Skocz do zawartości
damike83

Panoramy 23" lub 24" Full HD

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,a czy miał może ktoś styczność z HP X23, nie mogę znaleźć ani testów, ani żadnych konkretnych opisów. Interesuje mnie ten przedział cenowy, mój dotychczasowy hp jest dla mnie więcej niż wystarczający, ale muszę zrobić koszta.

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/1322131

Edytowane przez Gr3gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet całkiem miły sprzęcik. Dobra regulacja jasności, świetna czerń. Trochę gorzej z czasem reakcji, ale dopalacz ponoć działa przyzwoicie i bez przebić. Ciekawe jak ze srebrzeniem rogów na czarnym tle. Akurat ta kwestia najbardziej mnie drażniła w panelach mva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Nie męczyłbym Was ale grzebię w internecie już dłuższy czas i w sumie nie mogę trafić na żadną konkretną i w miarę aktualną recenzję 24 cali.

Szukam monitora z niższej półki cenowej (około 800 zł) - i to jest raczej górna granica więc modele za 900 czy 1000 - nie wchodzą w grę.

Moi faworyci:

LED:

1. IIYAMA PROLITE E2472HDD

http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/1206277_techniczne (mogę ją mieć za 800 zł)

 

2. BenQ V2400 Eco

BenQ V2400 Eco - porównanie cen w sklepach internetowych

 

LCD:

1. Samsung SyncMaster P2450H

Monitor LCD Samsung SyncMaster P2450H - opis, informacje, dane techniczne produktu

 

2. Iiyama ProLite E2407HDS-1

Monitor LCD Iiyama ProLite E2407HDS-1 - opis, informacje, dane techniczne produktu

 

 

Proszę o pomoc w wyborze, nie mam zielonego pojęcia który wybrać a niestety ciężko o 24 calowe modele w sklepach, nie ma tego za bardzo gdzie obejrzeć.

Monitor ma służyć do oglądania filmów i obróbki zdjęć (TAK TAK! - nie mam więcej kasy więc muszę się zadowolić czymś takim)

Co najlepiej wybrać?

A może jeszcze jakaś inna sugestia?

Muszę trzymać się wyznaczonego limitu - 800 zł max.

Bardzo proszę o pomoc i jakieś rzetelne rady.

P.S czy ktoś wie czy ta biała IIYAMA jest błyszcząca czy to raczej taki kremowy mat?

Z góry dziękuję

Edytowane przez msdossms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem Samsunga 2333T, no kolorki w kutacha, czarny - smoła.

smużenie... tak, zajebiscie smuży, w filmach tego nie widzę, natomiast lubię zagrać w bilarda na wp.pl, jest gorzej niż na stareńkim FP91GP...

czy to normlane, że jest w tej kwestii jest słabiej od leciwego juz benq na matrycy MVA ?

 

załacze film, tak ma to wygladać na tej matrycy, czy wyjasniac z samsungiem te 8ms ?

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=VT6C6bp1oEM

 

 

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem Samsunga 2333T, no kolorki w kutacha, czarny - smoła.

smużenie... tak, zajebiscie smuży, w filmach tego nie widzę, natomiast lubię zagrać w bilarda na wp.pl, jest gorzej niż na stareńkim FP91GP...

czy to normlane, że jest w tej kwestii jest słabiej od leciwego juz benq na matrycy MVA ?

 

załacze film, tak ma to wygladać na tej matrycy, czy wyjasniac z samsungiem te 8ms ?

 

 

 

 

 

To jest na matrycy cPVA czyli dostajesz super czerń,bardzo szerokie kąty widzenia + ładne kolorki ale w zamian wolniejszą matryce z efektem smużenia przy szybkich dynamicznych grach.PVA nie bardzo nadaje sie do dynamicznych gier gdzie obiekty poruszają sie z duzą prędkościa.FP91GP ma matryce MVA a ona jest szybsza od PVA(cPVA) dlatego efekt smużenia jest mniejszy mimo tego ze ten benq ma juz kilka lat na karku..

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że niekoniecznie tak jest, ze swoich doświadczeń wiem, że na pewno zależy to od klasy monitora, a co za tym idzie - rzetelności podawanych danych. Ja używam leciwego już EIZO S1721W, jest to monitor z dolnej półki eizo, 17" PVA, na przełomie 2007/2008 kosztował ok 1500zł. Jego czas reakcji wynosi wg producenta aż 25ms (!!) Mimo to nie zauważyłem na moim egzemplarzu smużenia, ani w filmach, ani w grach z serii CoD, Crysis, Wiedźminie, DA, i innych grach które jeszcze jest w stanie uciągnać mój komputer. Jedynie w jakimś arkanoidzie pod linuksa trochę ciągnął, ale nie wiem czy to nie wina samej gry. Nie mam niestety kamerki, żeby pokazać. Tymczasem u kolegi na jakimś tanim Samsungu smużenie widziałem od razu, mimo że producent deklarował niebotycznie krótki czas reakcji. Obecnie zamierzam się przesiąść na neca PA241W lub Eizo SX2262W - monitory te z zasady nie służą do grania, stąd ich czas reakcji jest dosć wysoki. ...ale będę ich do tego używał, bo nie stać mnie na zakup dwóch monitorów - jednego za prawie 4 bańki do zdjęć, a drugiego tańszego do gier. Odnośnie twojego Samsunga 2333T - producent podaje czas reakcji 8ms, ale nie podano warunków pomiaru, i sądzę że jest to czas reakcji gtg, a nie "pełnej" czerń-biel-czerń. Czas ten będzie znacznie wyższy, może ponad 16ms. Typowym chwytem w tanich monitorach jest niestety to, że nie podaje się "prawdziwego" czasu reakcji. Czy ten monitor ma układ Overdrive ?

 

Niedawno pojawił się nec PA231W - dość ciekawa (wg. mnie) propozycja dla kogoś kto gra, a jednocześnie chce mieć ładne kolory bez stricte profesjonalnych aspiracji. Monitor ten kosztuje ok. 2600zł, jest na IPS i rozdziałką 1920x1080. 8ms gtg, 14ms w>b + b>w. Do tego przyzwoita przestrzeń barw. Ja osobiście nie lubię 16:9 ale ludziom się podoba taki format.

Edytowane przez Yaevinn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam monitora 23 lub 24 cale nie tn, do gier, filmów, pracy z tekstem, internetu itp. Czy do 1500 zł znajdę lepszy monitor niż Dell U2311H. W sensie nawet jeśli jest coś lepszego za 1500zł to czy na tyle lepszy, że warto dopłacić 600zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może NEC P221W ?

 

Ceny: Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Test: NEC MultiSync P221W - monitor dla zawodowca - • PCArena.pl

 

Co prawda monitor ten nie jest Full HD (ma 1680x1050), i ma 22" ale myślę że może być warty uwagi.Co do reszty to pewnie Kyle się wypowie ;)

Edytowane przez Yaevinn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam monitorka do 600zł, 23-24", fullHD. W oko wpadły mi dwa modele:

- Samsung 2333T

- Benq G2420HDB

 

Ten drugi model znam, miałem go przez jakiś czas w domu, nie miałem co do niego większych zastrzeżeń. Natomiast Samsung kusi matrycą (cPVA) jednak odrzuca smużeniem, o czym wspomniał wyżej meeron.

 

Zastosowania - filmy, praca w systemie, amatorska obróbka zdjęć, brak dynamicznych gier.

 

Pewniakiem byłby Samsung, ale obawiam się smużenia w filmach, tych bardziej dynamicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zamierzam się przesiąść na neca PA241W lub Eizo SX2262W - monitory te z zasady nie służą do grania, stąd ich czas reakcji jest dosć wysoki.

 

Nie wiem jak NEC PA241W ale EIZO PVA są stosunkowo szybkie ... przynajmniej SX2462W,S2233W/S2243W ... bo już EV2333W jest wolny, choć ma jeszcze doskonalszą czerń (inna odmiana PVA).

 

Moim zdaniem stosunek szybkości reakcji do głębokości czerni jest dużo bardziej optymalny w SX/S (spokojnie pograsz w fps, a czerń jest dobra ... ) ... dodatkowo są lepiej wyrównane i mają szerszy zakres barw. W EV PVA jest niby super czerń ale za kiepski czas reakcji do gier.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio monitor - Samsung BX2331 i... czy to jest powszechne, że w monitorach z podświetleniem led, kolor niebieski jest... fioletowy? :shock: :oops: Zresztą żółty też jakiś pozieleniały / : Już nie wspominając o górze ciemniejszej od dołu... ehhh. Zgłosiłem reklamację, ale zastanawiam się, czy nie lepiej go po prostu zwrócić, bo jeśli to najzwyczajniej normalne w tym monitorze, monitorach, to będę miał jaja z reklamacją / :

 

Porównałem go bezpośrednio z moim wcześniejszym lcd - Samsung 2032BW i drugim monitorem - HP w2207h, nawet z wyświetlaczem z Sony Vaio i wypada on [bX2331] po prostu tragicznie / : Na wszystkich użytych do porównania monitorów obraz jest do siebie zbliżony, a na tym BX'ie to... trzeba mieć poważną wadę wzroku żeby być z niego zadowolonym / :

 

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że TN'ki szału nie robią, ale... patrz wyżej / :

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio monitor - Samsung BX2331 i... czy to jest powszechne, że w monitorach z podświetleniem led, kolor niebieski jest... fioletowy? :shock: :oops: Zresztą żółty też jakiś pozieleniały / :

Niższej klasy monitory mają dosyć znaczny rozjazd barw (ps. spróbuj wgrać profil monitora do systemu i uaktywnić zarządzanie barwą w przeglądarce www np. Firefox)

 

Już nie wspominając o górze ciemniejszej od dołu... ehhh.

 

Standard w monitorach na matrycy TN

 

 

Zgłosiłem reklamację, ale zastanawiam się, czy nie lepiej go po prostu zwrócić, bo jeśli to najzwyczajniej normalne w tym monitorze, monitorach, to będę miał jaja z reklamacją / :

... lepiej zwrócić i poszukać czegoś na PVA/IPS - kąty na bank będą lepsze

Porównałem go bezpośrednio z moim wcześniejszym lcd - Samsung 2032BW i drugim monitorem - HP w2207h, nawet z wyświetlaczem z Sony Vaio i wypada on [bX2331] po prostu tragicznie / : Na wszystkich użytych do porównania monitorów obraz jest do siebie zbliżony, a na tym BX'ie to... trzeba mieć poważną wadę wzroku żeby być z niego zadowolonym / :

 

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że TN'ki szału nie robią, ale... patrz wyżej / :

 

Możliwe że ten nowy nabytek ma mocno odmienny gamut (zakres barwny/przestrzeń wyświetlanych kolorów) - oprofilowanie powinno zmniejszyć rozjazd barw ... w aplikacjach obsługujących zarządzanie barwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niższej klasy monitory mają dosyć znaczny rozjazd barw (ps. spróbuj wgrać profil monitora do systemu i uaktywnić zarządzanie barwą w przeglądarce www np. Firefox)

 

Próbowałem... i nic / : W ogóle kolory są jakieś... coś z nimi nie tak [ ; Dopiero jak zaczynam się bawić w ustawieniach sterownika karty graficznej, w Control Panel, to jest lepiej, ale i tak... za nic nie da się uzyskać niebieskiego koloru, a cholernie na zdjęciach widać, że zamiast niebieskiego jest ewidentnie fioletowy / :

 

 

Standard w monitorach na matrycy TN

 

Ale jeszcze nigdy mi to tak nie przeszkadzało / : Nawet moja rodzicielka zwróciła na to uwagę :D

 

 

... lepiej zwrócić i poszukać czegoś na PVA/IPS - kąty na bank będą lepsze

 

Reklamacja zgłoszona, RMA mam... kurde, no nie wiem... eh, chyba jednak spróbuję 'zawalczyć' / : [ ;

 

 

Możliwe że ten nowy nabytek ma mocno odmienny gamut (zakres barwny/przestrzeń wyświetlanych kolorów) - oprofilowanie powinno zmniejszyć rozjazd barw ... w aplikacjach obsługujących zarządzanie barwą.

 

Tak jak wyżej...

 

 

W ogóle, to teraz się nad tym zacząłem zastanawiać... nie miałem na ramce monitora takiej naklejki z marketingowymi informacjami o monitorze [ ; ja wiem, że to bzdura, ale na wcześniejszym monitorze samsunga ją miałem, w internecie na zdjęciach BX2331 też jest... a do tego jeszcze na matrycy były ślady po przecieraniu i ktoś zostawił na niej swój odcisk palców [to chyba nie najlepszy pomysł żeby łapać monitor za matrycę / ;] [ ; Tak się zacząłem zastanawiać, czy aby mój egzemplarz już kogoś przede mną nie zawiódł... [ ;

 

 

A na zakończenie mojego 'marudzenia' ; ) - Made in Romania :D [ ; Nie żebym był uprzedzony, ale... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się własnie do kupienia monitora. Używany będzie głownie do tworzenia wizualizacji architektonicznych, grafik, plakatów itp. Ważne jest dla mnie odwzorowanie kolorów i zsynchronizowanie ich z ploterem wielkoformatowym. Myślałem o EIZO. Chciałbym co najmniej 24". Poradźcie, który wybrać. Budżet jakim dysponuję to około 2500,- do 3000,- PLN.

 

S2402, S2411WH, S2433WH?

 

a może jakiś NEC?

 

Chętnie też dowiem się o wartych uwagi sklepach internetowych z niskimi cenami, które polecacie. Może uda się zejść z ceną niżej niż skapiec i ceneo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S2402, S2411WH, S2433WH?

 

S2402W - zapomnij, to TN

S2411W - to jest jeszcze sprzedawane? ... były wersje o zbliżonej nazwie ... jedna na TN inna na PVA - tak czy inaczej już raczej nie warto w to iść

S2433W - ten jest OK ... ma PVA i prawdopodobnie będzie kalibrowalny sprzętowo do wewn. LUT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy warto wydac na niego 3,5 tysiąca? Bo niższych cen nie znalazłem... ale może się da.

Może jednak Eizo, pomimo swojej klasy, nie są warte aż takiej ceny?

 

Nie wiedziałem, że Eizo robi monitory na TN, nie jestem na bieżąco... już uważniej się przyglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto płacić tyle za EIZO ... hmmm ... jak chcesz mieć nieodjechane niewiadomo gdzie kolorki to albo EIZO S2433W albo ... np. NEC PA241W ;) (tak czy inaczej wypadałoby to spektrofotometrem skalibrować)

 

Można zrezygnować z wielkości i kupić 22" EIZO S2243W o rozdzielczości 1920x1200 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Eizo S2433W z pva nie będzie lepszy niż PA241W na matrycy IPS? czy ten Nec to prawdę wyższa liga? czytałem jego porównania nawet z SX2462W...

 

Z drugiej strony zakładałem cenę do 3000, a rozważać zaczynam już te za ponad 3,5... Faktycznie zejście z wielkości może być słuszne.

Edytowane przez depowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Eizo S2433W z pva nie będzie lepszy niż PA241W na matrycy IPS? czy ten Nec to prawdę wyższa liga? czytałem jego porównania nawet z SX2462W...

 

Z drugiej strony zakładałem cenę do 3000, a rozważać zaczynam już te za ponad 3,5... Faktycznie zejście z wielkości może być słuszne.

 

Nec PA to ta sama półka co SX/CG ( SX po odblokowaniu możliwości sprzętowej kalibracji niczym nie będzie się różnić od CG w kwestii jakości obrazu ) za o wiele mniejsze pieniądze. Oczywiście Nec PA oficjalnie nie idzie skalibrować sprzętowo, a nieoficjalnie nie jest to wielki problem. ;)

 

Czy ktoś z właścicieli Hp ZR24W mógłby się podzielić optymalnymi ustawieniami jasności i kolorów?

 

Zajrzyj tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamacja uznana - monitor (Samsung BX2331) wymieniony na nowy [tym razem nóweczka, jest naklejka na ramce ; )] - problem... pozostał, jest dokładnie identycznie to samo ... / : ehhh

 

 

Warto przekroczyć budżet i wymienić go na - Dell U2311H?

 

Poczytałem trochę o nim, pooglądałem filmy, zdjęcia... zdecydowana większość ludzi zadowolona, nawet bardzo, choć niektórzy zwracają uwagę na nierównomierne podświetlenie, szczególnie różnica w poziomie między lewą a prawą stroną, czy też w samych rogach ekranu i na zbyt 'ostry' obraz... mimo tego, warto? : )

 

Jeśli jest na forum jakiś użytkownik Dell'a U2311H, prosiłbym o opinię : )

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym różni się Samsung B2440L od Samsunga B2440? Wg samsung.com różnica polega na wielkość ekranu. B2440L ma 23.6'' natomiast B2440 24'' tylko że już wymiary ekranów są identyczne. Ten sam motyw jest w przypadku innych modeli oznaczonych 'L', więc to nie jest jakiś błąd bo konsekwentnie trzymają się tej zasady.

Minimalnie grubsza ramka? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest na forum jakiś użytkownik Dell'a U2311H, prosiłbym o opinię : )

 

Witam.Kupiłem owy monitor jakieś półtora miesiąca temu.Co do równomierności podświetlenia to znajomy który ma U2410 powiedział że jest lepiej podświetlony niż jego.Też się tego oczytałem przed zakupem i martwiło mnie to ale nie jest źle.W górnych rogach jest tylko lekko jaśniejszy ale nie ma tragedii.Jedyne co mnie wkurza to podstawka.Przez pivot monitor nie stoi prosto tylko jest przechylony prawym rogiem do dołu.Wracając ekranem z ustawienia pivot do normalnej poziomej,po wyczuciu oporu (pozycja pozioma) ekran cofa się troszkę.U kumpla na U2410 i podobnym w pracy występuje ten sam problem.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z monitora,oprócz oczywiście tej krzywej podstawki :lol2:

Jeśli chodzi o mnie to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZielonyTBG, dzięki za odpowiedź. Powiedz mi jeszcze tylko, jak wygląda sprawa z ew. smużeniem i jasnością, bo tej ostatniej trochę się obawiam po tym co czytałem na temat U2311H, ponoć lubi 'walić po oczach' a jak to według Ciebie wygląda? Bo ja np. na obecnym monitorze (Samsung 2032BW - TN bo TN, ale nie mam większych zastrzeżeń : )) jasność mam ustawioną na 25 a kontrast na 50 i jest idealnie (dla mnie) a że lubię sobie przesiadywać w ciemnościach ; ) [przy lampce ustawionej za monitorem] to jest to dla mnie dość istotne.

 

 

A tak w ogóle, to dzisiaj uznali mi drugą reklamację, a zarazem zwrot tego dziadostwa - Samsung BX2331 - nie polecam!

 

Także drogę do U2311H mam otwartą : )

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda sprawa z ew. smużeniem i jasnością, bo tej ostatniej trochę się obawiam po tym co czytałem na temat U2311H, ponoć lubi 'walić po oczach' a jak to według Ciebie wygląda? Bo ja np. na obecnym monitorze (Samsung 2032BW - TN bo TN, ale nie mam większych zastrzeżeń : )) jasność mam ustawioną na 25 a kontrast na 50 i jest idealnie (dla mnie) a że lubię sobie przesiadywać w ciemnościach ; )

 

Kontrastu nie ruszaj (ustawienie ponad wartość natywną spowoduje "przepalenie" najjaśniejszych barw, ustawienie poniżej uszczupli paletę+jak nazwa wskazuje pogorszy stosunek jasności bieli do czerni).

 

Pozostaje regulacja lampami podświetlającymi (jasności). Model U2311H potrafi zejść przy ustawieniu lamp na zero do 82cd (źródło)- powinno Ci wystarczyć.

 

Jak nie wystarczy, to albo pozostaje Ci włączenie lampki ... albo zakup U2211H (minimum ma 23 cd), który jednak wg. recenzji jest trochę wolniejszy od 2311.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o smużenie to nic takiego nie zauważyłem.Jeśli chodzi o jasność to siedziałem już trochę po ładnych parę godzin i nie miałem problemów ze wzrokiem typu boli czy coś w tym rodzaju.

6 postów wyżej kolega toms83 podał link do strony na której są też ustawienia do U2311H i po pomiarach wychodzi że gamma jest ustawiona na 2.3 i jest pokazane jak ustawić na 2.2 i po tym zabiegu obraz jest sporo ciemniejszy.Ja powróciłem do ustawienia Multimedia bo jakoś bardziej mi podszedł.

Gdyby nie ta podstawka do wsio było by git jak dla mnie B-) B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć .

 

Mam taki dylemant pomiędzy Dellem U2311H a P2411H . Oba są w tej samej cenie . Ten pierwszy ( U2311H ) był tu opisywany jest na IPS drugi( P2411H ) na TN ma cal więcej i teoretycznie szybszą matrycę ( 5 ms ) .

 

Co do U2311H jedni są zadowoleni drudzy nie . Natomiast o P2411H nie można wiele znaleźć informacji , teoretycznie jest z serii professional adresowany do niskobudżetowych grafików . Tutaj warto odpowiedzieć do czego mi będzie służył monitor . Jego przeznaczeniem będzie praca przy tworzeniu grafiki trój i dwu-wymiarowej czasami do filmów dość rzadko do gier ale jednak . Niestety aktualnie nie mogę sobie pozwolić na żadne eizo w granicach ~2K . Budżet to 900 zł z hakiem ale zdecydowanie poniżej 1k .

 

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam już jakiś czas monitora i czym więcej czytam tym coraz bardziej nie mogę się zdecydować.Ma być to 22-24 cale.Służyć do grania w takie gry jak.Wiedźmin,CoD,Diablo,przeglądania neta no i ps3 nie raz podłącze.Cena tak do 1100zł.Co polecacie sprawdzonego ?

 

Pozdrawiam.

 

Czy ten monitor będzie dobrym zakupem ?

Dell U2311H

I czy mając kabel dvi-hdmi można grać na ps3 bez żadnych strat na obrazie ?

Edytowane przez Tobik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam już jakiś czas monitora i czym więcej czytam tym coraz bardziej nie mogę się zdecydować....

 

 

Masz tu parę propozycji w wybierz sobie wg. swoich kryteriów:

 

Mój odnośnik

 

P.S. Uważaj na daty publikacji poszczególnych testów.

Edytowane przez Virtus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...