Skocz do zawartości
ath

Sacred 2: Fallen Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam zamiar kupić gierkę ale chciałem wcześniej zapytać bo nie orientuję się jak to jest. Na innym forum wyczytałem że kolega kupił wersje kolekcjonerską i ma którejś DVD z kolei ma dodatkowe tekstury o wysokich rozdzielczościach które da się wgrać i o niebo poprawiają jakoś grafiki. A teraz pytanie czy w zwykłej wersji też są dodane te tekstury czy tylko w kolekcjonerskiej ? I jak to działa(jakiś instalator czy co) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam zamiar kupić gierkę ale chciałem wcześniej zapytać bo nie orientuję się jak to jest. Na innym forum wyczytałem że kolega kupił wersje kolekcjonerską i ma którejś DVD z kolei ma dodatkowe tekstury o wysokich rozdzielczościach które da się wgrać i o niebo poprawiają jakoś grafiki. A teraz pytanie czy w zwykłej wersji też są dodane te tekstury czy tylko w kolekcjonerskiej ? I jak to działa(jakiś instalator czy co) ?

Te tekstury mozna sobie ściągnąć, ponad 7 GB zajmują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale pamiętam, że w 1 fabuła była a tutaj poprostu jej nie ma. No szkoda, że tylko multi :( Należy zaznaczyć, że sam silnik jest super tylko same menusy, inteventory itd są brzydkie. Mogliby ten silnik wykorzystać naprawdę do fajnego rpg'a/h'n'slash albo remake'a jakiejś legendy.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra do multi, ale multi ledwo działa.

 

Czytajcie:

http://forum.sacred.pl/viewtopic.php?t=2854

 

Całe forum trąbi o MASIE błędów.

Ja wczoraj grę oddałem do sklepu.

 

 

Emzej - wersja kolekcjonerska ma dodatkową płytę ~7.27gb z texturami Elite - instalujesz je po grze, faktycznie, grafa jest jeszcze łądniejsza. Niestety, gra ma ogromne wymagania, jeżeli chcesz grać na sprzęcie z podpisu w rozsądnym fps, to niestety, zapomnij o maks detalach... Prócz tego kolekcjonerska ma jeszcze chochlika, jakiegoś "krasnala" niosącego skrzynkę dla gracza - po prostu daje większe inventory.

 

Na razie można sobie grę darować, trzeba poczekać na kilka paczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że gra będzie chociaż w połowie tak przyjemna jak pierwsza część :D. Sacred był pierwszym H n' S jakiego miałem na piecu (chwilowo Diablo znajdowało się w obejściu ;) ). Jedynka wciągnęła mnie na cały tydzień, szczęście że miałem wakacje, grałem od rana do późnego południa :) mapa ? - przeeogromna, z posta powyżej wyczytałem, że w Fallen Angel też nie jest źle. Z niecierpliwością czekam na poprawki i na klienta chętnego na mojego kompa :D PRzydałby się upgrade ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singla

 

Pograłem dłużej i musze stwierdzić, że wciąga bardziej niż bagno, a po tym co na razie odkryłem to stwierdzam, że będzie OGROMNA. Mam już za sobą z 10h grania a odkryłem dopiero z 5% mapy :wink:

Heh ja biegam już po terenie kilka godzin a nawet drugiego questa z storyline nie zrobilem :)

 

Te tekstury mozna sobie ściągnąć, ponad 7 GB zajmują.

Hmm skąd ?

 

BTW czy tu jest jakiś przycisk , żeby postać stała w miejscu i atakowała wskazany kawałek terenu (jak Shift w Diablo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos instalowal gre na kompie z jakims oprogramowaniem emulujacym? np. daemon tools...

bo ogolnie mam chrapke na ta gierke, (dobre wprowadzenie do D3), ale bugi mnie odstraszaja (idzie to zalatwic patchem), a najgorsze obawy mam co do zabezpieczen gry...

idzie przezyc jesli wystarczy odinstalowanie daemon tool-a(co i tak mi nieodpowiada, bo uzywam go od czasu do czasu), ale jesli bede musial reinstalowac goly system bez daemona - to podziekuje za taka gre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sewer, zapytaj tu:

http://forum.sacred.pl/index.php?c=10

 

Micha - na pewno nie ze strony producenta czy wydawcy ;)

 

Ernik - Ja mam demona, ale instalowałem oryginał - problemu ni ebyło.

" ale bugi mnie odstraszaja (idzie to zalatwic patchem)" - nie jedzym, a kilkoma, na dodatek jeszcze nie wyszły lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ernik - Ja mam demona, ale instalowałem oryginał - problemu ni ebyło.

" ale bugi mnie odstraszaja (idzie to zalatwic patchem)" - nie jedzym, a kilkoma, na dodatek jeszcze nie wyszły lol.

dzieki za pocieszenie, no to gierka zamowiona...

jakies male multi w weekend ... jesli chodzi multi... :blink:

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... myślałem że i mnie ten problem nie dotyczy, najpierw grałem w singiel i może mnie raz wywaliło do systemu myślałem ze grafa się przegrzała, przed wczoraj odpaliłem multi na zamkniętym i po jakimś czasie ciach - pulpit winXP, no i wczoraj dość często to samo, dziś już po 20 minutach :angry:

lukam na fora i stało się oczywiste, pytanko kiedy mają zamiar wypuścić patch'a bo to tragedia, grać się odechciewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie to będzie...

 

Na konsole termin wydania S2 przesunęli na przyszły rok - ciekawe dlaczego....

bo musza ta bete co wydali na Pieca najpierw doprowadzic do pelnej uzywalnosci...

 

BTW. gdzie ustawia sie szybkosc kursora w grze? czy jest tylko jedna standardowa szybkosc? jesli tak to lipa...

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę zawiodłem się na tej grze i szkoda kasy ale dobra. Nawet na moim sprzęcie da się grać jeszcze ale dobija mnie jedna rzecz. Na początku z ciekawości chwile grałem na wersji bez patchów fajnie się grało tym robotem i wszystko potem stwierdziłem że trzeba te wszystkie patche zainstalować. No i dobra zainstalowałem i zacząłem grać wojownikiem cienia i jedna rzecz mnie dobija wręcz i nie mam rady czy wezmę maksymalne ustawienia czy najmniejsze jakie się da jak coś chcę otworzyć np. beczkę, skrzynkę, grób, drzwi to za każdym razem mam takiego kilku sekundowego zwisa taką przycinkę i to mnie wkurza najbardziej. Ma ktoś tak samo może wiecie jak ominąć ten problem bo mnie trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EmzeJ - podobno pomaga nieinstalowanie - HOTFIX-a 2.11.2

 

swoja droga to producenci nabijaja nas w butelke...

wydawac bete i zyczyc sobie za nia kase, to smiech na sali, jestem fanem gierek diablopodobnych (TQ juz mi sie przejadl) a na horyzoncie nie widac narazie D3, dlatego kupilem... grafika ok, gra sie calkiem przyjemnie gdyby nie BUGI...

mnie wczoraj na 3h grania wyrzucilo raz jak kupowalem 'flaszki z zyciem' u sprzedawcy, przy kazdym kupnie kolejnej flaszki krotka zwiecha, po ktorejs z kolei powitalem pulpit windowsa...

 

nie no masakra...

jakis czas temu kupilem Titan Quest + dodatek - co sie okazalo gra ze wszystkimi paczami srednio raz na 30 minut wywalala sie do windowsa, pomoglo... scrackowanie gry!! zaznaczam ze mam oryginal!

po scrackowaniu gry wywalanie ustapilo,mam moze raz na 2-3 dni i to w specyficznych warunkach...

 

moze tu tez to pomoze...?? ktos probowal??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze juz wszyscy zdarzyli zapomniec o tej produkcji ;) Wyszla cala masa patchow wiec moze warto do niej wrocic ?

 

Ja podziele sie przy okazji solucja mojego problemu zwiazanego z ta gra.

 

Problem tkwil w braku mozliwosci zaaplikowania poprawki zbiorczej z oficjalnej strony http://www.sacred2.com/pl.html. Patch przy probie instalacji serwowal mi tekst:

Nie mozna odnalezc Sacred 2 - Fallen Angel w tym systemie.Zainstaluj ponownie Sacred 2 - Fallen Ange,a nastepnie powtornie uruchom instalacje poprawki.

oczywiscie ponowne instalacje gry nic nie zmienialy..

 

Mozna bylo co prawda zainstalowac pojedyncze poprawki jednak tylko do wersji 2.31.0.0

 

Poprawka do wersji 2.34.0.0 przy werifikowaniu plikow gry, oznajmiala, ze pliki gry zostaly zmienione i nie mozna jej zainstalowac..

 

Poradzilem sobie z tym w nastepujacy sposob:

- odinstalowalem gre

- deaktywowalem ja

- wyrzucilem pozostalosci z Danych Aplikacji (zrobilem sobie kopie)

- zainstalowalem gre od nowa

- nie uruchamiajac jej, zaczalem instalowac po kolei wszystkie patche z tej strony:

http://www.patches-scrolls.de/sacred2.php

 

Mam nadzieje, ze komus sie to przyda ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie da sie jakoś odzyskać login jak go sie zapomniało ? Kumpel pamięta hasło ale nie pamięta loginu ? Jest on gdzieś zapisany w jakimś pliku/folderze na dysku ? Może folder sie po utworzeniu loginu tworzy z jego nazwą ? Chodzi o ten login coś sie tworzy przy wejściu do multipalyera (chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...