Skocz do zawartości
Blue

2 Uszkodzone Raptory 150gb Jak Z Gwara..

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ujek przywiozl mi nowy sprzet z usa, wszystko dobrze zapakowane, solidnie... i niestety 2 dyski ,konkretnie WD Raptor 150gb nie dzialaja, jeden proboje sie tam wlaczyc, glowica przeskakuje, ale nie wykrywa go , a drugi kompletna cisza...Mam teraz pytanie, bo dyski kupione w newegg , czy istnieje jakas szansa ze tego nie bede musial wysylac do usa, tylko gdzies blizej...najlepiej do pl.

Na raptory jest 5lat gwary producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seagate otworzyl chyba punkt serwisowy w Warszawie, ale nie jestem pewien. Jesli tak, to mozna by ich podpytac.

 

O mam Tutaj

 

PS. no tak, przeciez chodzi o WD, a nie Seagate. Moj blad, ale info sie moze przyda komus ;)

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie a gdzie tylko www.google.pl

moze numer telefonu podać i RMA ktoś za ciebie zalatwi ?

 

na stronie WD jest instrukcja jest formularz

 

odsyłalem dysk do WD DE i po 2 tyg doszedł nowy

 

Jak masz kogoś kto jeździ do DE - daj mu dyski do wysłania na miejscu,, kurier z polandu liczy sobie troche za dużo, przy raptorach to jeszcze ma sens ale przy 250gb 7200 kurier kosztował ponad polowę wartości dysku jako nówki od reki w sklepie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...