimi priorytet. O opcji podmieniania firmware z innego modelu nie słyszałem, ale jest to całkiem możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...