Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie znam za bardzo, więc nie wiem co moge mieć skopane...

AAx4 1024x768 wszystko max, oprócz shader i car detail i tak to wygląda (przed wyścigiem)

http://img480.imageshack.us/my.php?image=carbon2hq2.jpg

(troche się chyba rozciągnęło, ale te ząbki nadal są,ale w mniejszym stopniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ciekawy problem. Otuż uchachany przyłaże z nfs pod pacha. Wzycam do kapa wklepuje kod akceptuje licecje i wyskakuje mi że instalacja nie może być kontynółowana bo gra wymaga "directx or highter" lol ?? :D Pomożecie

 

Az tasaki w kuchni zaczynaja wirowac :evil:

//Orgiusz

Zainstaluj direct x z płyty i zaglądaj do słownika ortograficznego czasami.

 

Co do tych rekordzistów driftujących to pytanie brzmi na ilu okrążeniach jest nabity taki rekord i jak zamierzacie to udowodnic bo takiego screena to ja sobie też mogę wrzucić ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. ma ktos moze carbona na xpeku 64 bitowym? chcialem sobie zmienic system, ale nie wiem jak carbon bedzie na nim hulal i czy wogole bedzie dzialal

 

i wylaczenie jakich bajerow daje dobrego kopa fpsom ? tak zeby grafiki bardzo nie stracic, bo obecnie na sprzecie z podpisu na rozdzialce 1024, detale wszystkie na max, bez AA, bez Vsyncu i z filtrowaniem tekstur na trilinear tnie jak skur%%$$%. jest niegrywalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana rozdzielczosci na nizsza powinna Ci duzo pomoc, ale grafa bedzie bardziej postrzepiona. ja musze grac w 800x600 bo wyzej jest zle z fps'ami

miałem kiedyś 6600GT i zmiana rozdziałki na 800x600 niewiele daje

na karcie powinno sie grać w 1024 bo jest najlepsza proporcja grafika/fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozdzielczosc 1280 aa off anizo, shadery medium, road reflecion na srodek, blur off, reszta max.

Fps podczas wysciagu na 8 samochodogow + policyjny poscig

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

3705, 150000, 17, 32, 24.700

 

Nie jest idealnie plynnie, ale fps powyzej 20 przez 95% czasu wyscigu, jedynie na starcie spada do 20. Ogolnie gra ma calkiem niezly engine, wrecz lepszy niz nfs-mw ;) W 1024 juz pelna plynnosc, ale jednak skok jakosci grafiki miedzy 1024 a 1280 jest spory.

Edytowane przez tyr83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radze jeszcze raz przetestowac frapsa, bo z cala pewnoscia nie robi screenow w rozdzialce 800x600, chyba ze sam taka ustawisz :D Co do tego,ze robi w bmp, to wystarczy program irfan i mozesz 1000 takich screenow przerobic na jpg w chwile za pomoca batch conversion w tym programie. Natomiast zarejstrowana wersja frapsa ma mozliwosc robienia screenow w bardzo dobrej jakosci i zapisywania od razu do jpg przy malym rozmiarze pliku wynikowego.

Mówie że czasami robi 800x600 a ten bajer z irfanem przyda się :D nawet nie zwróciłem uwagi że ten program to potrafi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ inf3ction - możesz zapodać tego screena co Ci zrobił w grze na np imageshack? bo jak klikam to chce mi zapisywać plik .jsp, pewnie dlatego że trza się zarejestrować na ea.com...

 

ogólnie to chodziło mi o to by ten tryb "take photo" robił fotki (jak to już wcześniej napisałem) "(bez tych zasr***ch przycisków)", bo to że frapsem, czy prntscr czy innym progsem mogę sobie zrobić to przecież wiem... ;]

a tu ot tak krajsler trzysta ce hemi ;o

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam pytał o Chevrolet Chevelle SS, Dodge Challenger, Dodge Charger R/T, 1970 Plymouth Hemi Cuda. Proponuję poprzechodzić challenge serries. Po ukończeniu kilku konkurencji na 'gold' odblokowują się niektóre auta. Przy okazji mamy też możliwość pojechania np. Chevelle'em, Porche 911 gt3 czy Lotusem Europa. Część aut, jak np straż pożarna :D, odblokowuje się też po spełnieniu pewnych warunków w 'reward cards'.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy :-P Na tej samej trasie z dema zrobiłem przed chwilą tyle..

 

mam nadzieje że ktos mnie zmobilizuje i będziemy poprawiać ten wynik (purepc), co o tym sądzicie ?

no ja mam niewiele mnie ale spoko niedługo poprawimy :D

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Nie jest idealnie plynnie, ale fps powyzej 20 przez 95% czasu wyscigu

te wyniki FRAPSa, ktore podales to tragedia a nie "niezle"...

a mi sie wydawalo, ze na XO to jest crap nad crapy - z przycinajaca animacja, FPSami na oko w okolicach 30-40 niz 50-60 (choc na bank ponad 25 non stop), z zenujaca grafika... ale po screenach tutaj widze, ze na PC wypuscili jeszcze gorsze pierdniecie... :|

95% screenow zamieszczonych w tym watku nasuwa mi na mysl wersje PS2 raczej niz XO - gdyby nie rozdzielczosc, to bym sobie myslal, ze sobie jaja robicie. ta gra wyglada kiepsko na XO (osadzam po demku), ale z tych screenow co tu dajecie to wychodzi na to, ze na PC wyglada jeszcze gorzej :|

prosze, powiedzcie, ze screeny robiliscie nie w maksymalnych ustawieniach grafiki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra udało mi się poprawić rekord "hausnera"

oto mój nowy wynik:

Dołączona grafika

 

myślę żę 2 000 000 to bariera teoretyczna i jeśli pojechałbym idelanie całość to tyle bym miał ale cięzko jest pojechać 2 okrążenia perfect. 1800000 to też dobry wynik :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ciekawy problem. Otuż uchachany przyłaże z nfs pod pacha. Wzycam do kapa wklepuje kod akceptuje licecje i wyskakuje mi że instalacja nie może być kontynółowana bo gra wymaga "directx or highter" lol ?? :D Pomożecie

 

Az tasaki w kuchni zaczynaja wirowac :evil:

//Orgiusz

 

Znajdz plik autorun i ustaw mu tryb zgodnosci z W2000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale ukończyłeś jedynie kariere tak? bo jeśli tak to przed Tobą jeszcze dużo jazdy (seria prób czy szybki wyścig, żeby odblokowywać karty nagród)

Jezeli wytrzymam aby przejsc kariere to i tak bedzie cud.

Podobnie jak w GTA III i nastepne, Godfather - te gry jezeli przeszedlem to tylko fabularna czesc gry.

Podejrzewam, ze z tym NFS i tak bedzie sukces jezeli wogole to zrobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krs to po co kupowałeś oryginała (bo przecież waidomo, że nikt tu na piratach nie gra) jak gra Ci sie tak strasznie nie podoba, po co wydawać kase jak sie tylko narzeka, po to są dema by sprawdzić...

Najśmieszniejsze jest to, że wszyscy narzekaja a jakoś grają :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra udało mi się poprawić rekord "hausnera"

oto mój nowy wynik:

obrazek

 

myślę żę 2 000 000 to bariera teoretyczna i jeśli pojechałbym idelanie całość to tyle bym miał ale cięzko jest pojechać 2 okrążenia perfect. 1800000 to też dobry wynik :>

Pobiłem o kilka pkt rekord :)

Dołączona grafika

 

ktos sie pytal jak mozna sprawdzic autentycznosc:

Dołączona grafika

 

chociaz to też stoi pod znakiem zapytania, bo nie wyobrażam sobie zrobienia 18 milionow "legalnym" sposobem.

 

Jeśli byliby chętni można zrobić listę nickow, dodac sie do friends, i wtedy w leaderboard mozna ogladac tylko nasze rekordy, ewentualnie poscigac sie online. Jeżeli jest ktoś chętny pojezdzic, moje gg: 3847924, pisać niezależnie od statusu.

Edytowane przez yanek1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...