Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro się do niego przejde i pokombinuje ze sterami i z tym AGP.

Zobaczymy.

W każdym razie każda inna gra mu chodzi dobrze.

 

BTW. Nie ma to jak Radeon :P Przynajmniej jeszcze w żadnej grze nie było podobnych jaj ;)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te bledy wystepuja na niektorych GF, probowalem juz kilku wersji sterownikow i caly czas to samo.

zeby mi dobrze chodzilo na 16 potokach musialem zmniejszyc agp na 4.

i wszystko dziala jak nalezy, etn problem dotyczy tylko tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co uwazasz, ze to wszystko ok jak trzeba zmieniac na AGP4x (kombinowac) ?? Widac co to jest GeForce :P Pozdro...

bzdura... ja na radku swego czasu tez musiałem zmienic agp na x4 bo sie dziwne rzeczy działy... wiec nie generalizuj ze gf...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdura... ja na radku swego czasu tez musiałem zmienic agp na x4 bo sie dziwne rzeczy działy... wiec nie generalizuj ze gf.

 

Tu masz racje.. jednak pewne modele GF maja zawsze pewne przypadłosci, i nie dotyczy to tylko jednej czy paru sztuk... konkretny model + jego przypadłości..... Szkoda tylko ze nie moge powiedziec GF jest tez jeszcze taka sama własciwosc w radkach.... niestety...

 

Jeszcze jedno... nie wie ktos jak to jest z tym wylaczniem..... bo juz mnie denerwuja ciegla zwisy..... pomoglo troche przywrocenie starszego directa... przynajmniej inne gry dzialaja jak wczesniej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz racje.. jednak pewne modele GF maja zawsze pewne przypadłosci, i nie dotyczy to tylko jednej czy paru sztuk... konkretny model + jego przypadłości..... Szkoda tylko ze nie moge powiedziec GF jest tez jeszcze taka sama własciwosc w radkach.... niestety...

 

Jeszcze jedno... nie wie ktos jak to jest z tym wylaczniem..... bo juz mnie denerwuja ciegla zwisy..... pomoglo troche przywrocenie starszego directa... przynajmniej inne gry dzialaja jak wczesniej....

 

Ja teraz przed każdym wyjsciem z gry daje ctrl alt delete i zakończ proces i mam spokój :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak podejrzeć ustawienia bonusowych aut ?

 

Chodzi mi o bonusowe shelby gt500. Mam w karierze zrobione na maxa shelby ma takie same osiągi w teori ale na torze drift fortuna czy jakoś tak swoim kręce ok 500k a tamtym wyciągnąłem prawie 780k.

 

Pozdro

 

UPDATE: Już nieaktualne. Na swoim shelby robię ok 900k na bonusowym 1000k, na challengerze concept 1100k z kolei camaro concept 1150k. Jutro jeszcze muszę poćwiczyć ;]

Edytowane przez kaczala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja obejrzalem dodatkowe filmiki ktore sa na plycie dvd... w porownaniu do MW to strasznie to marne... bardziej jest tu pokazana tworczosc grafikow komputerowych i ich pomyslowosci niz tego jak gra byla robiona. Ogolnie nie polecam. Nuuudneeeee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra mnie odpycha

nie wiem, w zyciu przejechalem mase scigalek, w tej nie widze nic nowego poza swiecacymi samochodami i dennymi wstawkami filmowymi

model jazdy - muscle carem jeszcze jako tako

 

ale drift???

po co niszczyli model jazdy z poprzednich czesci to nie wiem, ale to co jest tutaj przypomina przewijanie na podgladzie normalnego driftu

 

a moze jestem za stary na gry?

eeee, w NFS'a Porsche gram z przyjemnoscia ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

I co uwazasz, ze to wszystko ok jak trzeba zmieniac na AGP4x (kombinowac) ?? Widac co to jest GeForce :P Pozdro...

Powiedział kubakus mający X800GTO by SAPPHIRE (R.I.P) ;]

 

@Marcin_GPS chyba z wiekiem dziwaczejemy po Demie Carbona nawet nie mam ochoty patrzeć na pełną. MW odstawiłem na zawsze jak w ręce znów trafił mi Porsche :wink: I muszę przyznać, że chłopaki zrobili duży krok do tyłu. W MW jak i Carbonie jazda na kierownicy jest beznadziejna:/ Da się chociaż ustawiać czułość i martwe strefy w pełnej? O FF nie wspominając? Porsche ma znakomite efekty FF jak na tak starą gre zwłaszcza podobają mi się drgania kierownicy przy bawieniu się obrotami silnika. Jak wyglądają wstawki w Carbonie? Coś jakTokyo drift tylko denniejsze ? Ogólnie mam wrażenie, że NFS trafia teraz w młodszych odbiorców chociaż zaraz zaraz za moich czasów podstawówki grało się w NFS 2, 3, 4 i Porsche i nadal w te gry lubie pograć a teraz? Mam wrażenie, że te gry uproszczane są aż do bólu. A drift faktycznie w U2 i U1 jak dla mnie był lepszy ( trudniejszy też) od tego w Carbonie. W ogóle to są downhille tak jak w U2?

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, bariera 1500k w drift na mapie Fortuna City Courthouse złamana więc mogę już iść spać ;] uff. Dawno testowanie nowych furek na jednej mapie mi tyle frajdy nie sprawiało a nowy nfs powinien się nazywać NFS: Muscle a nie Carbon :P

Edytowane przez kaczala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupia ta gra i tepa ..

ale jest jak czizburger w Macu ..

niedobre to ale chce sie jesc ..

 

juz mam 71% :P

Dokladnie tak to wyglada.

Ale sprobuj jesc tego cheesa przez tydzien to sie zerzygasz.

Ja wlasnie zygam juz tymi enefesami i nie mam ochoty nawet tego menu juz widziec.

Co odpalam gre, bach jeden wyscig a tu 2% w gore.

Sadze, ze jakbym przysiadl z 5h to gre bym przeszedl.

Najzajebistrze jest ruszanie samochodem. Tak jakbym z zapietym rekawem to robil podobnie w MW :)

Co za jelop w EA to wymyslil ?

Polac mu..ale w pysk a nie do pyska.

A fizyka z driftu to juz nawet nie arcade tylko IQless phizics. Kurcze z driftem to chyba zaczne doceniac Undeground :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu w karierze nie mozna ustawic poziomu trudnosci? (albo ja jestem slepy)

 

Co powiecie na sprobowanie sie z żywym przeciwnikiem? Można spróbować zagrać przez neta.

Ciekawie to zrobili, wystarczy powpisywać sie do friends, i mozna nawet porownywac najlepsze czasy/punkty naszych "przyjaciół" w rankingach na kazdej trasie.

Edytowane przez yanek1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was pojechał więcej (DRIFT) na trasie:

 

Dołączona grafika

 

?

 

chciałem porównać mój wynik bo wczoraj 2h driftowania. wiem że to arcade ale skąd my mamy wiedzieć jak się naprawdę driftuje :lol:

Edytowane przez kaczala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Albo matowy lakier albo shadery na medium:P

no ja nie wiem, ale wyglada to jak... Gran Turismo 1 na PSXa? (pisze o samochodzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

fakt, ze przesadzam, porownujac do tego:

 

Dołączona grafika

 

ale...

 

Dołączona grafika

 

do tego to sie juz nie umywa...

 

gry ciagle cierpia na syndrom "mlodszego brata" w postaci starych konsol. taki NFS musial sie ukazac na PS2, wiec wszystkie wersje przycieto do tego formatu. trzeba poczekac, az konsolki current-gen zdechna i dopiero bedzie mozna oczekiwac czegos nowego w grach video. przynajmniej tak mi sie wydaje.

 

edit: matowy lakier? :| istnieje w ogole cos takiego?

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, ze przesadzam, porownujac do tego:

 

http://forums.ngemu.com/attachments/psx-sc...ad-psogl027.jpg

 

ale...

 

http://image.com.com/gamespot/images/2005/...4_screen010.jpg

 

do tego to sie juz nie umywa...

 

gry ciagle cierpia na syndrom "mlodszego brata" w postaci starych konsol. taki NFS musial sie ukazac na PS2, wiec wszystkie wersje przycieto do tego formatu. trzeba poczekac, az konsolki current-gen zdechna i dopiero bedzie mozna oczekiwac czegos nowego w grach video. przynajmniej tak mi sie wydaje.

 

edit: matowy lakier? :| istnieje w ogole cos takiego?

Tak w NFS Carbon istnieje matowy lakier :)

 

masz screena http://www.eimg.org/images/355603beztytulu.JPG

 

NIE CYTUJEMY OBRAZKOW

//Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co teraz mnie wnerwilo i jest wielkim minusem tej gry... to to ze MUSZE zmienic miesnia na jakies zasrane tuner czy exotic :[ bo juz bardziej mojego Camaro czy Chargera nie moge podrasowac i nie da rady nimi juz wygrac nastepnych wyscigow... a moge miec tylko jakies EVO czy inne gowno :[ ... juz powinno byc jakies odblkowanie przynajmenij po 1 z gatunkow samochodu naraz... np. nastepny miesien to Challenger :[ ffs

 

 

Cos czuje za zakoncze w tym miejscu kariere...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...