Skocz do zawartości
krulowiec

Nowy Komp Bez Grafy Nie Działa

Rekomendowane odpowiedzi

witam mój problem jest chyba nietypowy :mur:

 

składam nową platformę na socket 939 z athlonem 3500+, na DFI lan party Ultra D, nie mam jeszcze karty graficznej ale już postanowiłem złożyć co mogę.

po wsadzeniu procka i odpaleniu wszysko ruszyło(wszystko co mogło czyli wentyl na procku i NorthBridge)

po podpięciu dysku (seagate SATAII dysk nowy ze sklepu nie formatowany) nic się nie dzieje- diody na MOBO zapalają sie i gasną wszystkie nic się nie włącza. :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :oops: :oops:

 

sprawdziłem jak sytuacja wyglada w podobnym przypadku na socket A

wyjąłem grafę i odpaliłem- ruszył dysk i wentyl i były sygnały z MPBO sygnalizujące błąd. Co się dzieje czy mam powód do niepokoju że coś jest nie tak....???? czy wszystko jest ok

 

z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dysk jest nowy i nie ma na nim systemu to logiczne ze komp nie ruszy

ja odpalałem na asusie a8n-sli kompa z systemem na dysku i bez grafy to wsio sie uruchomilo

bo mialem podpiete glosniki do kompa i slychac bylo jak sie winda uruchamia

wniosek jest taki ze blędy związane z nieobecnoascia grafy sa na starszych chipsetach a na nowszych juz nie(na asusie nie bylo zadnego kodu dzwiekowego, poprostu komp odpalil normalnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dysk jest nowy i nie ma na nim systemu to logiczne ze komp nie ruszy

ja odpalałem na asusie a8n-sli kompa z systemem na dysku i bez grafy to wsio sie uruchomilo

bo mialem podpiete glosniki do kompa i slychac bylo jak sie winda uruchamia

wniosek jest taki ze blędy związane z nieobecnoascia grafy sa na starszych chipsetach a na nowszych juz nie(na asusie nie bylo zadnego kodu dzwiekowego, poprostu komp odpalil normalnie)

ja na msi 6950 odpalałem kompa bez monita i tez działa słychać ten dźwięk z windy :lol: a przecież płyta juz jest stara Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...