Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

Demko chodzi w miare (25-30FPS) w 1280x1024 reszta full oprócz tego blura/bluru :?

25-30FPS to jest na granicy plynnosci. a w przypadku gry, gdzie glowna role odgrywac ma poczucie predkosci, to jest to srednio 2x za malo... jak pisalem, ze gra na XO chodzi tragicznie, to mialem na mysli wlasnie to, ze jest 30FPS zamiast 60 :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam radka x800gto coprawda jest to ps 2.0 i nie mam wyłączonego blura i mam mniej tam jakis swiatel , ale gierka smiga na maksa ze wszystkim na full w 1024x768 aa x 2 i fps jest 99% czasu powyzej 30 a srednio 40 , wiec co wy gadacie o tragicznej optymalizacji , tak bardzo wam jakis blur potrzebny?przeciez mozna go wylaczyc a gra miodna bardzo mi sie bardzo podoba

masz ps2.0 tylko wiec nic dziwnego ...

Edytowane przez emes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja moze troche zmienie temat :)

Jako ze drift w nowym spidzie nieco dzieli ludzi ale mimowszystko chcialbym sie dowiedziec jak w nim natrzaskac 1M ? narazie moj rekord to okolo 470k i duzo wiecej juz nie potrafie zrobic da sie calosc przejechac za 1 razem ? czy jak ?

 

jesli chodzi o plynnosc

6800gs 500/1400 detale na medium world reszta wysokie aax2 i da sie grac ;) przynajmniej w demo nawet na 512 ramu :)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zastanawiam się czemu nie mogę u siebie włączyc blura i road reflection detail?? W U2 i Most Wanted nie miałem takiego problemu... Wiem, że moja grafa ma zgodnoś z dx 8.1 i pewnych upiększeń graficznych nie da się włączyć ale powinno się to również odnosić do MW i U2. :|

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Linoge

Mój rekord Lancerkiem to 566k na klawie :) Kumpel mi dał screena z 1kk, robione niby na padzie, ale coś to mało prawdopodobne... Całość za 1 razem nie da rady, bo są punkty kontrolne, w których sumuje pkt [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś wam słabo idzie "kupowanie" carbona :blink: :lol2:

 

ja "kupiłem", pograłem i mogę powiedzieć, że gra się spoko :)

jedno co mnie zaskoczyło to, to że po skasowaniu bety :( wybieramy klasę samochodów w jakiej będziemy się ścigać i od tego będzie zależało jakie będziemy mieli samochody do dyspozycji w przyszłości :-|

do wyboru mamy:

 

Tuner

Dołączona grafika

 

Exotic

Dołączona grafika

 

Tuner

Dołączona grafika

 

gra wyraźnie chodzi szybciej od Dema :) , a na dysku zajmuje 5.31GB

 

POLONIZACJA Download

1. Wypakuj pliki do folderu 'MOVIES' zanajdującego się w głównym katalogu gry (podstawowo C:\Program Files\Electronic Arts\Need for Speed Carbon\MOVIES)

2. Uruchom PL.bat

3. Naciśnij 'Tak' i później 'OK'

4. Poczekaj chwilkę aż program zakończy polonizowanie i... Ciesz się w w pełni polską wersją językową gry ;-) (mowa oczywiście o napisach w grze i filmikach!)

 

ps.

tak elo-pro ziomalskiej gry jeszcze nie widziałem :lol2: :lol2: idealna gra dla małolatów z USA

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wszystkim ale po ch***kij tu tyle reklam... po co ja placilem za ta gre... chyba sciagnac sie bardziej oplacalo :/

 

Ogoleni podoba mi sie mam te 80% kariery ale jakos nie mam serca tracic drugiego dnia :)

Prawda taka ze mam 9550 ale mam 1280x1024 i czesc na Medium a co sie dalo na hight: klatki od 30 do 40...

wlaczylem cienie ale to zaczynalo wygladac jak cukierkowo- landrynkowa paranoja......

 

 

 

ale nie iwem po co tyle narzekania... a moze Ci co mowili ze nie zagraja graja teraz po cichaczu :)......

 

Jedyny jaki mam z ta gra to ze nie moge z niej wyjsc... zawiesza sie :/ :''( ( a moze wina ciacha.... zawsze uzywam tego typu pomocy... wole miec spokoj z dvd )

Edytowane przez thomascamel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt z podpisu i o płynności przy max detalach można zapomnieć :/ W krytycznych sytacjach nawet 15 FPS. Wersja na X360 chodzi o wiele lepiej = płynniutenko.

Tzn jest lepiej niz w demie? Bo to co widzialem na x36o nie było za fajne....;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn jest lepiej niz w demie? Bo to co widzialem na x36o nie było za fajne....;]

W demie było tragicznie. Jak zobaczyłem wpierw demo to się załamałem. Ale wersja full jest poprawiona i nie widziałem przycinek. Chodzi to bardzo dobrze i co najważniejsze tak samo wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli EA demem specjalnie odstrasza potencjalnych klientów?^^

Ale wątpie zeby na ps2 wersja równiez była poprawiona pod wzgledem szybkosci dzialania...:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, mam za sobą już 75% kariery i stwierdzam jednak, iż MW jest o wiele lepszy. Praktycznie na stronę Carbona przeważają jedynie auta jakie można zdobyć i imo autosculpt. Ale reszta... do połowy grałem na maxx detale w 1280 z aa x4 i anizo x16hq, lecz później framerate spadał tak drastycznie (nawet na moje oko do 5fps!) i musiałem dać rozdziałke na 1024. Ofkors, nie gram z blurem bo uważam że to szpeci strasznie i nie da się komfortowo grać. Muzyka jest denna (najbardziej podobał mi się ost z nfs-high stakes). A sama kariera nie jest wcale trudna (w porównaniu do MW do piqś) i nie długa. Zobaczymy, jak ją skończę... czekam na odblokowanie (bo tylko w edycji kolekcjonerskiej) Pagani Zonda. A jeszcze wracając do wad gry, to nie mogę uwierzyć jak ea po raz kolejny skopało coś takiego jak traffic.. no mega lol - jak się uderzy w jakieś auto z ruchu ulicznego to ono odskakuje niczym z sensacyjnego filmu produkcji usa, w którym użyto sfx. Nie no jak pierwszy raz to ujrzałem to sobie pomyślałem: "WTF?" lecz niestety to jest prawda. A co do DRYFTERA, SKAŁTA i BLOKERA to polecam nie używać skałta dlatego że on nic dobrego nie czyni (pokazuje jedynie skróty jakimi możemy pojechać). Dobry jest blokers ;o ale też trzeba wyczuć kiedy go użyć. No nic, zobaczymy dalej co ta gra potrafi (bo driftu niestety grzeszy i to bardzo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wszystkim ale po ch***kij tu tyle reklam... po co ja placilem za ta gre... chyba sciagnac sie bardziej oplacalo :/

 

Ogoleni podoba mi sie mam te 80% kariery ale jakos nie mam serca tracic drugiego dnia :)

Prawda taka ze mam 9550 ale mam 1280x1024 i czesc na Medium a co sie dalo na hight: klatki od 30 do 40...

wlaczylem cienie ale to zaczynalo wygladac jak cukierkowo- landrynkowa paranoja......

ale nie iwem po co tyle narzekania... a moze Ci co mowili ze nie zagraja graja teraz po cichaczu :)......

 

Jedyny jaki mam z ta gra to ze nie moge z niej wyjsc... zawiesza sie :/ :''( ( a moze wina ciacha.... zawsze uzywam tego typu pomocy... wole miec spokoj z dvd )

Tiaaaaaaa. Niezły z Ciebie bajkopisarz B-) B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaaaaa. Niezły z Ciebie bajkopisarz

 

CZemu napisalem czesc na medium co sie dalo na hight ale o reszcze nie wspomnialem uznajac za podmot domyslny :) ( na Low ustawione) zaraz odpale i wkleje co jak mam ustawione) ale to tak w gwoli scislosci...

 

a jeszcze jedno ta 9550 to Gigabyte Radeon 9550 128/128bit 520/600 z deka podkrecony (org 250/200)

 

 

http://www.thomascamel.republika.pl/ust.jpg

http://www.thomascamel.republika.pl/captur...2006_094113.jpg

http://www.thomascamel.republika.pl/captur...2006_094044.jpg

 

tak to wyglada u mnie.... screeny i moje ustawienia :)

Edytowane przez thomascamel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie ta gra to porazka, gralem w demo i jak to zobaczylem to odrazu mi sie odechcialo, samochody maja beznadziejny dzwiek silnika (nie tak jak w u2 gdzie kazdy mial prawdziwy dzwiek), model jazdy przypomina mi gre taxi driver, jedyne to co mi sie podoba to ze sa fajne samochody ale nie wiem czy to mnie przekona do zagrania w FULL.

BTW: co to jest ten autosculp bo nie obczailem tego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie ta gra to porazka, gralem w demo i jak to zobaczylem to odrazu mi sie odechcialo, samochody maja beznadziejny dzwiek silnika (nie tak jak w u2 gdzie kazdy mial prawdziwy dzwiek), model jazdy przypomina mi gre taxi driver, jedyne to co mi sie podoba to ze sa fajne samochody ale nie wiem czy to mnie przekona do zagrania w FULL.

BTW: co to jest ten autosculp bo nie obczailem tego??

LOL samochody ktore mialy podobny dzwiek do tego prawdziwego mozna bylo na palcach jedej reki policzyc :D a co do carbona, to jest chyba jedyna czesc z tej serii w ktora nie zagram bo po prostu mnie odrzuca jak to widze. pozostawie przyjemnosc grania w carbona dedykowanym odbiorcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

tak to wyglada u mnie.... screeny i moje ustawienia :)

gdyby nie wysoka rozdzielczosc, to pomyslalbym, ze to screeny z PS2... chociaz nie - brak blura. podoba mi sie, jak wszyscy narzekaja na ta gre, a i tak graja... juz wiecie, dlaczego EA wypuszcza co roku to samo? brak konkurencji na rynku PC (na konsolowym w sumie tez, bo EA wykupilo Criterion...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jest, wiekszosc osob na forum narzeka jaki to NFS Carbon jest straszny i wogole a i tak kazdy w to gra, bo to jedyna gra na rynku tego typu, poprostu niema gry ktora mogla by z nią konkurować. Gdyby była konkurencja to ludzie z EA napewno by sie bardziej wysilili i z roku na rok NFS bylby coraz lepszy...Tylko ze wszyscy wiemy dla nich liczy sie tylko i wylacznie kasa. Po co robić cos nowego skoro lepiej sprzedac ponownie tego samego ogrzewanego kotleta tylko ze ze zmienionym tytułem. Tak samo sprawa sie ma z innymi tytułami tej firmy FIFA, NBA, NHL, jedyne co sie zmienia to numerek a gra nadal jest taka sama jak byla przed rokiem.... To takie typowe podejscie do sprawy..ZEBY SIE NIE NAROBIĆ, A ZAROBIĆ

Edytowane przez paolowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa zamnknijcie sie już.<_< Jak wam sie nie podoba to trudno. Grajcie w bilarda na wp.pl. Ja przeszedłem każdego nfs'a od 3ciej czesci (hp) i nie mam zamiaru przestawać. Bardziej od tego iż EA odgrzewa kotleta wkurzają mnie wasze posty typu "nfsc śmierdzi".

 

Koniec.

Edytowane przez Majkel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo carbon smierdzi i nic tego nei zmieni, i nie mam zamiaru w niego grac tylko dla tego ze gralem we wszystkie poprzednie czesci nfs'a ktore imo byly bardzo dobre. a to ze duzo osob ma takie podejscie do sprawy jak Ty Majkel to EA pierdzi w stolki i "odgrzewa kotlety", no bo i tak w to zagraja :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak zobaczyłem 300C po tjuninku i z jakimiś vinylami na boku auta, to się nieźle uśmiałem ;] Co jak co, ale ludzie którzy pracują nad grą powinni mieć wyczucie "dobrego smaku".

Gra nie zachwyca i nie ma raczej w sobie nic co by mnie przyciągnęło na dłużej. Nie wystarczy dać tylko mase fajnych autek, bo to już było w niejednym NFSie, ale jak widać twórcy są zdania że skoro raz się podobało, to czemu nie robić wciąż tego samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest proste: nie kupować Carbona (im wiecej osob nie kupi tym lepiej). Może wtedy EA jak zobaczy, że traci coraz bardziej to weźmie sie do roboty i zrobić wreść coś nowego. Ja nie moge grać poraz n-ty w to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...