Skocz do zawartości
pisarz

Gadżety Pure...

Rekomendowane odpowiedzi

Buu a mozesz powiedziec gdzie zamawiales i jak ta koszulka sie trzyma w praniu?

Zamawiałem na forum battlefield.pl ale to bylo ponad rok temu. Jak sie trzyma? baaardzo dobrze, mimo że ma ponad rok nie widać po niej, ani jeden nick sie nie spral ;) nie przebarwila sie ani nie rozciagneła nienaturalnie ;) ogolnie trzyma sie bardzo dobrze :]

 

Czy teraz mozna zamowic takiego tshirta? nie wiem dawno sie nie udzielalem na tamtym forum, moze jakas nowa akcja z tshirt-ami sie pojawi, nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłbym chętny na taką koszulkę, najlepiej taką jak na OC&Modders albo w Krakowie miała redakcja. Ekstrim benczing end ołwerkloking pjurepece. Taką bardzo chętnie w cenie do 40-49,9 zł.

Pozdr

Mie siem wydaje że ona jest tylko dla redakcji ;) dla userów będzie inna (?) chiba ;) .

Jak co to na koszulke też sie piszę ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mie siem wydaje że ona jest tylko dla redakcji ;) dla userów będzie inna (?) chiba ;) .

Jak co to na koszulke też sie piszę ;):P

A ty przecież masz koszulkę :D No chyba, że ci wzięli po targach ;]]

 

Co do pomysłu z nickiem to bardzo fajna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee ja niemam niestety koszulki ppc :cry: :unsure: choć bardzo bym chciał :rolleyes: ) ale swoją własną miałem :lol: (.

 

Z tym nickiem to strasznie dużo roboty ;) proponuje o zrobienie napisu we własnym zakresie ;)

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mają być podobno zrobione już według innego projektu, niż te co mieli na targach.

One już są, ale na targach ich nie mieli bo nie dojechały na czas :lol2: Partia dla redakcji gdzieś tam w paczce leży, i pewno podobne będą dla wszystkich (tyle ze bez napisu "redaktor"). A projekt - bardzo, bardzo fajny. Zresztą jest dużo chętnych, więc pewno już niedługo się doczekacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee ja niemam niestety koszulki ppc :cry: :unsure: choć bardzo bym chciał :rolleyes: ) ale swoją własną miałem :lol: (.

 

Z tym nickiem to strasznie dużo roboty ;) proponuje o zrobienie napisu we własnym zakresie ;)

A na targach miałeś... Raczej mi się nie przewidziało... [;

No właśnie, koszulki miały być do kupienia na targach a nie było :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One już są, ale na targach ich nie mieli bo nie dojechały na czas :lol2: Partia dla redakcji gdzieś tam w paczce leży, i pewno podobne będą dla wszystkich (tyle ze bez napisu "redaktor"). A projekt - bardzo, bardzo fajny. Zresztą jest dużo chętnych, więc pewno już niedługo się doczekacie.

Tego to nie wiedziałem. No szkoda, bo bym już na targach sobie sprawił jedną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym indywidualnym logo to już chyba nie problem.

Są firmy w tym i dość spore (nazwę podam jak się moderacja zgodzi, choć to nie jest to żadna tajemnica)

robiące takie koszulki nawet na indywidualne zamówienie.

Ja mam na przykład taką z logo WP (portalu ofkoz) a pod spodem mój adres mailowy.

Myślę, że gdyby administracja poparła ten pomysł to byłaby w stanie wynegocjować korzystniejsze ceny w zamian za quasi - hurtowe zamówienie.

Zamówić koszulki jednobarwne (czarne może białe, ale w sumie bez znaczenia)

jeden duży nadruk na wszystkie z logo Pure PC i mniejszy nadruk z nickiem, na plecach czy rękawie to już rzecz do uzgodnienia.

Tylko tyle, że trzeba by zintegrować system zamówień (n.p. raz w miesiącu), żeby administracja mogła przynajmniej kilkadziesiąt koszulek na raz zamówić.

W takim wypadku trzeba by, albo zaimplementować jakiś moduł zamówieniowy na stronie lub w ostateczności wydzielić jakiś adres mailowy np. koszulki@PurePC.pl na ten cel i przyjmować zamówienia za jego pośrednictwem.

Niestety, wymaga to poświęcenia czasu na takie działania, nie wiem czy nasza administracja ma czas na to, aby się sprawą rzetelnie zająć?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz mu sprzedać koszulkę 2x drożej dodając że logo na koszulce jest gratis :D

gud ajdi;)

 

pomysle nad tym bo to kwestia kilku dni;) przydalo by sie tylko siakies logo... a nie tapeta;)

 

post-142430-1162271856_thumb.jpg

post-142430-1162272122_thumb.jpg

post-142430-1162272286_thumb.jpg

 

wiem kiepski ze mnie projektant :D

Edytowane przez 2Fast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gud ajdi;)

 

pomysle nad tym bo to kwestia kilku dni;) przydalo by sie tylko siakies logo... a nie tapeta;)

 

"Jakieś tam obrazki z koszulkami sztuk 3 :P"

 

wiem kiepski ze mnie projektant :D

No rzeczywiście. Zostaw to lepiej naszemu grafikowi DRuMah'owi :P

Jak się pojawią koszulki to będą :P

 

Ktoś gdzieś kiedyś wspominał ;]

:| Kto, gdzie jak i kiedy ?

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...