Skocz do zawartości
kwasiu

Potrzebny Mi Program:)

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Zwłaszcza, że pytającemu pewnie chodzi o zwiększenie rozdzielczości i ilości detali w zdjęciu - a tego żadne normalne filtry programowe nie potrafią. Chociaż jakiś czas temu pisali o algorytmach fraktalnych używanych przy skalowaniu obrazu, i tam ponoć pewna regeneracja detali dla konkretnego rodzaju obrazków jest możliwa. Ale softu nie widziałem, więc nie mogę potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodziłem jeszcze na kurs photoshopa to zapytany przeze mnie nauczyciel apropo wyostrzenia powiedział że taki program istnieje, ale jest używany przez policje, nie da się go normalnie kupić - a nawet jak się da to kosztuje ok. 50 tys zł [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodziłem jeszcze na kurs photoshopa to zapytany przeze mnie nauczyciel apropo wyostrzenia powiedział że taki program istnieje, ale jest używany przez policje, nie da się go normalnie kupić - a nawet jak się da to kosztuje ok. 50 tys zł [;

xD Przestań ... tak się składa, że znam się bardzo dobrze z technikami policyjnymi ... to o czym mówisz ... nie istnieje ;] nie ma takiej opcji ... Tzn. do zdjęć z komórek przerabiają to na B+W i w Corelu na grafikę wektorową ... potem jest z tym trochę zabawy ... a tak to ... no comment. :)

 

A tak ogólnie do technicy (graficy) policyjni u mnie używają

 

1.ACDsee

2.Photoshop Elements (na CS-a nie stać najwidoczniej ;] )

3.Corel bodajże 9 czy 10 ...

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komórka ma służyć do kontaktowania się z innymi a nie do robienia zdjęć. <_<

Większość programów graficznych (nie, nie Paint) ma opcję wyostrzania.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komórka ma służyć do kontaktowania się z innymi a nie do robienia zdjęć. <_<

Bo ? ;]

 

Chcesz to możemy pogadać

 

Ja mam Sony Ericssona K750i , Skrytobojca ma W810i ... Ja niedługo się przesiadam na K800i ... Pogadamy o aparatach w tych fonach ? :D

 

http://members.lycos.co.uk/maciekcie/world2.jpg - takie coś mam w 2Mpix :> to jest K750i ... K800i ma 3.2Mpix ... i 1/3" matrycę ... obraz będzie jak z Minolty Z1 i do tego stabilizacja obrazu ...

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodziłem jeszcze na kurs photoshopa to zapytany przeze mnie nauczyciel apropo wyostrzenia powiedział że taki program istnieje, ale jest używany przez policje, nie da się go normalnie kupić - a nawet jak się da to kosztuje ok. 50 tys zł [;

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Nie moglem sie powstrzymac.

 

 

Mowisz o tym programie co z 4 rozmazanych pikseli, zrobi powiekszenie twarzy do wydruku na A4 ? :]

Co czesto pokazuja w filmach akcji itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://members.lycos.co.uk/maciekcie/world2.jpg - takie coś mam w 2Mpix to jest K750i ... K800i ma 3.2Mpix ... i 1/3" matrycę ... obraz będzie jak z Minolty Z1 i do tego stabilizacja obrazu ...

dobrze, dobrze ja też mam k750i i szczerze powiem, że do fotek z normalnej cyfrówki nie ma co porównywać... optyka - optyka mój drogi w aparatach komórkowych zawsze będzie kulała, o zdjęciach w marnym oświetleniu już nie mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, dobrze ja też mam k750i i szczerze powiem, że do fotek z normalnej cyfrówki nie ma co porównywać... optyka - optyka mój drogi w aparatach komórkowych zawsze będzie kulała, o zdjęciach w marnym oświetleniu już nie mówię.

Przeczytaj swój post jeszcze raz. ;) Mam Ci pokazać pierwsze cyfraki ? Które gorzej robiły fotki od naszych SE ? I do jakich cyfraków to porównujesz ? Bo z kolegi Kodakiem (1.2Mpix) to mój SE lekko wygrywa :> a ze sprzętem co w sygnaturce to chyba proste ... że ginie. Spokojnie , jeszcze jest czas ... kiedyś dojdzie to do ładnych rzeczy :] Nie mówię o poziomie lustra (bo to jednak niemożliwe) ... ale takiego Canona G7 ... czemu nie...

 

Co do zdjęć w marnym oświetleniu ... No na dniach już będę mieć tego K800i ... widziałeś sample z niego ? Fotki jak z Minolty Z1 :> I flash też całkiem dobrze działa ... Ten K800i jest lepszy niż niejeden "pierwszy" cyfrak. Komórki jeśli chodzi o fotografię to jasne, że są opóźnione w rozwoju ... ale z czasem sam zobaczysz , będą już całkiem przyzwoite fotki robić.

 

Marudzisz na optykę ... obiektyw może i nie jest oszałamiający ale jednak "daje radę" według mnie. Oczywiście nie ma co porównywać tego do cyfrowych "dużych" obiektywów ale pamiętaj, że to jest szkło stałoogniskowe - nie ma zoomu ale stałki dają znacznie lepszy obraz (nie mówię w tym momencie stałka w komórce vs. zoom w cyfraku xD bo to jasne, że jeszcze nie , tylko mówię ogólnie). Pożyjemy , zobaczymy. :)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...