Skocz do zawartości
victor89

Iriver T30 I... Problemy (firmware Updater Nie Wykrywa Playa)

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem takiego playerka na allegro - po wielu bojach udało mi się zainstalować media playera 10, taki programik irivera (iriver plus 2), który skopiował jakieś tam pliczki do systemu, i player wreszcie został wykryty przez media playera 10 co umożliwiło mi kopiowanie mp3 na niego.

Sposób ten jest niewygodny jak jasna cholera, dlatego chciałem się zapytać - w jaki sposób skonfigurować to wszystko, żeby po podpięciu ten iriver został zobaczony jako pendrive...

teraz nawet nie wiem jak skopiować nowe firmware do folderu DATA - bo folderu nie widać w WMP10... i kopiuje on tylko mp3...

Próbowałem ze sterownikami irivera ze ich domowej strony, ale windows ich kompletnie nie łyka...

Proszę o pomoc...

Chciałem się jeszcze zapytać jak dokłądnie wygląda sprawa z updatem firmwareu z wersji 1.54 na 1.71 (mam już na dysku plik HEX).

W jaki sposób dokonać aktualizacji itp.

Serdecznie dziękuję za każdą pomoc!

Pozdrawiam!

Wiktor

 

P.S

Program iriver firmware updater przy drugim ekranie nie wykrywa mi playera, nie moge wcisnąć next, i update mi nie idzie :/

Kopiować pliki moge cały czas z WMP10... CO JEST!?!?!

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"należy uruchomić program iriver Firmware Updater (do pobrania ze strony http://www.iriver.com/mtp/) i wybrać recovery aby ponownie zainstalować istniejącą wersję firmware'u (w tym kroku nie należy jeszcze klikać MTP<->UMS!)"

A gdzie ja mam to recovery :lol:

Ten [ciach!]iany program nie widzi tego ślicznego czerwonego kurestwa o nazwie T30 :/

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...