Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Pobiłem o kilka pkt rekord :)

http://img96.imageshack.us/img96/151/nfsc2...63092vg4.th.jpg

 

ktos sie pytal jak mozna sprawdzic autentycznosc:

http://img225.imageshack.us/img225/9082/nf...73812tb7.th.jpg

 

chociaz to też stoi pod znakiem zapytania, bo nie wyobrażam sobie zrobienia 18 milionow "legalnym" sposobem.

 

Jeśli byliby chętni można zrobić listę nickow, dodac sie do friends, i wtedy w leaderboard mozna ogladac tylko nasze rekordy, ewentualnie poscigac sie online. Jeżeli jest ktoś chętny pojezdzic, moje gg: 3847924, pisać niezależnie od statusu.

pewnie że te 18m to ściema tym bardziej że obok jest napisane że best drift to 6k :lol: moim zdaniem jedynie wynik ciut poniżej 4m jest prawdziwy reszta to fake.

wieczorem jak będzie mi się chciało to zaatakuje 2m bo rekord pierwszego okrążenia mam > 1m więc tylko wystarczy tak pojechać 2 i będzie :D

 

W ogóle to czym Ci ludzie driftuja ??!! Wiadomo że powinno się to robić muscleami ew tunerami ale exotic ?? rotfl pewnie nitro i jazda :P za bardzo niektórzy to traktują arcade ;] driftować na nitro omg :|

 

 

NIE CYTUJEMY OBRAZKÓW!!!!1

//Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie że te 18m to ściema tym bardziej że obok jest napisane że best drift to 6k :lol: moim zdaniem jedynie wynik ciut poniżej 4m jest prawdziwy reszta to fake.

wieczorem jak będzie mi się chciało to zaatakuje 2m bo rekord pierwszego okrążenia mam > 1m więc tylko wystarczy tak pojechać 2 i będzie :D

 

W ogóle to czym Ci ludzie driftuja ??!! Wiadomo że powinno się to robić muscleami ew tunerami ale exotic ?? rotfl pewnie nitro i jazda :P za bardzo niektórzy to traktują arcade ;] driftować na nitro omg :|

 

Ludzie z EA mogliby wprowadzić jakiegos anti-cheat, pomysł z rankingami jest dobry, ale jak widze na kazdej trasie ponad 10 baniek to odechciewa mi się jeździć.

 

Jedna z nielicznych tras której nie dopadli cheaterzy, to Shady Pine, wczoraj troche pojezdzilem i nabilem najlepszy wynik :)

 

Co do pojazdów to tylko gra, i jezeli komus sie podoba driftowanie lamborghini to dlaczego nie? Wiadomo że w rzeczywistości wygląda to inaczej, ale wiadomo też że nfs ma niewiele wspólnego z rzeczywistością :D

Edytowane przez yanek1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przejechać niektórych wyścigów, wyskakuje mi komunikat o wysyłaniu raportu, ponieważ NFSC.exe wykonał nieprawidłową operacje czy coś takiego ;/

Jezeli masz pirata to sie nie przyznawaj, zmien stery na nowe, nie tworz konta EA jezeli masz pir..., byc moze za duze OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawałem wcześniej screena z tego samego driftu na którym widnieje 2 okrążenia i ponad 2mln, podczas gdy drift trwał 8 okrążeń :D, ale komuś się chyba nie chciało czytać.

 

yanek1987 na Twoim screenie nadal nie widać ilości okrążeń więc to żaden dowód ;)

Jak już robicie jakiś ranking to róbcie go porządnie bo ktoś nieuczciwy mógłby Was z łatwością oszukać :D.

 

O proszę bardzo:

Dołączona grafika

... i co? Wygrałem? :lol:

 

Pytanie do reszty? Czy ktoś ma jakiś trainer na kasę w karierze? Bo nie chce mi się trzaskać wyścigi po 500$ żeby uzbierać 1mln $ ?

 

EDIT

Już nie trzeba, znalazłem.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo jak tu przykładowo nastukać milion, poczym zapełnić garaż samymi Tuner'ami, później Exotic'ami i Muscle'ami? Skąd na to kasa? Jak kariera jest już 100% to można jechać wyścig za 500 lub wygrać Rival Challenge za 1000 i tyle...

inf3ction też mnie to głęboko zastanawia.. dosłownie chyba trza se strzelić w gło.. znaczy się w oponę ;p screen też super elo mega full wypas... brak mi słów na taką kaszanę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawałem wcześniej screena z tego samego driftu na którym widnieje 2 okrążenia i ponad 2mln, podczas gdy drift trwał 8 okrążeń :D, ale komuś się chyba nie chciało czytać.

 

yanek1987 na Twoim screenie nadal nie widać ilości okrążeń więc to żaden dowód ;)

Jak już robicie jakiś ranking to róbcie go porządnie bo ktoś nieuczciwy mógłby Was z łatwością oszukać :D.

 

O proszę bardzo:

http://img390.imageshack.us/img390/6876/carbqa2.th.jpg

... i co? Wygrałem? :lol:

 

Pytanie do reszty? Czy ktoś ma jakiś trainer na kasę w karierze? Bo nie chce mi się trzaskać wyścigi po 500$ żeby uzbierać 1mln $ ?

Jeśli to Twój screen to wygrałeś :)

 

 

NIE CYTUJEMY OBRAZKÓW!!!!1

//Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawałem wcześniej screena z tego samego driftu na którym widnieje 2 okrążenia i ponad 2mln, podczas gdy drift trwał 8 okrążeń :D , ale komuś się chyba nie chciało czytać.

 

yanek1987 na Twoim screenie nadal nie widać ilości okrążeń więc to żaden dowód ;)

Jak już robicie jakiś ranking to róbcie go porządnie bo ktoś nieuczciwy mógłby Was z łatwością oszukać :D .

 

O proszę bardzo:

http://img390.imageshack.us/img390/6876/carbqa2.th.jpg

... i co? Wygrałem? :lol:

 

Pytanie do reszty? Czy ktoś ma jakiś trainer na kasę w karierze? Bo nie chce mi się trzaskać wyścigi po 500$ żeby uzbierać 1mln $ ?

 

 

 

A widziałeś mój 2 screen? jest tam mój wynik w ogólnym rankingu. A żeby przejazd znalazł się w rankingu, po wybraniu trasy musisz ustawic sobie ranked (koniecznie 2 okrążenia itp), a po przejeździe zapisać "ducha".

 

Oczywiście nie mówię tu o oszustach, którzy magicznymi sposobami nabijaja 10 milionów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś mój 2 screen? jest tam mój wynik w ogólnym rankingu. A żeby przejazd znalazł się w rankingu, po wybraniu trasy musisz ustawic sobie ranked (koniecznie 2 okrążenia itp), a po przejeździe zapisać "ducha".

To to chyba nie jest jednak dowód skoro inni mają kilkanaście milionów przy max drifcie za kilkadziesiąt tysięcy. Oto mój nowy wynik z załączonymi screenami aby nie było wątpliwości :):

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Rekord na jednym okrążeniu miałem 1,4M więc 3M jest w zasięgu ale bardzo trudno pojechać aż tak PERFECT:(

Edytowane przez kaczala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak na szybko...

Czy nadal są jakies glupie bledy z kodem gry ze gra tnie w Wkurr!!rzajcy sposob... czy juz mozna pograc normalnie...?

Nie ma już problemów z kodem ;] Bynajmniej gra tak nie skacze jak to czasami skakało Most Wanted ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już problemów z kodem ;] Bynajmniej gra tak nie skacze jak to czasami skakało Most Wanted ;)

U mnie za to wysypuje sie calkiem, co okolo 1 godzine.

Drift to kompletna porazka. Naprawde szkoda słów. Poco było go zmieniac, ten w U2 byl calkiem calkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz ponad 65% kariery a mam wrazenie ze powinno to byc o wiele mniej, ale widocznie giera krotka. ostatnia strefa jest dosyc trudna (przeciwnicy), o ile w pierwszych trzech nic nie musialem powtarzac tak w tej ostatniej jest lipa. kupilem corvette ale tym sie jezdzic nie da, masakra, handling na poziomie tej ciezarowki (czy betoniarki, juz nie pamietam) z serii prob. 65% a supry jak i skyline'a jak nie bylo tak nie ma. pewnie bedzie po ostatnim wyscigu, ehh. za to cayman jest rownie boski co w MW, swietnie sie nim jezdzi. zastanawialo mnie do dzisiaj o co chodzi w wyscigach z szefami, praktycznie w kazdym jechalem po prostu przed siebie i wygrywalem :D bezsens, chyba wystarczylo nie wypasc z drogi. kiedy scigalem sie dzisiaj z kolesiem z 3 strefy udalo mi sie go wyprzedzic i zostalem poinformowany ze wygralem jego woz, niestety na tym sie zakonczylo, wozu nie ma ;] Fajnie panowie z EA pomalowali usta tej babajadze z musclecara (nie pamietam modelu), a jaki seksowny smiech miala jak sie gdzies samochodem obijalem, zgroza :D a to moje bryczki:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE CYTUJEMY OBRAZKÓW!!!!1

Bo bede rozdawac wolne od forum aby spokojnie zapoznac sie z calym regulaminem

 

@LCC

Ale wiekszosc piraci i dlatego nie rozmawiamy na tym forum o crackach bo sie pogniewaja admini.

 

Btw. Szkoda raczej nosnika niz napedu [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, Orgiusz :)

Co do Carbona to odpaliłem sobie Bonusowe DVD, które dostałem z grą (dopiero teraz bo nie chciałem zobaczyć co mnie czeka i innymi też tego radzę nie robić... szkoda marnować zabawy) i powiem, że bardzo mile się ogląda jak to się tworzyło Carbona od podstaw. Najbardziej podobała mi się część na torze, gdzie nagrywali dzwięki samochodów... mmm mniam (fajne bryczki i soundy). O tym jak przenosili twarze ludzi do gry już nie wspomnę... masakrycznie mozolna robota z tymi "kuleczkami" ale za to ekstra efekt końcowy. No i oczywiście bardzo ciekawa muza, różnych wykonawców z dziwnymi videoclipami.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety gierka dosc krotka :| a szkoda no i zbyt latwa wiekszosc wyscigow przechodzi sie za 1-2 razem :/ ....

 

Btw nie wiem czemu sie czepiacie tego drifta wydaje mi sie calkiem fajny bo trzeba troche go opanowac by nabic pare punktow a nie tak jak wczesniej gaz do dechy reczny i wystarczylo, mozna sie po prostu bardziej wykazac ale to jest tylko moje zdanie ;)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz stanie sie modne dodawanie dodatkowej DVD do kazdej gry.

Myslicie, ze to jest praca nadzwyczajna ?

Posluchajcie sobie wywiadow Illusion Softworks jak robili MAFIE.

EA nawet 1/10 tej pracy nie wykonali przy tworzeniu NFSow 7-9 razem wzietych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt gierka krótka(jeszcze nie przeszedłem) procenty szybko lecą.Lekko ,kolorowo i przyjemnie się gra. Typowy lajtowy amerykański odmóżdżacz by się zrelaksować.Jaki by NFS nie wyszedł zawsze zagram ale i tak Hot Pursuit rządzi! :wink:

Edytowane przez talib666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Śmigam właśnie dodgem charger'em. Chciałem sobie zainstalować felgi takie, w których można zmieniać ich głębokość itp. Mam już dostępne, ale nie mogę w nich nic zmienić. Czy to kwestia tego, że to muscle car czy coś innego jednak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Śmigam właśnie dodgem charger'em. Chciałem sobie zainstalować felgi takie, w których można zmieniać ich głębokość itp. Mam już dostępne, ale nie mogę w nich nic zmienić. Czy to kwestia tego, że to muscle car czy coś innego jednak?

To zależy od twoich pomocników, widocznie nie masz takiego który umie modelować felgi. Ja mam już 2 i ten drugi robi zderzaki i progi i jeszcze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem juz mnie cos trafia. Mam carbona i jak odpalam to pokazuje sie niebiski ekran i gra wisi. Zainstalowałem chyba z 6 rodzajów sterów, użyłem bez pomysłu (z pospiechu ) driver cleaner i wywaliło tak ze tylko instalowanie kopi XP na stara pomogło ! Jestem slustrowany nic nie pomaga. Konfiguracja w podpisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem juz mnie cos trafia. Mam carbona i jak odpalam to pokazuje sie niebiski ekran i gra wisi. Zainstalowałem chyba z 6 rodzajów sterów, użyłem bez pomysłu (z pospiechu ) driver cleaner i wywaliło tak ze tylko instalowanie kopi XP na stara pomogło ! Jestem slustrowany nic nie pomaga. Konfiguracja w podpisie

sp2 i aktualizacje najnowsze do systemu sa? gra wymaga sp2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...