Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

To nie camaro tylko Dodge Charger :wink:

 

A co do gierki - ja dzisiaj zaczynam zabawe :)

Eee ? :blink:

1 screen to Camaro SS

A następne 2 to Dodge Charger R/T ...

Nie napisałem w tamtym poście inaczej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem dzisiaj wyjatkowo w stanie tego uzyc... od 2 dni probuje przejsc wyscig z szefem i ni cholery nie moge... dzisiaj doszlo do tego ze po 3 h wylaczylem gre i chcialem ja odinstalowac co mi sie dosc rzadko zdarza:P

 

EDIT: za 4 razem przeszedlem frajera :P wreszcie :) 43% gry :)

Ja się najbardziej namęczyłem kiedy załatwiałem drugi raz Wolfa w murcielago :) Dariusa musiałęm powtarzać na Lapach ale w kanionie to w rure, wyprzedziłem i gotowe :)

 

P.S Czy wam też autosculpt zamula ? Jak wciskam strzałke to musze chwile czekać na reakcje.

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko - czy w pelnej wersji sa replaye z wyscigow ? w demie nie ma...

Metodą dedukcji można ustalić, że nie ma. Od U1 do Carbona, nie mamy okazji doświadczyć powtórek w grze. A szkoda... Ostatni nfs, w którym były powtórki to Hot Porsuit 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie sądziłem że mi się spodoba nowy NFS a tutaj duża niespodzianka. Mimo wszystkich ALE bardzo fajnie się gra szczególnie się cieszę że mi gra wyciąga 45-60 FPS na 1024@HiGHx4x8... musieli coś poprawić w silniku. Bardzo mi się podoba jazda z chase kamera nigdy tak się nie dało jeździć a w Carbon nawet da się poprawnie prowadzić auto :>

 

Mam 2 pytania techniczne:

-jak wyłączyć FF w kierownicy ?

-nie mogę włączyć blura... dlaczego ? chodzi o PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich posiadaczy gf6800 ktorzy maja problem z artami przy ustawieniu 16/6 ;) ----- U mnie pomoglo przelaczenie agp na 4x :D

 

mam wciaz problem z teksturami, niby filtrowanie anizotropowe jest wlaczone, ale droga wyglada beznadziejne, wszystkie inne opcje na max i dalej to samo :mur:

 

@ kaczala

jesli chodzi o blura to obsluguja go tylko karty z ps3, podobnie jest z shaders details u ciebie high nie da sie ustawic (tzn mesium i high wygladdaja tak samo na kartach z ps2)

na blurze nic nie tracisz bo w tej grze efekt jest przesadzony

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie brzmi:

 

 

Czy ten Carbon to taki UnderGround z nową nazwą? Czyli wiejski tuning i wiejska jazda? Czy powrót do stylu Porsche ktoś odczuł?

Carbon to misz masz Underground, Underground 2 i MW. Kompletnie nie ma nic nowego.

Jezdzi sie jak w MW, a nocka z podziemii.

Fabula oczywiscie denna ,w MW byla lepsza bo sie wspinalo po szczeblach. Tutaj przejmowanie terytoriow.

Kur**, przy 25% wymiekam i na sile siedze przed gra tylko ze wzgledu na Chargera ktorego sobie wlasnie zakupilem.

To jest niezaprzeczalny plus tej gry - umiesnione amerykany !

Aha, kolejny plusik to jak gra chodzi. U mnie troszke gorzej niz MW (mniej FPS) ale za to zero przyciachow - gra jest bardziej komfortowa dzieki temu. Wiadomo, cukierki, bajerki, kolorki, stworki, rozmycia, itp niepotrzebne spowalniacze klatek. Jedynie na pochwale jezeli chodzi o grafe zasluguja modele wozow ale do tego juz sie przyzwyczailismy.

A muzyka !!!

Ja pier**** co za szmira. jak ja tego nie lubie.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka spoko ale za krotka 3 takie miasta i byloby super ,grafa ladna znaczy na moja karte to taka sredniaka;P ale spoko brakowalo mi rozgrywki typu drag co jeszcze szkoda ze nie mozna bylo np halogenow sobie projektowac:)

Gre skonczylem na mitsubishi evo IX samochodzik wymiata ladnie w zakrety wchodzi polecam:)

w skali 5pkt daje grze 3+ z dosyc duzym niedosytem gry sie robia coraz krotsze a kasy tyle samo kosztuja mogli by sie postarac troche bardziej tym bardziej ze to EA metropolia w swiecie games.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie za dużo powiedzieć nie moge o grze dopiero 6% przeszedłem....ale zaczne może od modelu jazdy który w MW był do pupy, tutaj zdecydowana poprawa czuć że auto waży troche ( wybrałem muscle car) no i zdezenia z policja sa juz bardziej "realistyczne", wiem ze to 100% arcade ale mimo to ten model jazdy odpowiada mi troche lepiej.

Co do płynnosci gram w 1024x768 i na max detale potrafi spasc niekiedy do 17 fps ale nie ma problemow z jazda ( a jak wylacze blura jest juz git malina:D)

Sama fabuła jest bardzo sztampowa panowie z EA widac ze sa zafascynowani Za szybkimi Za wściekłymi:D

No ale nic grać sie da i to jest najważniejsze tylko kuzwa znowu same wyscigi w nocy.... nie moga zrobic cyklu dobowego:D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024x768, wiekszosc na high, motion blur off bo mnie wkurza.

AAx4, filtrowanie anizotropowe itp włączone i tak dalej... pla pla

 

Czy na takich ustawieniach samochod powinien wygladac jakby zostal obciagniety prezerwatywa/został zalakowany? Z refleksami samochody wygladaja brzydko, za to bez jak gliniane modele... jakas rada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A muzyka !!!

Ja pier**** co za szmira. jak ja tego nie lubie.

 

De gustibus, dla mnie lepsza jest muza z Carbona niz klasyczne tam daram dam, tam daramdaram dam :lol:

Edytowane przez wkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie 96.89 od Guru3D, ale w ogole nie sprawdzalem na innych. Przerzucilem sie w ciemno na te z X-Treme 84.75 bodajze. Jesli masz jakies lepsze to bym prosil o numerek/linka, bo jak juz pisalem - te sobie sciagnalem na slepo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

od paru godzin pogrywam w fulla Carbona i jak dla mnie ta gra jest rewelacyjna, gram tylko w rts i rpgi a ta gra kurcze strasznie mnie wciagneła , bardzo mi sie podoba , demka , filmiki , jest bardzo wciągająca , myślałem , że się szybko nudzi bo ile mozna wyścigów pokonywac , ale nie a już wyścig z pierwszym bosem mnie rozwalił super to zrobili , jak dla mnie to mw zjada na śniadanie tam mi się już po paru godzinach nie chciało grac , nudziły mi się nawet pościgi policyjne ciągle te same autostrady a tu teren jest bardzo rozległy. Nie wiem co wy się grafiki czepiacie jak dla mnie sliczna gram z ps 2.0 a i tak jest miodzio do tego ma fantastycznie niskie wymagania (wiem wiem ps 2.0 ale po co mi blur który jest do kitu i jakieś tam dodatkowe swiatła) na radku x800gto i sempie 2.5 ghz gierka smiga z wszystkim max oprócz blura z af i aa4 jak szalona srednio z 50 fps , płynnośc wspaniała , grafika też do tego mam 512 mb i naprawde rzadko kiedy "chrupnie" , optymalizacja jest rewelacyjna, niektórzy się chyba na siłę czepiają , do tego model jazdy dla mnie jest rewelacyjny to nie jest symulator a tu sama jazda szczególnie muscle carami dostarcza ogromnej frajdy (ach te poslizgi :) ), czytając wypowiedzi niektórych można dojśc do wniosku , ze gra jest do kitu (ta sama stała ekipa , która narzeka , że tylko porsche jest super a reszta nfs jest be , z czym sie nie zgadzam bo porsche jest nudny w porównaniu do takiego carbona) kupiłem i jestem zachwycony , polecam

a po polsku to [ciach!]a pisac nie potrafisz?? :mad:

ja rozumiem, ze pokolenie neostrady, ze polska jezyka trudna jezyka, ale takiego potoku mysli to nie widzialem od czasu Ulissesa :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee ? :blink:

1 screen to Camaro SS

A następne 2 to Dodge Charger R/T ...

Nie napisałem w tamtym poście inaczej....

Moja wina - nie zobaczylem podpisu screenow z chargerem :) Spoko

 

Co do gierki...Narazie nie mam zadnych zastrzezen. Gra sie fajnie. Natomiast muzyke mogliby zmienic, gdyz niektore kawalki sa z MW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sami zobaczcie jak u mnie te wszystkie tekstury i droga brzydko wygladaja :?

rozdzialka 1024x768 aa4 w grze anizotropowe (w sterownikack x16) reszta opcji na high

http://img296.imageshack.us/img296/9461/beztytuuue8.th.png

Sprawdź Cieniowanie na pozycji Max, u mnie w demku wyostrzało dalszy plan.

 

 

Nie cytujemy obrazków

Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po demie oczekiwałem czegoś dużo gorszego. Nie jest jednak tak źle i gra potrafi trzymać przy monitorze... przynajmniej do czasu ukończenia kariery. Później jest trochę gorzej; nie wiem czy komuś będzie się chciało stukać ponownie wyścigi w karierze (za ponowne wygranie wyścigu, w którym już braliśmy udział dostajemy jedyne 500$), aby zgromadzić 1mln $ potrzebny do odblokowania czegoś tam. Obliczyłem sobie, że wraz z kasą którą posiadam musiałbym pojechać 'jedyne' 1000 wyścigów. Takich sztucznych 'przedłużaczy gry' jest sporo - patrz: 'reward cards', chociaż niektóre są fajne.

 

Na plus:

+CatchUp rywali wydaje się nie być już tak wkurzający i perfidny jak w undergroundach,

+Grafika, chociaż mam wrażenie, że w MW była ładniejsza,

+Jakaś namiastka uszkodzenia samochodu w postaci popękanych szyb i porysowanego lakieru (dobre i to),

+Oprawa dźwiękowa osobiście uważam, że bez zarzutu (kwestia gustu),

+Konieczność zmiany auta (na mocniejsze) w trakcie postępowania kariery, ja przynajmniej w pewnym momencie zacząłem dostawać strasznie w tyłek startując na maksa wyżyłowaną Brerą,

+Trudniejsza niż w MW policja - takie odniosłem wrażenie, być może dlatego, że w MW robiłem kółka po autostradach, tu jakoś nie ma gdzie tak się bawić, prędzej czy później autostrada się kończy i musimy zawracać lub zjechać w miasto bardziej ryzykując złapaniem, poza tym maksymalny stopień ‘wanted’ to chyba 8 (w karierze chyba 5),

+Canion duele i możliwość wypadnięcia w przepaść,

 

Na minus:

-Samochód rywala waży 40 ton, nie sposób wyrzucić przeciwnika z urwiska w 'canion duelach',

-Nawet najsłabsze radiowozy spokojnie śmigają 900km/h ;) i są w stanie odrobić stratę 30s w 2 sekundy,

-Pursuit breakery często zawodzą, pomimo iż je uruchamiamy to radiowozy i tak jakoś siedzą nam na zderzaku,

-Brak kontroli nad autem po uruchomieniu pursuit breakera - czasami niekierowany samochód potrafi wjechać sobie w kolczatkę,

-Brak możliwości przemapowania opcji 'widoku w tył',

-Dziwne odblokowywanie aut w karierze, bardziej interesujące odblokowują się pod sam koniec kariery (gdy już nie są potrzebne) lub nie pojawiają się wcale. Przez całą karierę nie doczekałem się kilku fur które chciałem kupić,

-Członkowie teamu którzy często bardziej przeszkadzają niż pomagają,

-Zawinięta fabuła, nie wiadomo co tam robi np. Cross, jaka jest jego rola.

-Wygrywamy samochód 'Dariusa', ale nie ma go w garażu w karierze, wtf?

-Boss’owie, którzy podczas wyścigów uruchamiają w naszym samochodzie transmisje video z ich samochodów, gadają głupoty i cieszą się pomimo zostawania daleko w tyle,

-Pomocnik typu ‘Scout’, który nie robi nic innego poza odnajdywaniem i pokazywaniem nam skrótów na mapie. Mogliby tu wymyślić coś lepszego jak na przykład ktoś odciągający uwagę policji od naszego auta. Osobiście polecam 'Blockerów' do normalnych wyścigów i 'Drafterów' do Speedtrapów,

-Policja ściga oczywiście tylko nas, więc jeżeli po skończonym wyścigu członek teamu mówi 'rozdzielmy się, może pojadą za mną' to radzę się nie łudzić,

-Krótka kariera,

-Latająca kamera w 'canion duelach',

 

Na plus można by też zaliczyć jakby nie patrzeć dość niskie wymagania sprzętowe (z tego co czytam na kartach z PS3.0 jest gorzej). Gram w 1024x768 bez AA, AF, wszystko na high z wyjątkiem shader detail (low), oczywiście bez blura (PS2.0) i jest znośnie. Zdarzają się spadki poniżej 25fps przy szybszych akcjach, jednak jest to raczej wina zbyt małej ilości Ramu. Nie występują półsekundowe przycinki jak w MW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jest bez sesnu z tymi autami niestandardowymi co się odblokowują (Audi Le Mans, KoenigCCX, Chevelle czy np teraz odblokowałem główne M3) bo ani w karierze nie można sobie popykać nimi, ani w "Moje Samochody" sobie pozmieniać cosik ;s tylko do np szybkiego wyścigu... ch**nia niesamowita. A w karierze też dno bo max można 5 aut mieć (w MW bodajże 10), ehhhhh ://///////////////

 

PS - W następnym "NFS-xxxxxxxx" (swoją drogą mega lol) powinni udostępnić możliwość słuchania własnych mp3, na wzór np GTASA.

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kolegi na GF 6600GT po włączeniu Carbona jest porypana grafa... wszystko jest rozciągniete w "naszą" strone.

Ma zainstalowane najnowsze stery i DX.

Wie ktoś co trzeba zrobić żeby ładnie chodził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. żeby normalnie wyświetlało grafike, bo na razie to wszystko jest jakby porozciągane i potargane. Dam póżniej screena jak to wygląda.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...