Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

A ja inaczej....dopiero teraz zainstalowalem i nawet niezle. delikatny tunning DB9 i jedziemy jestem przy 50% i nie jest zle a przynajmniej nie tak jak i sie wydawalo. Gra jest troche za prosta ale przynajmniej nie wzbudza frustracji hehe.Chyba nawet przejde calosc pogrywajac pomiedzy meczykami PES-a.Fabula jakas tam jest - element wyscigow " z góry" calkiem przypadl mi do gustu zarowno wyscig jak i drift. No i muza - moim zdaniem dawno tak dobrej nie bylo-jest HH i przyjemny jak lubie to nazywac ambient niczym w nfs hp 1 a moze to bylo NFS3 juz nie pamietam :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przejść najpierw serię prób wszystkie wyścigi! Dlaczego? Ano dlatego że full dodatków i parę aut tam się odblokowuje do kupienia w czasie "kariery", ja się wkurzyłem, bo przeszedłem grę, patrzę a tam full zablokowanych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syf poprostu... W ogóle nie wciąga. MW to było coś a tutaj przy 60% albo 70% (jak wiekszość ludzi) odłożyłem rozgrywke... Może skończę w święta. A teraz inna sprawa. Mój kumpel suszy mi głowe, że wyskakuje mu błąd a jest on następujący :

 

Dołączona grafika

 

Instalował dx'a z płyty z carbonem i z innego źródła też. To samo mu wywala przy próbie odpalenia MW. Macie jakieś pomysły ?

Problem poruszany kilka razy na forum.

 

EA nie kocha mojego DirectX'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy to tylko ja mam problemy z ustawieniem kierownicy w tej grze?

 

mam Logitecha G25 i przy defioniowaniu osi mam możliwość ustawienia albo tylko "steering left " albo right.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

mam pytanie czy to tylko ja mam problemy z ustawieniem kierownicy w tej grze?

 

mam Logitecha G25 i przy defioniowaniu osi mam możliwość ustawienia albo tylko "steering left " albo right.

Nie bój się granie na mojej kierownicy też mija się z celem :wink: Już lepiej gra się na klawiaturze albo padzie odpuść sobie to nie jest gra na kierownice. Nawet nie ma żadnych ustawień czułości nie mówiąc o efektach FF co tu dużo mówić EA i wszystko jasne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

nie chce mu się? mnie jakoś do online nie ciągnie... wole toce...

TOCE3 jak coś to możemy pograć po multi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze przebilem sie przez 75% kariery sadze ze moge co nie co napisac :arrow: Nie wiem co tak dlugo trzyma mnie przy tej grze... Chyba to ze probuje sie doszukac tego NFS'a ktory trzymal mnie przy monitorze - podziwialem grafike, czulem samochod jak wchodzi w zakrety... I mam wrazenie ze chyba cos ominalem. Wyglada jak gniot, chodzi - coz sprzetu najnowszego nie mam ale gaszac swiatlo w MW programisci zapetlili chyba grafike ze tnie, muza - na dzien dobry wylaczona, dzwieki... takie sobie. Szkoda mi tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem karierę i serię prób. Powiedzcie mi czy Eclipse z 1990 roku to jest ta fura, którą można było jeździć w pierwszym NFSU? Można ją poddawać tuningowi czy jest tak jak część samochodów tylko do jazdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moj sprzet taki jak w podpisie.

Wszystko chodzi mi na max w full detalach lacznie z AA.

Pytanie brzmi ile potrzebne jest mi ramu ? Mam 1024 i momentami gra ma taki dziwne krotkie przyciecia i wtedy komp cos mieli na dysku. Nie wiem czy mam za malo ramu czy tez cos skopane w kompie jest. Ogolnie gra chodzi plynnie 30-40FPS tylko te skoki są wkurzające smilies/sad.gif

winde mam swiezutka zadne programy w tle nie dzialaja a nawet zbedne uslugi w systemi wylaczylem i nic dalej lipa smilies/sad.gif

Edytowane przez wizner5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To włącz sobie Menadźer zadań w tle, odpal grę, pograj trochę, a późnej sprawdź, jakie miałes szczytowe uźycie ramu.

 

PS. U mnie szczyt to ~633MB podczas gry.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie nie wiem juz co robic. Stracilem nerwy. Otoz gram sobie, przechodze kariere, doszedlem do ostatniego goscia, w sensie ze pokonalem tamtych 3, odblokowal mi sie ostatni teren z tym gosciem. Ale mam problem. Otoz nie moge wygrac zadnego wyscigu. Podczas poprzednich pisalo ze odblokowaly sie czesci tuningowe poziom 3, a ja w autokomisie sa tylko samochody z 2 poziomu :blink:. Po prostu wszyscy mnie przeganiają, a ja nie moge ich nawet dogonic. WTF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To włącz sobie Menadźer zadań w tle, odpal grę, pograj trochę, a późnej sprawdź, jakie miałes szczytowe uźycie ramu.

 

PS. U mnie szczyt to ~633MB podczas gry.

U mnie podczas granie z 1024MB RAMu zostaje wolne okolo 190MB wiec wcale nie tak duzo. Czym to jest spowodowane ze u Ciebie pobiera mniejRAMU ?? Edytowane przez wizner5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hendel_86

Witam.

Mam problem z odpaleniem Gry :(

cracka skopiowałem, zrobiłem wszystko jak należy.

Daje screena.post-144161-1167146011_thumb.jpg

Edytowane przez hendel_86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...