Skocz do zawartości
damike83

Panoramy 23" lub 24" Full HD

Rekomendowane odpowiedzi

TOLEDO

moglbys podac mi link do tego sklepu , bo jak wpisuje technoweb.com to mi wyskakuje jakas chinska strona no i niby ona naprawde sie nazywa technoweb.com, czyli to nie przekierowanie.

:) a ile na nie j kosztuje 42 cale?

masz jakies Gadu gadu albo MSN albo TLEN?? ile na tej stronie kosztuje 37w3 jak patrzyles teraz ?

 

bo kupujac u plasmabuy.com za 805$ plus 189$ przesylka po stanach plus 750 zlo do polski ta firma plus150 zl CLO . to wychodzi na rowne 1000EU

 

tyle niby mam ale moze by sie cos wiekszego za to kupilo :)

Edytowane przez damike83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za zły link. Poprawny to www.techonweb.com

37w3 ostatnio kosztował ok 1160 $ ale na tą chwilę nie jest dostępny.

42w2 kosztuje ok 1385 $

46w1 kosztuje ok 1853 $

Edytowane przez Toledo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie patrzylem na techonweb.com i cos zle patrzyles, bo normalnie za przesylke sie placi

 

przyklad :http://www.techonweb.com/basket/basket.aspx

 

a jak wejdziesz w international ORDER pod cenami przesylki ten guzik

to musisz podac dokladne dane adres kraj itd, i po wykonaniu zamowienia ci przysla mailem ile beda koszty przesylki po ich wyliczeniu.

czyli kupujesz monit za 1160 dolcow plus przesylka ze 250 dolarow. wiec taniej chyba wyjdzie przez ta polska firme krakowska.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoze rowniez szukam sobie monitorka 23-26' full HD (najlepiej z HDMI ;)) podlacze sie pod ten topik

 

Dell 2407 - jest tani nie bez przyczyny. Gubi ok 10% kolorow i ma bardzo jasna czern. I to niestety widac - dwoch ziomkow ma takie delle rev1 i nei sadze zeby do rev3 cos sie poprawilo :P

 

Acer AL2623W - nie da sie grac na tym. Ghosting zabija dla mnie ten monitor

 

Zastanawiam sie natomiast nad starym dobrym SONY SDM-P234. Piekne kolorki, dobra cena, mniejsza plamka niz w 24', pratycznie brak ghosting :)

 

 

No ale narazie czekam na cos w stylu tego LG L245WP co by sie w stanach pojawilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym dellem 2407 tak zle ?

Dell to dell - jak najtaniej sie da. Jak chesz duzo i tanio bedziesz zachwycony. Ale jak obok stoi 24' appla to roznice naprawde widac. Moim zdaniem warto troche dolozyc do czegoss lepszego od tego della bo jak jusz wyskoczyc z hajsu to na cos pozadnego ;)

 

Dla mnie skalowanie obrazu kompletnie go przekresla - ps2 wrzucone na progressie scan wyglada wrecz tragicznie w porownaniu do pierwszego lepszego tv lcd. Nie wspomniam juz ze DVD wyglada jak Divix :blink: Filmy da sie ogladac w.... oknie albo w nie mniejszej rozdzialce niz 720p. Na 1080p wszystko wyglada natomiast rewelacyjnie - testowalem min national geographic (2gb = 40minut :P) i po prostu bylem w szoku.

 

DVD na applu wyglada zdecydowanie lepiej - mozna porownac do 720p na dellu. Nie wiem natomiast jak na nim wyglada 1080p ale chyba nie gorzej ;)

 

Mozliwe ze problem Della to firmware - opisywany przypadek dotyczy rev1

 

 

 

Zgubilem gdzies linka do tego acerka - opis byl na forum (hard costam, czarny skin ;)) zrobiony przez goscia ktory go kupil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo wyjdzie ten benq z nowym firmware w ktorym bedzie skalowanie obrazu, jak do tego czesu nie pojawi sie nic lepszego w rozsadnej cenie to mysle ze go kupie

 

EDIT

 

jak rozpoznać wersje monitora Dell 2407wfp ?? gdzie to pisze ?

Edytowane przez Halfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wyjdą tez nowe modele BenQ:

 

BenQ FP241WZ - ładna obudowa :rolleyes:

BenQ FP241VW - kwestia indywidualna, IMO mocno dyskusyjna...

 

Halfi: na tabliczce znamionowej AFAIR jest napisana rewizja, a z tego co ja wiem A02 raczej odpuść i szukaj A03 na ktorą mało kto narzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec stalem sie posiadaczem Dell'a 2407WFP rev A03 ..

 

wrazenia niesamowite, nie zauwazylem zadnego smuzenia ani imput lagu, a grywam w rozne gry. od samochodowek przez fps

 

kolory super teraz uzywam go na 40% jasnosci przy fabrycznych 50 kul po oczkach :)

 

jest bardzo starannie wykonany w porownaniu do monitorow lcd z jakimi wczesniej mialem stycznosc: nec,samsung, iiyama

 

jestem narazie bardzo zadowolony z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem tego arta ale nic z niego nie wynika. Nie jest napisane ze Z jest lepsze od no z ;)

 

Interesuje mnie bezposrednie porownanie tych dwoch modeli albo opinia osoby ktora widziala oba w akcji. Pytam bo roznica w cenie to ponad $200.

 

No i narazie zamowilem BenQ FP241W bo dostalem go za $775 z shippingiem razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halfi i jak, nadal jesteś zadowolony z tego Della?

Bo mam na niego chrapkę, a że mebli narazie nie zmieniam to nic większego i tak nie zmieszczę.

P/S - gdzie kupiłeś i ile czekałeś?

Edytowane przez Piotrek78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, dalej jestem bardzo zadowolony. Teraz jak patrze u kogos na monitor 17,19" to widze maly kwadracik i nie rozumiem jak na takim czyms mozna bylo pracowac. Kupilem na allegro za 3,6k chcesz wiecej szczegolow to sie odezwij na PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...