Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Radzyn

Poswiecisz miesiac na zapoznanie sie z regulaminem. Tyczy sie to kazdego kto bedzie mowic o crackach itp. :mad:

 

Moze ktos ladnie porowna jak bardzo uwsteczniona jest ta gra w porownaniu do MW? Bo raczej nie doczekam sie dema #2 ktore pokaze dobre strony wegielka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak zobaczyłem 300C po tjuninku i z jakimiś vinylami na boku auta, to się nieźle uśmiałem ;] Co jak co, ale ludzie którzy pracują nad grą powinni mieć wyczucie "dobrego smaku".

...natomiast mega elo to Chrysler 300C SRT-8 (ja wiem ze on ma wielki silnik hemi, no ale bez przesady... przeciez to ciezkie limo)

Zgadzam się w 101%, w tym aucie tuning powinien pozwalać imo jedynie na perfomance i zmianie alufelg oraz obniżeniu zawieszenia (żeby było tak po amerykańsku ;ppppp ) Nic wiecej, bo ta reszta to WIEŚ!

@Orgiusz pisałem już że w MW było (bynajmniej w moim odczuciu) ciężej i ciekawiej, policja była bardziej upierdliwa a tutaj jest cieńko. Każdy tu może pisać co chce jeśli chodzi o odczucia ale nie ma to jak spróbować na własnej skórze (a raczej na własnym kompie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak zrobili ale demko chodziło znacznie wolniej. Teraz wszystko na full oprócz AA działa płynnie i nie ma żadnych zwolnień. :) Motyw z BMW na początku jest taki sam jak MW. Wczoraj pograłem trochę w Carbona i powiem, że nie jest tak źle jak w demie. Graficznie nie jest złe tylko ta noc. To mnie już dobija. Do odstresowania może być choć tak jak wyżej koledzy napisali, mogliby zrobic coś nowego. Napisać nowy silnik itp.

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych co wciąż zastanawiają się nad polityką EA.

 

Raport finansowy opublikowany w dniu wczorajszym ujawnił, że obroty koncernu za ostatni kwartał wyniosły 784 miliony USD w roku poprzednim było to odpowiednio 675 milionów dolarów. Najwięcej dla EA zarobiły tytuły NFL 07, NCAA® Football 07, FIFA 07, NBA Live 07. Zysk netto wyniósł 22 miliony USD.

Całość na http://gry.wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kur**

 

gralem w to i sie zalamalem, nie wiem od czego zaczac opisujac minusy tej gry bo plusow nie znalazlem, w porownaniu do MW jesi chodzi o sterowanie nei zmienilo sie nic, nadal auto samo hamuje, a ponizej 30-40km/h sie samo zatrzymuje wtf?! auta swieca sie jak psu jajca, jak ktos to opisal wygladaja jak wielki jezdzacy kondom, super tez swieci sie jezdnia jak bysmy jezdzili po lodzie, oczywiscie auta zachowuja sie bardzo realistycznie i zakret 90 stopni mozna przejechac z predkoscia 200km/h nieznacznie zwalniajac, przycisck odpowiadajacy za hamowanie w ogole mozna odbindowac bo po co nam on? znowu zderzajac sie z autem cywilnym wydaje mi sie ze prowadze 40tonowa ciezarowke, jak narazie nie znalazlem plusow, moze szybko sie odinstalowuje? nie wiem bo nie probowalem, gra zajmuje 5.5gb a otrzymujemy? stary kotlet, czyli pomieszanie z poplataniem mw+u, ciekaw jestem ilu z was "wielcy fani nfs" ma oryginal, moge sie zalozyc ze 1/100

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby którym nowy NFS się nie podoba niech lepiej się nie wypowiadają już w tym temacie bo tylko zaśmiecają go, postów typu ''EA śmierdzi...'', '' Carbon to odgrzewany kotlet...'' było już mnóstwo i pisanie ciągle tego samego dla czytającego temat staje się nudne :) Co do samego carbon'a to gierke mam od wczoraj i mi sie podoba, jak grałem w demko to byłem troche zawiedziony ale full to całkiem inna bajka, mam już ok 40% gry i właśnie idę dalej pykać.

 

Gram w 1024-768 aax4, anizo, wszystko full, tylko shadery na low bo szpecą grę i o ok 50% zwalniają <_< i blur off bo jest do pupy, i gierka hula aż miło. :-P

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej dla EA zarobiły tytuły NFL 07, NCAA® Football 07, FIFA 07, NBA Live 07.

NFL 07, NCAA® Football 07 juz o tym wiadomo ze mowa jest o rynku amerykanskim, moge sie zalozyc ze zysk z NFS w Polsce to ledwo bedzie 1/100 lub 1/1000 tego co w USA zarobil taki NFL. Ale prawda jest taka ze skoro za oceanem są takie kałmuki ktorym sie NFS Carbon podoba i sprzedaje sie jak swieze bułeczki to panowie z EA nic nie zmienią bo ludzie w Polsce badz Europie mają takie widzi mi sie...Pozatym juz po tym ze do Carbona dodano kategorie Muscle car mowi ze gra jest robiona pod rynek amerykanski....Ale koniec marudzenia bo gra juz zostala wydana i juz sie nic nie zmieni....a przez to nasze marudzenie zasmieci sie caly temat...

Edytowane przez paolowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby którym nowy NFS się nie podoba niech lepiej się nie wypowiadają już w tym temacie...

Bez obrazy ale rozbawiles mnie do lez. Z Twoim podejsciem powinno sie pisac tylko same superlatywy o kazdej grze :?: Gdzie w takim wypadku miejsce na obiektywna krytyke :?: Ide strzelic sobie ZKU bo jeszcze kogos obraze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale rozbawiles mnie do lez. Z Twoim podejsciem powinno sie pisac tylko same superlatywy o kazdej grze :?: Gdzie w takim wypadku miejsce na obiektywna krytyke :?: Ide strzelic sobie ZKU bo jeszcze kogos obraze....

Jemu chodziło o to żeby nie było 1000 postów "Carbon śmierdzi" czy jakoś tak tylko żeby to była obiektywna krytyka poprzedzona krótszym wywodem na temat "dlaczego tak uważam", a nie "Carbon jest do pupy" i koniec postu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale rozbawiles mnie do lez. Z Twoim podejsciem powinno sie pisac tylko same superlatywy o kazdej grze :?: Gdzie w takim wypadku miejsce na obiektywna krytyke :?: Ide strzelic sobie ZKU bo jeszcze kogos obraze....

 

Chodziło mi o to o czym napisał mastertab, po to jest ten temat zeby pisać o tej grze jej plusy i minusy do takich osób nic nie mam :) , ale jak ktoś pisze znów o kotlecie to... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie demko szaleje :(

 

po dluuugim wlaczeniu na ekranie tylko smieci i predkosc zawrotna w menu 2fps, dopiero po zmianie rozdzielczosci na obojetnie jaka wszystko wraca do normy.

to samo jest wlaczajac wyscig najpierw stasznie dlugo to trwa, pozniej same smieci na ekranie i znowu ok 2fps. Ponownie pomaga zmania rozdzialki... sama gra chodzi w miare plynnie w 1024x768 aa2 shadery na medium,

czy taki blad wystepuje tylko u mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo chodziło mu o to by topic znów nie został przez Panów Moderatorów ;o zamknięty za offtopic.

 

oczywiscie auta zachowuja sie bardzo realistycznie i zakret 90 stopni mozna przejechac z predkoscia 200km/h nieznacznie zwalniajac

przecież NFS jest grą arcade, a nie realistic, więc nie rozumiem czemu akurat o to masz pretensje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kur**

 

gralem w to i sie zalamalem, nie wiem od czego zaczac opisujac minusy tej gry bo plusow nie znalazlem, w porownaniu do MW jesi chodzi o sterowanie nei zmienilo sie nic, nadal auto samo hamuje, a ponizej 30-40km/h sie samo zatrzymuje wtf?! auta swieca sie jak psu jajca, jak ktos to opisal wygladaja jak wielki jezdzacy kondom, super tez swieci sie jezdnia jak bysmy jezdzili po lodzie, oczywiscie auta zachowuja sie bardzo realistycznie i zakret 90 stopni mozna przejechac z predkoscia 200km/h nieznacznie zwalniajac, przycisck odpowiadajacy za hamowanie w ogole mozna odbindowac bo po co nam on? znowu zderzajac sie z autem cywilnym wydaje mi sie ze prowadze 40tonowa ciezarowke, jak narazie nie znalazlem plusow, moze szybko sie odinstalowuje? nie wiem bo nie probowalem, gra zajmuje 5.5gb a otrzymujemy? stary kotlet, czyli pomieszanie z poplataniem mw+u, ciekaw jestem ilu z was "wielcy fani nfs" ma oryginal, moge sie zalozyc ze 1/100

 

pozdrawiam

A na co ty liczyłeś na symulator :blink: przecież to arcade wiec takie rzeczy mogą się dziać w tej grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na co ty liczyłeś na symulator :blink: przecież to arcade wiec takie rzeczy mogą się dziać w tej grze :)

dokladnie maruh to samo chcialem napisac , jak ja nie moge z takich ludzi - przeciez ta gra to czysta zabawa, arcadowa do wyzycia sie i tyle zero realizmu

checie miec wiekszy realizm to pograjcie w LFS :mur:

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie liczylem na symulator, ale liczylem na arcade, ktory przynajmniej bedzie bawic, a nie bede sie meczyc i zylowac silnik aby auto sie nie zatrzymalo SAMO chcac sobie spokojnie pojezdzic po miescie, gra od mw i u nie rozni sie niczym, znowu mamy mozliwosc wiesnaickiego tuningu (powiecie: nie chcesz nie rob - ok, ale po co szpecic super bryki - nvm), jesli chodzi o sterowanie, przynajmniej bylo by milo gdybym musial zahamowac przed zakretem a nie tylko puscic gaz, aby go idealnie przejechac

 

nie rozumiem co wam sie w tej grze podoba? przeciez to samo bylo w 3 poprzednich czesciach... a nie sorry dodali DUZO rzeczy np grubasa ktory mowi mi z ktorej strony chce mnie wyprzedzic przeciwnik, jak bym sam tego nie widzial super bajer

 

gra adresowana dla graczy w wieku 3-10 lat wiec enjoy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiecie co to za pad jest w zestawie z grą ??

Dziś słyszałem reklamę w radio, że nfs carbon w zestawie z padem logitech jest w MM za 99zł.

 

P.S.

OK znalazłem reklamę - wygląda na to, że to najtańszy, tylko cyfrowy pad :-( .

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu mamy mozliwosc wiesnaickiego tuningu (powiecie: nie chcesz nie rob - ok, ale po co szpecic super bryki - nvm

Troche niespójne to zdanie bym powiedział :wink: Przecież można obniżyć bryke, założyć przyzwoite fele, powiększyć je do powiedzmy 20" i samochód będzie wyglądał jak należy a z twojego założenia wynika że TY SAM pozakładasz wieśniackie części O_o Ja w U2 bardzo często pomijam zderzaki jak robie bryczke bo mi nie pasują albo akurat mam taki dzień że chce same fele i malowanie :)

 

Narazie nie miałem okazji zagrać w fulla ale pracuje nad tym ( fundusze przepuściłem na motor :D ), po demie jak mówiłem widze że muscle się dają prowadzić co nie zmienia faktu że auto hamulec ciutke wnerwia.

 

@Chaos - bez przesady :wink: dłuuuuuugo grałem w NFS 2 i widze różnice choć między trybem SIM w 2 a ogólnym prowadzeniem w C już zaczyna znikać ta różnica bo wtedy na prawde skupili się na trybie SIM a teraz nie za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie apeluje opanujcie sie troche.

Nazekan na gre bylo juz wystarczajaco duzo przed premiera, co juz swadczy o nastawieniu nazekaczy do produktu.

Nie podoba sie gra - to uninstall; nie musicie sie dzielic sowjimi niespelnionymi pragnieniemi dotyczacej gry, bo juz takich bylo multum i nic nowego nie wnosicie.

 

Ale PRZEDEWSZYSTKIM nie obrazajcie ludzi, ktorym sie ta gra podoba - bo to juz jest ewidentnie pozaregulaminowe i texty typu: -ta gra jest dla dzieci -nie wiem co za kretyn moze w to grac - sobie darujcie, bo obrazacie ludzi.

 

Wiec wszytskim osoba, ktore nie moga patrzec na ta gre proponuje nie zagladac do tematu i pozostawienie go osoba, ktore chca o tej grze rzeczywiscie porozmawiac.

Ewentualnie se zalozcie osobny temat Anty NFS&EA or somth.

 

Dziekuje za uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Po to jest forum, aby wyrazic swoje frustracje lub niezadowolenie ;s.

Ze jak, jezeli komus sie gra podoba to moze to napisac, ale jak juz wg. niego jest lipna to ma siedziec cicho? [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie nowy nfs podoba, pmieszanie dobrych rzeczy z pozostalych czesci + troszke nowosci, ladna grafa i wreszcie porzadny drift mode. jak na arcade calkiem przyzwoicie.

Dołączona grafika

moj potworek (1280x1024 - all max, shadery low bez blurra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to jest forum, aby wyrazic swoje frustracje lub niezadowolenie ;s.

Ze jak, jezeli komus sie gra podoba to moze to napisac, ale jak juz wg. niego jest lipna to ma siedziec cicho? [;

Nie...ma zachować granice dobrego smaku, bo mi się nie podoba że ktoś daje tekst "gra dla ludzi wieśniaczących samochody" itp. <_<

 

 

A do tematu, serwis NFSUNLIMITED wprowadził galerie samochodów i już można robić uploady B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Co do samego carbon'a to gierke mam od wczora (...) mam już ok 40% gry i właśnie idę dalej pykać.

no to faktycznie rozbudowana ta gra ;)

okresle to tak - na dobicie do 40% w Burnout 2 potrzeba bylo jakies 10-12 godzin grania ciurkiem z warunkiem koniecznym w postaci wygrywania kazdego wyscigu. odliczmy od tego jakias godzinke na loadingi (toc to konsola) i wychodzi na to, ze B2 mial zywotnosc ~36 godzin. mi dobicie do 95% gry zajelo okolo miesiaca czestego grania. Burnout 3 - wydany pod skrzydlami EA, ale napisany jeszcze jako niezalezny produkt przez Criterion. 5% zaliczalo sie gdzies tak po 20 wyscigach - bo pamietam jak sie zdziwilem gdy po 3 dniach mialem tylko 5%. wyscigi roznia sie dlugoscia oczywiscie, ale mozna zalozyc, ze 40% to sie robilo przez jakies 8-10 godzin ciaglego jezdzenia. B4 wydany juz od poczatku do konca pod skrzydlami EA to IMO troche porazka (z paru wzgledow, min. dlatego, ze mozna taranowac samochody jadace w tym samym kierunku co my), ale znowu skrocenie czasu gry - 50% mialem po jakichs 4 dniach - moze z 6-8 godzin w sumie. dalej grac mi sie nie chcialo. Miedzy innymi dlatego, ze gra juz od poczatku wydawala sie znacznie krotsza niz moj ulubiony Burnout 2. ale jak czytam posty (Twoj nie jest pierwszy), ze ktos gra od wczoraj i juz ma 40, 60, 70%... dla mnie to paranoja... ja rozumiem roznice miedzy NFSami i Burnoutami (w NFS otwarte miasto, wolnosc itp., w Burnoutach wyznaczone trasy, brak mozliwosci swobodnego pojezdzenia po miescie), ale... :-/

za rok wyjdzie kolejny NFS, w ktorym skonczy sie cala kariere w 3 godziny, a potem co? jezdzcie sobie po miescie i bawcie sie dobrze tuningowanymi samochodami? samochodami niezniszczalnymi, ciezszymi od ciezarowek (przynajmniej na filmikach pokazujacych zderzenia tak to wyglada), ktore jako jedyne w calym miescie kartonowych pudelek wygladaja "prawdziwie". ja czekam na wydanie Burnouta na PC - skoro EA wykupilo Criterion, to mozna tego oczekiwac w najblizszej przyszlosci, choc... to by byl samoboj do bramki pod nazwa Need For Speed. bo pojawienie sie Burnouta na PC ostatecznie pogrzebaloby ta serie. choc niektorych moglaby trzymac przy niej nadal jedna rzecz: licencje na samochody - tak jak w przypadku Fifa sa ludzie, ktorym sam fakt wystepowania wszelkich mozliwych licencji wystarcza do twierdzenia, ze Fifa jest lepsza niz PES. problem w tym, ze serie gier typowo konsolowych, ktore zyja w zasadzie wylacznie dzieki licencjom i tym, ze sa obecne na PC nie maja szans z produkcjami typowo konsolowymi na konsolowym podworku. Fifa byla na czolowkach list przebojow do momentu pojawienia sie PESa. i nagle zniknela. z 2 miejsca udalo jej sie spasc ponizej pierwszej 20 (sic!). to spory wyczyn. NFS jest na listach dzieki wersji PC. bo nikt mi nie wmowi, ze woli pograc na konsoli w gre, ktora:

- wyglada gorzej (i to znacznie gorzej - jakies 2,3 klasy ponizej ostatniego Burnouta i nawet ponizej tego, co prezentowal Burnout 2)

- dziala 2x wolniej - 60 FPS vs ~20-25 FPS w przypadku PS2 i 60FPS vs ~25-30 FPS z przycinkami w przypadku XO

- ma znacznie slabszy model jazdy - biorac pod uwage arcade'owosc rozgrywki

- jest znacznie krotsza

- nie oferuje nawet 1/10 tych wrazen, co produkt konkurencji.

przyznaje, ze nie gralem w fulla - nawet nie zamierzam probowac, bo szkoda mi kasy. wystarczy mi to, co zobaczylem w demku. byc moze full jest lepiej zoptymalizowany, moze nawet zmienili model jazdy, byc moze nawet podciagneli grafike (choc na screenach wyglada jak wypisz wymaluj wersja na XO), moze ludzie piszacy ze maja juz 60% na liczniku graja po 12h/dobe, albo sciemniaja, ale jedno wiem na pewno - jak mam potrzebe predkosci, to wlaczam Burnouta 2. a jak chce popatrzec na piekne widoczki i grafike - B3 jest jak znalazl. przepraszam za tak dlugiego posta jadacego troche OT. i prosze nie pisac mi "spadaj grac na konsolce" bo nie jest moja intecja rozpetywanie wojenki PC-konsole. porownuje dwie gry o podobnych zalozeniach - arcade'owe wyscigi, w ktorych liczy sie predkosc. i ten post ma raczej na uwadze zwrocenie uwagi na polityke EA niz na fakt, ze gracze PC nie maja wyboru w scigalkach. choc to tez jest faktem tak na marginesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jako "wisniak, dzecko, i tam inne" powiem tak... mi osobiscie grafika sie podoba....

 

muzyka... tak narzekali ze az postanowilem wlaczyc to co wylaczylem... i prawda jest ze muzyke to chyba dla picu dali.... osobiscie nie lubie takich klimatow....

 

od czasow UDG zawsze w tle foobar z muzyczka (jakos najbardziej do jazdy pasuje mi tu in flames, samael, ironi czasem )

 

nie powiem ze moj komputerek do demon wydajnosci, ale w porownaniu do MW dziala mi wszystko bez przycinek, nie trzeba co jakis czas win+d zeby przestało sie ciać....

 

dorwałem grafike x1600pro.... i ... wracam do moje 9550, bo po co wydawac i kupowac od kogos grafike za co prawda grosze jak po doprowadzeniu do zamierzonego wygladu nadal (prawie) mam usaytwienia jak u mnie....)

 

ogolnie podoba mi sie... co do porownywania.... jak pamietam MW bylo porownywane do UDG II i tez bylo ble gorsze i wogole, podobnie UUGD obie.... i co wszyscy grali.... wot i rasa ludzka.....

 

 

tyle jako "wisniak, dziecko, i inni " mialem do powiedzenia..... bede gdzal a co mi tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ładnie przesadzają obrażając innych. Niektórzy zaś popełniają mnóstwo błędów ortograficznych (ludzie zwracajcie na to uwagę!!). Niektórzy zaś (np ja) modują sobie autka, które nie muszą być odrazu (jak to dziś mówimy) wieśniackie. Muscle cars moim zdaniem powinny wyglądać "twardo" a nie jakieś spojlery z tyłu, wloty dachowe czy naklejki typu "fiku-miku na stoliku". Ja tam jestem (przynajmniej w tej kategorii) konserwatystą ;] Wracając do poprzedniej strony, ktoś napisał, że narzekamy narzekamy ale i tak gramy bo nie ma konkurencji. I właśnie o to chodzi. Za każdym razem gdy wychodzi jakaś ścigałka każdy ma nadzieję, że będzie na prawdę GIT. Ale ile ich obecnie wychodzi na PC?? To jest żałosne. Teraz trzeba czekać na luty czy ch*j wie ile na TD:U (swoją drogą ciekawe, skoro nie ma nawet screenów na pc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...