Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Co teraz mnie wnerwilo i jest wielkim minusem tej gry... to to ze MUSZE zmienic miesnia na jakies zasrane tuner czy exotic :[ bo juz bardziej mojego Camaro czy Chargera nie moge podrasowac i nie da rady nimi juz wygrac nastepnych wyscigow... a moge miec tylko jakies EVO czy inne gowno :[ ... juz powinno byc jakies odblkowanie przynajmenij po 1 z gatunkow samochodu naraz... np. nastepny miesien to Challenger :[ ffs

Cos czuje za zakoncze w tym miejscu kariere...

Ja 3 pierwsze strefy całe przejechałęm TYLKO camaro ss...

Później już nie dawałem rady i na 4 terytorium pojechałem 2 wyścigi chargerem r/t tylko po to aby odblokować shelby gt500. oblokowałem szybko części na tier3 i teraz nie ma mocnych więc da się musclami przejść grę. Od shelby lepszy jest challenger concept ale nie kupiłem go na razie mam go za to w mycars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dziwnie te samochody malujecie...

jeszcze do zakupie lambo dl lansu i starczy w garazu mam rx8, rx7, to mitsu evo, mialem jeszcze db9 ale sprzedalem :P

moj:

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie,że przy wychodzeniu z gry zawiesza się wszystko ?

Jak dam Exit Enterem to nie wyjdzie do windowsa.

Podobno trzeba myszą kliknąć na Exit ?

 

A jak to nie pomaga to control-ESC i zamknięcie gry w menadżerze zadań.

tak samo mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodze w taki sposób:

zapisanie gry, później spuszczenie carbon'a na pasek zadań i zamknięcie go w menadzeże zadań :wink:

Ogólnie szkoda że gra jest taka krótka i łatwa... przejście zajmuje 10h i do tego troszke zabawy w serii prób, mało tego.

 

Może komuś się jeszcze przyda...

 

Cała filozofia spolszczenia gry :

 

1 - otwieramy notatnik i wpisujemy kod:

 

Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\Need for Speed Carbon]

"Language"="Polish"

 

2 - zapisujemy jako plik rejestru np. nfsc[pl].reg

3 - dodajemy do rejestru

4 - cieszymy się spolszczonym NFSC

 

Spolszczeniu ulegaja oczywiście tylko napisy w grze - dialogi są w wersji eng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę komuś jest potrzebny polski NFSC ??? Przecież tam się tylko jeździ. Bierzesz race i tyle !

Ja lubie polskie napisay bo są takie....Polskie ;] Ja sobie zainstalowałem tak żeby było, co z tego że jest potrzebne jak piasek na pustyni ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 3 pierwsze strefy całe przejechałęm TYLKO camaro ss...

Później już nie dawałem rady i na 4 terytorium pojechałem 2 wyścigi chargerem r/t tylko po to aby odblokować shelby gt500. oblokowałem szybko części na tier3 i teraz nie ma mocnych więc da się musclami przejść grę. Od shelby lepszy jest challenger concept ale nie kupiłem go na razie mam go za to w mycars.

 

Hmm a Challenger stary rocznik? kiedy sie go zdobywa? i czy jest mocniejszy od Chargera R/T i czy da sie nim zawalczyc? bo fakt lubie Shelby GT500, ale wolalbym do konca gry smigac Dodgami starej generacji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - otwieramy notatnik i wpisujemy kod:

 

Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\Need for Speed Carbon]

"Language"="Polish"

 

2 - zapisujemy jako plik rejestru np. nfsc[pl].reg

3 - dodajemy do rejestru

4 - cieszymy się spolszczonym NFSC

Ale wtedy nie ma filmów.

Trzeba pozmieniać nazwy niektórych plików filmowych z ntsc english na pal polish.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz moze ktorych i gdzie ?

Jeżeli pytasz serio to w folderze "movies" a które to się sam zorientujesz.

Co do gry to chyba jest łatwa bo mój 9 leti syn przez sobotę i niedzielę przeszedł 97% gry

 

@Lanc mnie wyprzedził

Edytowane przez centy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pytasz serio to w folderze "movies" a które to się sam zorientujesz.

No nie do końca sam się zorientuje.

Próbując robić to ręcznie okaże się po chwili że już jest taka nazwa pliku i będziesz miał dylemat czy zmienić nazwe "tego" pliku czy może "tego". W tym problem właśnie. Plik bat rozwiązuje sprawę (zakładając, że autor pliku rozwiązał ten dylemat).

Edytowane przez koleszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a Challenger stary rocznik? kiedy sie go zdobywa? i czy jest mocniejszy od Chargera R/T i czy da sie nim zawalczyc? bo fakt lubie Shelby GT500, ale wolalbym do konca gry smigac Dodgami starej generacji. :)

Niestety chodzi o concept Dodge Challenger ale nie zmienia to faktu że też jest klimatyczny.

Ja właśnie skończyłem karierę... Czy Audi R8 powinno mi się pojawić w Career Cars bo mam tylko w Custom w Quick Race.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chodzi o concept Dodge Challenger ale nie zmienia to faktu że też jest klimatyczny.

Ja właśnie skończyłem karierę... Czy Audi R8 powinno mi się pojawić w Career Cars bo mam tylko w Custom w Quick Race.

 

Nie zrozumiales mnie, jest Dodge Challenger starej generacji i pytam sie kiedy go sie dostaje, jesli w ogole w karierze sie dostaje -.- i czy jes na tyle mocny zeby ukonczyc nim kariere -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pogralem w fulla zeby skonfrontowac moja opinie o grze na podstawie screenow i opinii innych z tym czym naprawde carbon jest. i wyciagam takie wnioski: jest troche lepiej niz przypuszczalem jesli chodzi o caloksztalt. gra sie ciekawie ale na poczatku, pozniej juz jest coraz nudniej. grafa jest w miare przyzwoita (gram na radku9800), 800x600 reszta high, i detale swiata na medium (blur chcac nie chcac jest OFF) rusza sie naprawde dobrze, co ciekawe w poczatkowym menu jest duzo mniej klatek niz podczas wyscigu :D

 

PLUSY:

-wreszcie felgi maja taki kolor jak chcemy zeby mialy, w poprzednich czesciach nfsa (undergroundy) pomalowane felgi wygladaly jak pomalowane plakatowkami.

 

-do wyboru, do koloru czyli cos dla wielbicieli tuningu, muscle carow i egzotyki. fajnie ze mozna wybierac z takiego "obfitego pudelka z zabawkami"

 

-nie trzeba juz na sile montowac wiejskich spojlerow z desek tylko po to zeby robic "postep w karierze" (undergroundy)

 

-inteligentniejsza policja (albo to tylko takie wrazenie)

 

-przyzwoicie zrobione dzwieki silnikow i reszty (wydech)

 

-jeszcze pare innych ale juz mi sie nie chce wymieniac, za to przy minusach poszaleje :D

 

MINUSY:

-brak jakiejkolwiek fabuly, koles sie pojawia znikad i se jezdzi po miescie. nie no dajcie spokoj, przydala by sie chociaz jakas namiastka fabuly.

 

-"muzyka" -3x OMFG, co to jest ?! jeszcze ta popierdziawa w menu glownym ktora leci caly czas i powoduje odruchy wymiotne. reszta jest na bardzo niskim poziomie chociaz znajda sie ze dwie perelki (zmiksowane, stare i znane utwory, pozniej sprobuje sobie przypomniec oryginalne tytuly)

 

-Menu bardziej pasuje do Thief'a (mowa o grze), ciemno jak w du.ie u...(nie bede sie wyrazal bo mnie zaraz o rasizm posadza)

 

-model jazdy, cos tam zmienili w stosunku do MW ale czy na dobre im to wyszlo, bez blura nie ma w ogole poczucia predkosci, te smieszne kreski za fura niczym z komiksow (jak chcemy pokazac przedmiot w ruchu) parodia

 

-dalej....DRIFT...kolejne 3xOMFG, motyw przewodni tej edycji nfsa a ja moze lepiej pozostawie to bez komentarza bo nie chce dostac % za bluzgi

 

-czy u Was tez kamera sprawia wrazenie ze jest ciagnieta na taczce za samochodem? :D trzepie sie w gore i dol tak ze czasami moja glowa i oczy mowia dosc. no straszne to jest, co oni chcieli tym osiagnac, pokazac nierownosc drogi czy "wibracje" silnika przenoszone na karoserie. smiech na sali

 

-samochody innych streetracerow to kolejny smiech na sali, wygralem mazde rx7 po wygranej z bossem (ahh juz go tak nazwe) i jak ja obejrzalem w garazu to sie poprostu przestraszylem, normalnie tony spojlerow, [gluteus maximus] poszerzona tak ze prawie dorownuje szerokoscia kombajnowi. oczywiscie wszystko polecialo do kosza i wzialem sie za delikatny tuning

 

-spowalniacz czasu :D przeszedlem 20% gry i nie uzylem go ani razu (uprzedzam pytanie i smiech: tak, wiedzialem o jego istnieniu). naprawde umieszczenie go w carbonie jest dla mnie swoista zagadka.

 

-wlasciwie to tuning traci sens bo w tych egipskich ciemnosciach ledwo cokolwiek widac.

 

-autosculp=autokastrowanie czyli pokaz co potrafisz :D

 

oczywiscie minusow jest jeszcze pare drobniejszych ale juz sobie daruje, najbardziej mnie rozsmieszylo (nie pytajcie dlaczego) jak przegladajac "nalepki" (w spolszczonej wersji nfsa) znalazlem wzor zatytulowany "ziomal" :D

mimo tych wszystkich wad da sie jakos pograc w tego nfsa, w sumie to dziwie sie sobie ze w to gram bo prawdopodobnie gdyby ta gra wyszla pod inna nazwa (nie seria nfsa tylko np Ziomal Racer) to pewnie bym nawet na to nie spojrzal. moze to sentyment do poprzednich czesci, skoro tak to musze sobie pieprz.... w leb bo mowilem ze nie bede w to gral tylko dlatego ze gralem w poprzednie czesci nfsa :mur: dziekuje za uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem motion blura na R9800 nie ma??? To ciekawe usprawnienie kodu bo w MW i nizej blur był aż za duzy. Nie to zebym był zwolennikiem ale fakt faktem wrazenie predkości maleje drastycznie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiales mnie, jest Dodge Challenger starej generacji i pytam sie kiedy go sie dostaje, jesli w ogole w karierze sie dostaje -.- i czy jes na tyle mocny zeby ukonczyc nim kariere -.-

Jak wygrasz z 1 bosem (kobita się chyba zwie ANDIE ?), która to nim jedzie ;] Może przypadkiem go od niej wygrasz :) Autko kosztuje potem w salonie 80k $ :) Mówie oczywiście o starym roczniku xD

Mam problem z Carbonem

Zmieniam rozdzielczosc na 800x600 i detale na srednie i gra chodzi plynnie. Jednak po ponownym uruchomieniu sa znow domysle ustawienia.

Moj sprzet:Sempron 3000, 512 RAM, GAK8NS, Radeon 9600.

Jak masz demko to ono nie zapisuje ustawień grafiki etc ;) Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

mimo tych wszystkich wad da sie jakos pograc w tego nfsa, w sumie to dziwie sie sobie ze w to gram bo prawdopodobnie gdyby ta gra wyszla pod inna nazwa (nie seria nfsa tylko np Ziomal Racer) to pewnie bym nawet na to nie spojrzal.

przeczytaj to zdanie.

potem przeczytaj, to co napisales - calosc.

prosze - napisz, ze robiles sobie jaja a nie, ze to na powaznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiales mnie, jest Dodge Challenger starej generacji i pytam sie kiedy go sie dostaje, jesli w ogole w karierze sie dostaje -.- i czy jes na tyle mocny zeby ukonczyc nim kariere -.-

Nie ma go w karierze ani w ogóle w grze chyba go jeszcze nie widziałem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygralem Astona Martina.

Samochod piekny ale co z tego skoro fizyka jazdy tym samochodem to meczarnia.

Wogole bez muscle cars ta gra nie zasluguje na trzymanie 5GB na HDD.

No niestety bede narzekal bo chociaz chce to nie potrafie odnajdywac w niej dobrych cech :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

chociaz chce to nie potrafie odnajdywac w niej dobrych cech :/

to ja nie rozumiem po co sie meczyc i grac? uninstall i problem z glowy. a zeby nie byc za bardzo w plecy - opchnac gre na allegro. proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-spowalniacz czasu :D przeszedlem 20% gry i nie uzylem go ani razu (uprzedzam pytanie i smiech: tak, wiedzialem o jego istnieniu). naprawde umieszczenie go w carbonie jest dla mnie swoista zagadka.

Ale co Ciebie tak dziwi, to ze jest w ogole, czy to ze go umieszczono, ale jest zupelnie niepotrzebny? Od razu uprzedzam pytanie i informuje, ze w NFS:MW tez byl spowalniacz czasu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...