Skocz do zawartości
zulik_

Czy To Problem Z Płytą? <asrock 939 Dual...>

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy nie powinienem wpsiać w temacie z tym asrockiem, ale tam wszystko o kręceniu tej mobo jest a mi nie o to chodzi. Otóż wczoraj przy próbie włączenia kompa nie włączał się monitor. Tak jak by nie był komputer włączony. Komp pracuje, wszystki wiatraki i hdd oprocz cd-romów. Nie chca sie wysówać, pomaga dopiero wyciągnięcie kabla IDE. Sprawdzałem pamięci grafę, patrzyłem na innej grafie na AGP i nic. Zero reakcji. Co ciekawe podobna sytuacje miałem kilka dni wczesniej ale wtedy za 2 czy 3 włączeniem cd rom sie otworzył i komp ruszył. Doszły mnie słuchy że to może być wina płyty bo te asrocki mają jakies problemy na stockowym biosie a u mnie nic nie zmieniane. Tak więc ma ktoś jakiś pomysł co moge zrobić zeby w koncu komp odpalił? Pozdrawiam

 

edit:

Moj komp: Mobo w/w asrock, A64 3200+(939), 2x512mb kingstone, gf7300gt by zalman, fortron 350w, 160 gb samsung HD160JJ

Edytowane przez zul22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj uaktualnic bios do wersji 1.30 i zobacz wtedy. Mialem podobny problem, tak zwane coldboty i po wgraniu tego biosu jest spokoj.

Tylko ze komp sie nie wlacza wogóle, tzn nie wlaczal bo doszukałem sie ze trzeba go wlaczac i wylaczac az do skutku i poszlo:) Temat do zamkniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...