Skocz do zawartości
pisarz

Telewizja Cyfrowa - Którą Wybrac?

Którą platformę cyfrową wybrac?  

151 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę cyfrową wybrac?

    • Cyfra +
      42
    • Polsat Cyfrowy
      20
    • n
      89


Rekomendowane odpowiedzi

teraz z tego co wiem jest dosc ladna promocja w cyfrze, moja mama wlasnie podpisala wczoraj nową umowe

u mnie w domu co weekend jest batalia o mecze, gdyz wiadomo na c+sport leca najlepsze europejskie ligi :P dlatego w cyfrze wzielismy telewizor 23 cale za 50groszy + drugi dekoder i rozdzielenie pasma za 1gr. oferta kanalowa w cyfrze rowniez mi odpowiada, pakiet bodajze komfortowy+, do tego hbo, kanaly hd i c+ w jakichs promocyjnych cenach. ogolnie za pakiet placimy 40zl + 20zl na drugie pasmo(zeby mnie ktos omylnie nie zrozumial, chodzi o to zeby na kazdym odbiorniku lecial inny kanal :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiroom to się zwie :)

 

Ja właśnie jestem na wykończeniu zeszłorocznej promocji C+ 50%abo przez 9 miechów, umowa na 13 i C+ na 13 miechów gratis. Niestety nowa promocja daje C+ tylko na 4 miechy więc pewnie poszukam czegoś w n'ce. Bo mnie to nie urządza zbytnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta tylko że trzeba czekać i czekać na ten tv :) swoją drogą może się skusze i będę go używał jako monitora nowego, pytanie czy ten telewizor jest zagwarantowany w umowie czy jest jakiś tam okres do którego mogą go wysłać, a po tym okresie koniec z promocją? Moje obawy wzięły się z informacji o ludziach którzy podpisali umowy miesiąc temu i tv dostaną w styczniu/lutym przynajmniej według konsultantów C+

 

Podsumowując tą promocje, mamy pełny pakiet, multiroom, 2 tunery, tv 23" za 87zł miesięcznie (suma kosztów przez 24 miesiące) co wydaje się całkiem niezłą ofertą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiroom to się zwie :)

 

Ja właśnie jestem na wykończeniu zeszłorocznej promocji C+ 50%abo przez 9 miechów, umowa na 13 i C+ na 13 miechów gratis. Niestety nowa promocja daje C+ tylko na 4 miechy więc pewnie poszukam czegoś w n'ce. Bo mnie to nie urządza zbytnio.

jestem dokladnie w takiej samej sytuacji-brałem c+ w grudniu ubieglego roku- teraz jest kiepsko z ofertami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem trochę ponad rok temu umowa na 13 miesięcy, 9 miesięcy 50% to wychodzi jakieś 110zl na miesiąc średnio, teraz masz umowe na 24 miechy wychodzi 87zł na miesiąc przy czym masz jeszcze tv wart te 900-1000zł, załóżmy że sprzedasz go za 800zł to wychodzi 54zł miesięcznie za full pakiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od niedawna mam monitorek hd i mam ochote kupic sobie satke + tuner do koputera... interesowalyby mnie kanaly sportowe (pilka nozna, LM, siatkowka, sporty walki) i popularnonaukowe (z discovey na czele)... innych mi nie trzeba, bo mainstreamowych mediów nie oglądam (wogole w domu nie mam telewizora)... orientujecie sie jak by to zorganizowac (w sensie hardware, zeby hd udzwignac, czyli kable analogowe odpadaja raczej) oraz na jaka platforme postawic... musialbym kupic satke, dekoder i tuner, ktos sie juz tak bawil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem trochę ponad rok temu umowa na 13 miesięcy, 9 miesięcy 50% to wychodzi jakieś 110zl na miesiąc średnio, teraz masz umowe na 24 miechy wychodzi 87zł na miesiąc przy czym masz jeszcze tv wart te 900-1000zł, załóżmy że sprzedasz go za 800zł to wychodzi 54zł miesięcznie za full pakiet

 

Wiesz zależy jaki abo. Ja miałem komfortowy - 31 przez 9 miesięcy a potem 62 przez 4, co dawało średnią koło 40 zł miesięcznie i w tym mam to co potrzebuję i dodatkowo C+ wszystkie.

 

Z tego co widzę teraz to albo wezmę n z nbox hdtv z nagrywarką (48zł miesięcznie), albo wezmę pakiet podstawowy i będę miał 21,45 miesięcznie przez 9 miechów, potem 43, co daje średnią 28zł miesięcznie. A C+ niestety tylko na 4 miesiące :( Były by na 13, tyle, że trzeba by brać dekoder hd, za który mam płacić im 10 miesięcznie i nawet nie jest mój :(

 

W tym roku zdecydowanie gorsza promocja. Tak jak z telefonami jest coraz lepiej, tak tv się wcale nie stara. Bastards :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od niedawna mam monitorek hd i mam ochote kupic sobie satke + tuner do koputera... interesowalyby mnie kanaly sportowe (pilka nozna, LM, siatkowka, sporty walki) i popularnonaukowe (z discovey na czele)... innych mi nie trzeba, bo mainstreamowych mediów nie oglądam (wogole w domu nie mam telewizora)... orientujecie sie jak by to zorganizowac (w sensie hardware, zeby hd udzwignac, czyli kable analogowe odpadaja raczej) oraz na jaka platforme postawic... musialbym kupic satke, dekoder i tuner, ktos sie juz tak bawil?

 

Nie wiem jak jest z innymi platformami, ale w UPC cyfrowym dekoder można podłączyć po przez HDMI. Jak twój monitorek ma HDMI to nie potrzeba do tego żadnego tunera. Tuner jest potrzebny chyba tylko w przypadku zwykłego kabla analogowego. Ale nie jestem pewien. W każdym razie do UPC wystarczy wyświetlacz z HDMI. Ew monitor z DVI i kabel DVI-HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem po telefonie do Cyfry i trochę mnie rozwalili, wychodzi na to że starzy klienci (miałem wizję, później cyfrę) płacący za full pakiet są dla nich mniej ważni niż nowi klienci, zaproponowali mi umowę na 2 lata w tym miesięcznie 129zł (full + hd) + tv, a jakbym był nowym abonentem to dostaje masę gratisów + tv co w sumie daje lepszą ofertę dla nowych niż starych, no nic chyba zrywam umowę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z innymi platformami, ale w UPC cyfrowym dekoder można podłączyć po przez HDMI. Jak twój monitorek ma HDMI to nie potrzeba do tego żadnego tunera. Tuner jest potrzebny chyba tylko w przypadku zwykłego kabla analogowego. Ale nie jestem pewien. W każdym razie do UPC wystarczy wyświetlacz z HDMI. Ew monitor z DVI i kabel DVI-HDMI.

wszystko fajnie, ale ten monitor nie ma glosnikow... a poza tym bawilbym sie w tv aby moc sobie nagrac programy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie, może Ktoś z Was mi pomoże.

 

Testuję w tej chwili prepaid Cyfry o taki, całkiem mi się podoba, ale zastanawiam się jeszcze czy może nie lepiej byłoby wziąć Telewizję na Kartę (w zestawie z tunerem jest tańsza, a tuner też muszę kupić, bo mam pożyczony). Np. taki zestaw TNK. Co lepsze? Co się lepiej opłaca? Doradźcie. :)

 

Ps. Nie chcę kupować w innym sklepie, więc jeśli macie jakieś inne propozycje, to w obrębie tego sklepu proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy od tego co chcesz oglądać ;) bo Cyfra serwuje co innego, co innego Telewizja na Karte. Wiadomo programy się pokrywają, ale są odstępstwa. Ta druga jest tańsza z tunerem, co możesz obrać za 1 argument. Teraz pozostaje rozeznać się jakie kanały Cie bardziej interesują. Tak czy siak brałbym TNK, bo Cyfra wszędzie ostatnio reprezentuje wysokie ceny i średni poziom.

 

ps. dobrze widze, że Cyfra za 170zł oferuje tylko pół roku a TNK za 120zł oferuje rok? Ja bym się nie zastanawiał.

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...