Skocz do zawartości
szwabek

.::ankieta::. Który Bloczek?

Który bloczek na CPU???  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kyniek vs Misio15go vs Realitynet vs Mcs

    • Prison Pro V2
      5
    • CPU CUBE 2 ULTRA LE
      6
    • Frost3Duo
      13
    • X2L
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pomyślałem, żeby stworzyc ankietę na temat bloków na CPU :)

 

Zapraszam do głosowania, ale przypominam, mam nadzieję zbędnie, że głosujemy na blok a nie na produceta!!!

 

Oto zdjęcia w odpowiedniej kolejności:

 

post-130231-1161373032_thumb.jpg

 

post-130231-1161373056_thumb.jpg

 

post-130231-1161373077_thumb.jpg

 

post-130231-1161373137_thumb.jpg

Edytowane przez szwabek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to nie bede mowił jaki blok mam by wojny nie bylo. Producent pewnie wie. Ale uważam że ten produkt nie jest najlepszy. Hmm jest pewnie w czolówce wydajności ale napewno nie najwyżej + jak go kupiłem to przeciekał ale uważam że każdy blok ma do tego prawo. Dlatego trzeba sprawdzic WC duzo wczesniej niz sie zainstaluje na kompie. Dodalem odrobiny sylikonu bezbarwnego i jest idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież w ankiecie brakuje wielu bloków...x3n, f2s, Storm, Apogee, nexxxos, Pietach-blok etc....

Zagłosowałem na f3d, zawsze podobały mi się bloki RN :> I jeśli miałbym kupować z tych 4 wybrał bym właśnie jego.

Chyba lepsza by była ankieta na producenta bloków a nie poszczególne produkty, gdyby nie te ciągłe wojny kyniek vs. reszta świata, zawsze można tą rozszerzyć o drugie pytanie :> .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież w ankiecie brakuje wielu bloków...x3n, f2s, Storm, Apogee, nexxxos, Pietach-blok etc....

Zagłosowałem na f3d, zawsze podobały mi się bloki RN :> I jeśli miałbym kupować z tych 4 wybrał bym właśnie jego.

Chyba lepsza by była ankieta na producenta bloków a nie poszczególne produkty, gdyby nie te ciągłe wojny kyniek vs. reszta świata, zawsze można tą rozszerzyć o drugie pytanie :> .

Pozdro

A gdzie np flowpin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...