Skocz do zawartości
olszak15

Karta Graficzna Do 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

7600 gt

x1650 to jest lany nawet przez galaxy 7300 gt ddr3 - niestety ati wypusciło bubelka z 4 jednostkami rop - gf ma 8

poczekaj jeszcze chwilke ( jezeli musi byc karta z sm3 a nie x800 gto ) galaxy lada dzień wypuści swoje gf 7300 i 7600 ddr3 na agp - moze ceny będą ludzkie <_<

Edytowane przez lukaxz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popraw znowu byki bo dostaniesz % :P

 

ta tansza ver. 7600gt, ktora podales jest na PCIE, a ty nie masz zlacza PCIE tylko AGP

 

teraz tylko na AGP jest Leadtek 7600GT, za jakis czas beda Galaxy

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep to byl tylko przyklad. Chcialem po prostu zauwazyc, ze ten GF to moze byc lepsza propozycja, niz X800GTO.

pod pewnymi względami tak, ale na pewno nie wydajnościowo

do złozyciela tematu rop to jak widać ważna rzecz skoro powoduje że porównywalne karty parametrami: 7600 gt i x1650 różnicowane są właśnie przez ten czynnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to sa te jednostki ROP

Nie wiem, czy wazne, skoro nawet nie wie, co to jest...

 

pod pewnymi względami tak, ale na pewno nie wydajnościowo

Tu mozna sie klocic, poniewaz X800GTO jest szybszy w testach, poniewaz nie musi liczyc efektow obslugiwanych przez GF7600 ze wzgledu na obsluge SM 3.0, ale to juz chyba bylo i nie chce wywolywac flame'a, czy cos... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wazne, skoro nawet nie wie, co to jest...

Tu mozna sie klocic, poniewaz X800GTO jest szybszy w testach, poniewaz nie musi liczyc efektow obslugiwanych przez GF7600 ze wzgledu na obsluge SM 3.0, ale to juz chyba bylo i nie chce wywolywac flame'a, czy cos... ;)

nie wie kto co ? naucz się budować zdania jakoś sprawniej bo koślawo wyszło albo nie buduj i nie pisz ..

 

ROP jest ważne skoro i tu odnośnik do posta mojego powyżej - co się będę powtarzał - jak nie wiesz co to jest użyj googli zwykle pomaga :wink: ewnentualnie moge powiedziec potok renderujący - mówi tobie to coś ? - bo mnie tak średnio - ale jak widac gdy jest ich za mało karta się krztusi casus x1600 pro/xt vs 7600 gt

 

sm2 jest wolniejsze od sm3 - więc twój argument odpada

 

karta która zaproponowałeś to bieda bo ma ddr 2 - jest niewiele szybsza od 6600 gt - a nie o to chyba chodzi i w żadnym razie nie jest szybsza od x800 gto ale i tu mozna się znowu odnieść do posta powyżej i pod pewne wzgledy podciągnąć obsługę sm3, lepsza obsługę open GL

 

chcesz to sobie kupuj 76gs na ddr2 - imo to bieda jest - nic więcej nie mam do powiedzenia w tym temacie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam naucz sie budowac zdania, zanim zaczniesz pouczac innych. W jezyku polskim zdania rozpoczynamy wielka litera, a konczymy kropka. Interpunkcja tez bywa wazna. Mimo to, przyznaje sie do bledu - zle przeczytalem i "dla zalozyciela..." zamiast "do zalozyciela".

 

sm2 jest wolniejsze od sm3 - więc twój argument odpada

Potrafisz to rozwinac i poprzec jakims przykladem ? Pytam z ciekawosci, zeby wiecej wiedziec.

 

Co do wyboru karty, mysle ze to zalezy od preferencji uzytkownika. Kosztuja praktycznie tyle samo. X800GTO da wieksza plynnasc, ale mniej efektow. 7600GS na odwrot.

 

Edit:

 

A ja nie chce kupowac ani jednej, ani drugiej. Wole dolozyc do 6800GS, ktory zje obydwie na sniadanie.

Edytowane przez Memphis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz to rozwinac i poprzec jakims przykladem ? Pytam z ciekawosci, zeby wiecej wiedziec.

nom far cry na sm3 chodzi szybciej niż na sm2

 

ja wole blędy interpunkcyjne od stylistycznych - są bardziej el0 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...