Skocz do zawartości
stregobor

Targi Tuningu Komputerów [RELACJA NA ŻYWO]

Rekomendowane odpowiedzi

Padły już jakieś rekordy czy nie ?

:lol2:

ryba dostał słabego proca i na nim rekordu raczej nie będzie ;] Max 4450Mhz - c2d 6800 Extreme :wink: - za słabe chłodzenie [; (tylko DI)

Co do targów to hala duża, a zajęta w jakichś 40%...

Konkursy średnie, taniec robotów :lol: :lol: :lol:

No zobaczymy co będzie jutro ;]

 

Co do bud. To mnie rozwaliła obudowa "Frania" i Komp w odkurzaczu (zelmer :lol:) Fajnie się prezetował komp w globusie, no i pokaz NOS'a ;) :D I ogólnie te kompy albo z 7950GX2, albo X1950XTX Crossfire czy 7900GTX SLi...

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem na targach. Było fajnie... najbardziej podobała mi się obudowa z motywem fajki wodnej :) i jej opis... ChW... czyli Chłodzenie Wodne Do PC'ta :)

 

Co do oc to ryba się starał ale z tego co widziałem to juz mu jakoś na 4.5 po 1 loopie na 16 m wywalalo wiec lipa... nie wiem jak było dalej bo derby były i się ulotniłem :)

 

pozdro

Kiczis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja tam tam byłem,tańce ,hulanka , swawola....

Ekhm. nie ta impreza... :)

Towarzystwo 1 klasa oczywiście.

LukeXE okazał się przemiłym ,skromnym, osobnikiem ,który cierpliwie tłumaczył zainteresowanym jak ta lodówka działa(czyli jego autocascada) :)

Ryba skromnie z entem benchował ,ja tam widziałem czas ok. 4.2x .(Wydaje mi się ,że 4,7 GHz było ale mogę się mylić)

Świder oczywiście szalał z lutownicą, ale coś tam nie chciało zagadać...

Ktoś tam ciągle dosypywał sobie DI do pepsi i dziatwa foty seryjnie waliła :shock:

 

Obudowy niektóre niesamowite... Hydra rox , franię trzeba zobaczyć, a ta fotka powyżej to wbrew pozorom nie piwo tylko olej kujawski po którym kaczuszki pływały :plum: :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pewnie któryś z tych co to od kompów nie dali się oderwać ;)

Nie nie :P Ja tylko na chwile wszedłem i mój przeciwnik poczuł się zownowany :P

 

zastanawia mnie takie cos :> NOS jest mobilny czy te gasienice to taka sciema?:>

Coś w tym musi być. Nie widziałem jak go przemieszczali ale przeciez nie robiliby gąsienic tylko dla ściemy. W tym NOS'ie to nawet monitor był kurde wszystko tam było a głośniki takie, że OMG :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...