Skocz do zawartości
Gość 2Fast

Nowa Pepsi - Cappucino;)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 05_03_1992

bleee byłem spragniony, kupiłem puszkę, i myślałem, że zwymiotuję :( ale niektórym kolegom smakuje :] powiem jedno - ni to pepsi ni cappucino ;) toż to dla mnie [ciach!]o jakieś jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi smakuje :) Wiecie może czy jest dostępna w Polsce w butelkach?(na zdjęciu jest butelka ale to nie Polska bo u nas nazwali Pepsi Cino :P ) Bo w puszce trochę mało jest :mur: :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łobleśne to to. Ja tam preferuje Pepsi Light 1 litr teraz po 1,99 ;X

 

A gdzie ty za tyle kupujesz :blink: Ja nawet 0.5 litra za tyle nigdzie nie widzę a co dopiero litr. Co do Cappucino to odpowiedź już znam bez próbowania ;) Ohyda bo smaku kawy nie cierpię ,ani cappucino. A to też w pewnym sensie kawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ty za tyle kupujesz :blink: Ja nawet 0.5 litra za tyle nigdzie nie widzę a co dopiero litr. Co do Cappucino to odpowiedź już znam bez próbowania ;) Ohyda bo smaku kawy nie cierpię ,ani cappucino. A to też w pewnym sensie kawa ;)

była promocja przez jakiś czas :) też kupowałem, ale się skończyło więc wróciłem do fanty tropic B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze pepsi 'cino to to bedzie z cynamonem

 

z cynamonem to była pepsi spice (też limitowana) i mi bardzo smakowała :) http://images.google.com/images?q=tbn:7O5c.../thumb/5999.jpg

 

ostatnio piłem pepsi gold... z 2ch litrów wypiłem 1/10.. reszta poszła do kanalizacji ;)

tej pepsi 'cino jeszcze nie widziałem ale pewnie kupie i zobacze jak smakuje :)

Edytowane przez zakapiur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w IRL juz ta pepsi jest troche, ale bomba smak ma nowa fanta zielona, ciekawe kiedy pojawi sie w pl :>

o taka:

http://www.coca-colabottling.co.id/data/ge...50790917pic.jpg

Kucyk - piles w ogole zwykla Pepsi w IE? bo IMO smakuje gorzej niz wytwory Hoopopodobne w PL :|

a ta cappucino to wstretna do potegi jest...

 

 

 

Nie cytujemy obrazków Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z cynamonem to była pepsi spice (też limitowana) i mi bardzo smakowała :) http://images.google.com/images?q=tbn:7O5c.../thumb/5999.jpg

 

ostatnio piłem pepsi gold... z 2ch litrów wypiłem 1/10.. reszta poszła do kanalizacji ;)

tej pepsi 'cino jeszcze nie widziałem ale pewnie kupie i zobacze jak smakuje :)

no pepsi spice była zawalista ;] jeszcze kiedyś była niebieska, pamięta ktoś?

a tej nowej muszę spróbować dla podtrzymania tradycji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...