Skocz do zawartości
AndyN

Tweak.pl - Na Sprzedaż

Rekomendowane odpowiedzi

o ile ktos to kupi kochani :P

BTW.ja najbardziej byłem przywiązany do niebieskiego tła :oops: pamiętam do dzis jak sie dowiedziałem o tym forum (laska z logo tweak'a na koszulce w komputer swiecie :roll: ) szkoda ze sie tak skończyło .....

btw.o ile ktos to kupi kochani :P

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na stronę CHIPa i patrzę na aktualne wydanie. Kiedyś kupowałem CHIPa, ale to było prawie 10 lat temu, a teraz co widzę? Jakiś cymbał ze specjalistycznego miesięcznika przerobił go na książeczkę a'la tips and tricks i poradniki jak z Komputer ŚWIAT. Żałosne, zresztą wszystkie pisemka upadają, CHIP, PCWK, ENTER - czemu? Są o sprzęcie, a same nie potrafiły się wypromować, zamiast inwestować w gazetkę, powinni ją sprzedawać w wersji internetowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Pure jest większa dyskusja na temat sprzedaży tweaka niż na samym tweaku ;)

Od czasu do czasu tam zaglądałem po rozłamie i obserwowałem coraz szybciej postępujący rozkład i zdziecinnienie.

Tak? To może fraz lub pclab wykupi to forum, przecież mają tyle wspólnego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o tym aby kupic portal i domene i go rozwijac. Tylko tak po co??

Przeciez i tak wiekszosc userow (wartosciowych userow) jest na purepc. Na Tweaku zostali nienajwybitniejsi userzy.

Byloby torche tez nie wporzadku aby nagle (jakby ktos wykupil Tweaka) spor wiekssosc przeszala tam. Zobatrzcie ile czasu/kasy/potu wlozyl Romek z ekipa i moderacja aby utworzyc Purepc. Uwazam ze powinno sie zostawic Tweaka jako cos co bylo i nie wroci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazyłem by ktokolwiek z psizacych w tym temacie napisało o rozwijaniu tweaka po jego wykupieniu, moze ja? Jesli tak to sie pomyliłem. Jestem za kupnem, ale głownie dla domeny, rozwoj obecnej formy? hmm ;) Z forum tika chyba nie ma co sie bawic. Moderzy mieli by kupe roboty by je ogranac.. po co skoro na purepc jest kontynuacja poprzedniej formy :) Na stronie tweaka mogły by byc wyswietlane newsy z purepc hehe... wspolny dostep do jednej bazy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dialog*:

 

- dawajcie robimy ściepę i kupimy sobie forum :D

 

- i po co? ;) nie lepiej zalozyc jakies na jakiem s darmowym serwerze? wartosc bedzie podobna... :lol:

 

ale tak naprawde z ta zrzuta to nie glupi pomysl.. no i ta satysfakcja :D

 

*zrodlo: http://tweak.pl/forum/index.php?s=&sho...t&p=2122947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie opłacałoby sie przypadkiem zrobic zrzuty, wykupic Tweaka od lisa (co jak co, ale Tweak.pl to marka, jakich w Polsce mało) i prowadzic ten sam portal pod dwiema domenami ze wspolnym forum?

Taki był moj pomysł ;) Tyle ze myslałem o istnieniu obecnego portalu tweaka.. poki ten na purepc nie przerodzi sie w porzadne dzieło ;) Przeciez wciaz brak integracji z forum, troche według mnie ogranicza ten portalik, mało osob komentuje newsy np.. , z reszta jego wyglad nie daje powodu by myslec iz jest to najmilsze miejsce miejsce w sieci o tematyce komp ;)

 

ps. troche poroniony byłby pomysł składki, gdyby to wypaliło i udało nam sie wykupic tweaka, kazdy z czasem mogłby sie czuc jak marco, albo.. romek, czy paranoik ;). Efekt tego byłby taki ze złozylibysmy sie na miły prezent dla wspomnianej trojki/dwojki osob(nie wiek ktorzy wykłądaja kase, bo pracuja napewno troje).. zas wsrod forumowiczow nie zmieniłoby sie nic, procz powstała satysfakcja o powrocie nazwy tweak.pl :P

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajmy Lisowi jabłuszko sandomierskie i niech nam odda domene i reszta sie już sama potoczy bo na 10.k on nie zasługuje:P

ale pomysł dobry na tweak napewno sciaga wiecej nowych ludziktórzy po że uciekaja po 5 min...

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co wam z takiego tweaka. Portal musi na siebie zarabiać, takie serwisy mają spore transfery miesięczne, a reklamodawcy nie płacą kokosów. Jak chcecie to kupujcie...

Przed tą całą aferą z lisem jakos sie przeciez utrzymywał:> Poziom wroci, uzytkownicy wrocą, zyski wrocą:> Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu

dawajcie robimy ściepę i kupimy sobie forum :D

i po co? ;) nie lepiej zalozyc jakies na jakiem s darmowym serwerze? wartosc bedzie podobna... :lol:

 

 

 

 

*o w morde! proboje wejsc na tłik a tu zonk. " Serwer jest zbyt obciążony aby wykonać twoje żądanie, spróbuj za chwilę "

 

cos mi sie wydaje, ze purepc'towcy wlasnie podnosza poziom odwiedzin na tweak'u :D

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie napisał, że to również może być zwykła reklama.

Taaak tak, zdarzają się takie pomysły, a jeśli dla kogoś ilość odwiedzin jest bardzo istotna, to tego typu reklama okazuje się być bardzo skuteczna.

Daje zaporową cene (minimalną), gdzie raczej trudno o znalezienie kogoś kto kupi, ale przynajmniej ilość odwiedzin wzrasta (czasem kilkukrtonie!). Nazwijmy to taką ostatnią deską ratunku ;)

 

 

Chociaż... Chyba mi się osoby pomyliły i Lisek by czegoś takiego nie zrobił :lol:

 

 

 

--edit--

Tja, ściepa a potem teksty: "jakim prawem dajecie mi procenty/bana przecież dałem kase!" ;]

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...