Skocz do zawartości
pisarz

Gadżety Pure...

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, był taki pomysł i za jakis czas najprawdopodobniej zostanie coś w tym kierunku zrobione... stay tuned :)

o, to super :) Mam nadzieje ze realizacja będzie szybka, bo chętnie bym coś zakupił ;) jakies przyblizone terminy są znane czy narazie nic wiecej nie wiadomo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy obecnie można zakupić jakies gadżety z logo PurePC? mam namysli jakies koszulki, smyczki, czapeczki, kobeczki itd. :)

 

Jesli nie ma, to czy będzie cos takiego przewidziane?

Śmieszny jesteś tylko to ci powiem.Obwieś się tym logo purepc żeby cie ludzie z labika nie poznali bo oczerniać ludzi za plecami("Większość to spamerzy i trolle"-hehe i kto to mówi??) też nie jest fajnie nie ?? Dobra nie będę rozwijał tematu bo dostane %. No comment.A co do gadżetów to chyba by napisali o tym w jakimś topicu.Nie ma topicu=nie ma gadżetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubek i smycz to coś w sam raz dla mnie ;)

A jakieś wlepki bedą? :D Bo bym sobie na rower przykleil :rolleyes:

No, to dobry pomysł, też bym se na rower i na deske przykleił :D Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek przewidujemy koszulki. Mam szczerą nadzieje, że uda się pierwszą partie przygotować na gwiazdkę.

Proszę nie zapomnieć o czarnym egzemplarzu w rozmiarze XXL. :)

Mam nadzieję, że na koszulkach się nie skończy.

Wszak to także reklama dla forum i dobry pomysł na nagrody dodatkowe w konkursach.

A na targach, zjazdach itp. też będzie fajnie zobaczyć, kto identyfikuje się z PurePC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Na początek przewidujemy koszulki. Mam szczerą nadzieje, że uda się pierwszą partie przygotować na gwiazdkę.

Co chwile co słyszę to terminy sie zmieniają, ktoś z redakcji, chyba ryba pisał mi, że mają być po zjeździe w Krakowie, ale ja jestem cierpliwy i poczekam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz mu sprzedać koszulkę 2x drożej dodając że logo na koszulce jest gratis :D

 

Może koszulki z logo PPC z przodu, a z tyłu nick forumowy na styl reprezentacji piłki nożnej :lol:

 

dla mnie czarna, rozmiar M, ewentualnie L :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z nickiem imho całkiem niezły, tylko że w takim wypadku zamówienia będą traktowane przez każdą drukarnie jako indywidualne więc i koszt takiej koszulki będzie znaczący. Powiem tyle pomysł z koszulkami jest rozważany ale co do terminu to romek jeden wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt wcale nie bedzie duzy. Mam "indywidualna" koszulke z logo Battlefielda.

Jak wyglada?

 

Przód: Logo Battlefilda i jeden fajny napis ;)

Tył: nicki wszystkich osob, ktore kupiły koszulke.

Rękaw: Twój, swój ;) nick

 

Koszulka kosztowała mnie cos kolo 40zl, imo nie duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się wczoraj od Romka dowiedziałem że po połowie przyszłego miesiąca już coś powinno być :)

 

Pomysł z nickiem na plecach fajny, sam bym taką chciał ;)

Ale pewnie i koszty by były wyższe. Także jak by było to do zrealizowania i była by większa grupa osób chętna to myśle że pomysł jest do zrealizowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...