Skocz do zawartości
AndyN

Tweak.pl - Na Sprzedaż

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies dziwny jest ten moder z tłika "AiMaR". Pisze:

 

"Na miejscu Liska również nie odpowiadałbym na stawiane tutaj pytania, gdy dy dyskusji włączają się trolle pokroju Kucyk'a etc,"

 

"Gdyby do tematu nie podłączyły się tego typu osoby, a pytania pozostały postawione poważnie jak w pierwszym poscie, wtedy można prowadzić jakąś dyskusję, ale ...

...jak widać i na PPC trafiają się "dzieci neostrady" i chyba nie są to wyjątki. "

 

Skoro wiec takie trolle wypowiedziały sie w powaznym temacie to czemu ich nie zbanuja, zostawiajac sensowny topic w spokoju? Dyskusja poza kucykami.. ;) była normalna.. taka luzna, ale jak widac moderacja z tłika lubi zamykac tematy wiedzac iz w beda powstawac podoobne... heh.

 

Ps. kucyk wciaz nie dostał bana.. az dziw. Najwyrazniej moderzy maja minimalne uprawninia.. zamiataja, dosłownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moderatora AiMaR uwazam za osobe kompetentna i chyba najnormalniejsza na tliku z obslugi... a nie dziwcie sie ze zamyka tematy skoro kazdy tam bluzga.. mysle ze robil bym tak samo ;) a co on moze zrobic w sprawie liska.. nic... klasyczne nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies dziwny jest ten moder z tłika "AiMaR". Pisze:

A możesz tego modera w moim imieniu zapytać czemu dostałem bana na rok? :blink: Skoro przez parę miesięcy jednego posta tam nie napisałem? :blink:

 

Nawet na forum nie mogę wejść :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko na forum tfika jeszcze są nasze konta, profile. Tam znajdują się nasze dane np e-mail data urodzenia i moje pytanko czy on może sprzedać baze z tymi danymi ? ja np nie chce aby nowy właściciel miał moje dane więc pozmieniałem na jakieś krzaki tylko login nie można niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena minimalna wynosiła 30000 zł B-) .

i to od wiarygodnego kontrahenta: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=6031011

 

Punkty za komentarze: 0

Pozytywnych komentarzy: -

Komentarze pozytywne od: 0 Użytkowników

Komentarze negatywne od: 0 Użytkowników

Data rejestracji: 2006-10-24 15:57:14

Ostatnie logowanie: 2006-10-24 15:57:14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem się tutaj nie wypowiadać, bo zapewne za chwilę ujrzę falę krytyki, ale...

...niech stracę :)

 

A możesz tego modera w moim imieniu zapytać czemu dostałem bana na rok? blink.gif Skoro przez parę miesięcy jednego posta tam nie napisałem? blink.gif

 

Nawet na forum nie mogę wejść icon_confused2.gif

 

Owszem, może ;) ... Ale jedyne, co mogę w tej sprawie powiedzieć to:

http://img251.imageshack.us/img251/2619/untitled3hn7.jpg

 

Więcej nie wiem i raczej się nie dowiem (nie ze względu na brak chęci, ale ze względu na możliwości) :)

 

Skoro wiec takie trolle wypowiedziały sie w powaznym temacie to czemu ich nie zbanuja, zostawiajac sensowny topic w spokoju? Dyskusja poza kucykami.. icon_wink2.gif była normalna.. taka luzna, ale jak widac moderacja z tłika lubi zamykac tematy wiedzac iz w beda powstawac podoobne... heh.

Jak już pisałem na tweak'u - banowanie 83.*.*.* mija się z celem, bo owy użytkownik po restarcie łącza i tak wróci na forum pod kolejnym nickiem ... po co więc banować? Jak już się wypowiada w ten sposób, niech robi to korzystając ze swojego nicka i jednocześnie prezentując swój (a nie anonimowy) poziom intelektualny ;)

 

To, co takowy troll napisze czyta wielu ludzi i owa osoba tym samym wystawia sobie świadectwo :)

Ale to już jego sprawa... Nie będę za to banował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, może ;) ... Ale jedyne, co mogę w tej sprawie powiedzieć to:

http://img251.imageshack.us/img251/2619/untitled3hn7.jpg

 

Więcej nie wiem i raczej się nie dowiem (nie ze względu na brak chęci, ale ze względu na możliwości) :)

Dzięki ;)

 

Andrzej_T - i wszystko jasne. On jakiś nawiedzony jest. Myśli, że dziecko neostrady ma po drugiej stronie? Ban na rok? Napisz mu, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Jak tak zacznie sprzątać to sam na tym forum zostanie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"dziecko neostrady"

To okreslenie mnie dobija (nie mam nic do Ciebie osobiscie AndyN). Mowie tylko o samym okresleniu..

Mając neostrade jestem gorszy? :sad: :lol:

 

A gdzie dzieci Chello, dzieci radiowek, dzieci modemow, etc..

 

 

Taka mała dygresja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To okreslenie mnie dobija (nie mam nic do Ciebie osobiscie AndyN). Mowie tylko o samym okresleniu..

Mając neostrade jestem gorszy? :sad: :lol:

 

A gdzie dzieci Chello, dzieci radiowek, dzieci modemow, etc..

Taka mała dygresja ;)

Jam jest dziecko autocoma!

10 k wporzo, ale 30? Przesadził. Pozatym chyba nie chciałbym być 'sprzedany'.

Ja za to $$ nie dostawalem. Prawie jak piractwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT]Odpuść już, termin znany i powszechnie rozumiany

Nie odnosi się de facto do posiadaczy neo tylko do pewnego zjawiska, które z neo jest związane.[/OT]

 

[VOTE]

Do regulaminu trzeba by dopisać definicję albo punkt mówiący o nie czepianiu się kwesti terminu dzieci neo etc. Czesto widze o takie wlasnie czepialstwo w kwesti oczywistej,, po co ?

[/VOTE]

 

Czekamy na ojca dyrektora,, zaklad że dzisiaj mu się nie będzie chciało ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, jaka będzie prowizja od 100000zł ? [;

A co Twoj kumpel chce podniesc cene? :P

Prowizji nie bedzie jezeli transakcja nie dojdzie do skutku. Nie ma co sztucznie podbijac ceny, jak ktos bedzie chcial naprawde kupic tweaka to go kupi (na allegoro czy poza nim).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nieraz zastanawiam co ludzie chcą osiągnąć przez naciąganie prawdy w podawanych statystykach.

 

Piotrek napisał, że Tweak.pl odnotował statystyki rzędu:

Liczba użytkowników: 220 tyś

Liczba odsłon: 3 mln

 

Wg ARBOmedia liczba odsłon powiedzmy na czerwiec 2006 wynosi:

Liczba użytkowników: 124 788

Liczba odsłon: 495 661

Potwierdzone źródło ARBOmedia.

 

Nie ma co ukrywać, Tweak padł i już nie da rady się podnieść bo wszyscy co go tworzyli odeszli, gdzie indziej. Piotr miał lepsze propozycje odkupienia pełnych praw do domeny lecz uniósł się dumą i widać tego efekt.

 

Podejrzewam, że Piotr (dokładniej jego ojciec) sprzeda bazę i skończą się jego problemy z PurePC i ciągłymi płatnościami. Prawnie to już wygląda ciut inaczej, bo nadal z nami nie zakończył toku postanowienia ugodowego i szybko chcę uciec od tego.

 

Co dalej będzie? Zobaczycie bazę w rękach jakiś dzieciaków lub firmy, która zrobi z tego idealne pole do wciskania przeróżnych produktów osobom na forum. Metod jest wiele a jak widzę Piotrowi z pełnym szacunkiem ale nie zależy na sprzedaniu Tweak.pl osobą, które potrafią się nim zajmować, opchnie go osobie, która da więcej od innych.

 

Takie jest moje zdanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a co on tam w ogóle robi? Pisze jakieś arty or smth?

Moze udziela sie w rubryce "odpowiada wujek dobra rada" (o ile takowa istnieje). ;] Tez mnie interesuje co tam 'wymodzil' jako jeden z redaktorow. Moze warto zakupic nowego 'chipka' i sie samemu przekonac. [;

 

Tak teraz zwrocilem na to uwage.

Dołączona grafika

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszne spostrzezenie romka. Nabywca forum bedzie miał super liste mailingowa... no, o moje konto sie nie martwie, wiec akurat dynda mi to ale sam fakt odsprzedazy takiej bazy budzi raczej kontrowersje.

 

Neo_x: byc moze i ja bym je zamykał, choc byłby to bład(zwroccie na słuszna reakcje 'forest kila zbila') Ale zastanwoiłem sie przez chwile jak ktos chce rozwiazac problem banujac wspomniany przedział - 83.*.*.* :) Przeciez to spowodowało by iz taki "kucykowiec" nie dostał by sie na forum mozliwe ze ostatnich swoich dni ;) Nie wspominajac o tysiacach innych osob ktorych by to dotkneło :P Blokada konta jest dosc skuteczna, chyba ze ktos jest bardzo uparty, ale i twardziele jednak dosc szybko odpuszczaja. Na własnym forum rowniez banuje, ale staram sie byc delikatny, co o dziwo skutkuje całkiem niezle :P

 

A w CHIPie bedzie zapewne pracował długo, bo .. czemu nie? :) To nie jest ten miesięcznik co kiedys, wiec nie potrzeba tam super specow, Lisek zas radzi sobie z pisaniem.. poszczesciło mu sie po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...