Skocz do zawartości
Kaeres

Ie 7.0

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja mma za słabego kompa w pracy Celeron 2,5Ghz, 512DDR, 40GB czy IE7.0 jest generalnie niewypalem roku ?

Interface ma genialny i troche pomyslow ma switnych ale np. forum purepc ktore jest na ipb nie da sie przegladac. Nawet na przewijanie myszka czekam kilka/kilkanascie sekund.

Chyba, ze juz ktos rozpracowal ta przegladarke i wie jak nalezy ja fajnie ustawic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu. Chcąc zainstalować IE7 na oryginalnym XP HOME, pod koniec instalacji wyskakuje błąd "nie można dokończyć instalacji, uruchom komputer ponownie". Oczywiście żadnego kodu błędu albo konkretnej instrukcji nie ma - jak to Microsoft. Słyszałem, że prawdopodobnie jakiś "tweaker" blokuje instalację, prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mma za słabego kompa w pracy Celeron 2,5Ghz, 512DDR, 40GB czy IE7.0 jest generalnie niewypalem roku ?

Interface ma genialny i troche pomyslow ma switnych ale np. forum purepc ktore jest na ipb nie da sie przegladac. Nawet na przewijanie myszka czekam kilka/kilkanascie sekund.

Chyba, ze juz ktos rozpracowal ta przegladarke i wie jak nalezy ja fajnie ustawic ?

Testowalem wszystkie wersje, bety, rc i teraz finala i nigdy nie mialem takiego problemu, wina lezy u Ciebie. :D Nic nie ustawialem, no moze zakladki, ale to nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowalem wszystkie wersje, bety, rc i teraz finala i nigdy nie mialem takiego problemu, wina lezy u Ciebie. :D Nic nie ustawialem, no moze zakladki, ale to nie ma znaczenia.

No tak myslalem.

Z tym moim kompem w pracy to mam prze******

Wszytko co M$ to otwiera sie strasznie dlugo.

Uwierzycie, ze Outlook i cokolwiek z office otwiera sie kilka minut ?

Oczywiscie formata zrobic nie moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wystarczy ze plikniesz na ppm w dowolnym miejscu paska i zaznaczysz Menu Bar...

A ja mam inne pytanie...

Czy da sie jakos wywalic z ulubionych te paskudne ikony www... Niektore strony maja takie male ikonki i to mnie strasznie wkurza bo jak jest duzo stron w ulubionych to dysk je doczytuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie bardzo rozumiem co to znaczy nic sie nie dzieje... Jak klikasz ten pasek (ten co znajduje sie ponizej adresu strony na ktorym sa zakladki) to nie dzieje sie nic??

Kliknij ppm zaraz obok otwartej zakladki na pustym polu i otworzy Ci sie male menu. Zaznacz tam Menu Bar i powinno byc okej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mma za słabego kompa w pracy Celeron 2,5Ghz, 512DDR, 40GB czy IE7.0 jest generalnie niewypalem roku ?

Interface ma genialny i troche pomyslow ma switnych ale np. forum purepc ktore jest na ipb nie da sie przegladac. Nawet na przewijanie myszka czekam kilka/kilkanascie sekund.

Chyba, ze juz ktos rozpracowal ta przegladarke i wie jak nalezy ja fajnie ustawic ?

uzywam ie7 od czasu do czasu gdy musze na strone banku wejsc... bo oczywiscie pro elo programisci profesjonalisci zablokowali mozliwosc zalogowania na strone banku z innych przegladarek.... ogolnie nie mam problemow z ie7.. co w przeciwienstwie do ie 6 jest duzym postepem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...