Skocz do zawartości
lukmen

Seria Biostar Tforce Am2

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem w kilku sklepach i lipa.Na dzień dzisiejszy ta plyta jest nieosiagalna.Poszukam gdzies dfi w Rzeszowie,jesli bedzie dostepna to kupie .Mam karte na PCI to chwile pojade.Szkoda bo podoba mi sie ta plyta zajebiscie i napalilem sie na nia. :mur: Ale nie mam wyjscia, bo czas nagli.

wyluzuj , odczekaj tydzień - w morele na bank bedą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamawiałem tą płytę już w 2 sklepach i nie ma :mad: oto odpowiedz z morele

"Witam,

 

Z przykrością informuję, że na chwilę obecną nie znamy terminu dostawy

tej płyty, w związku z czym nie jesteśmy w stanie podać nawet

przybliżonej daty ich dostępności w naszej ofercie.

 

Było bardzo duże zainteresowanie tym modelem i w bardzo szybkim tempie

sprzedaliśmy wszystko."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dokladnie taki sam mail z morele dostalem, co napisal kolega wyzej.W znaku tez powiedzieli ze nie wiedza i zaproponowali mi gigusia na tym samym mostku Ati.Ale kosztuje ta plyta 300 wiec podziekowalem.Za tyle to kupie sobie dfi (no moze delikatnie wiecej)

Ide dzisiaj na zakupy ( do apollo ).Musze kompa zlozyc do jutra.Mialem nadzieje na Biostara, ale niestety brak czasu mnie zmusil do zmiany. Myslalem ze 1,5 tygodnia czasu to duzo czasu na zlozenie dobrego kompa.Niestety :mur: :mur: Mimo ze masz kase to i tak nie mozesz tego kupic bo nigdzie tego nie ma.

 

P.S. Chcialem kupic Abita KN9, to mi powiedzieli telefonicznie w apollo ze ta plyta juz jest nieosiagalna (nie ma i nie bedzie).Teraz to jus na prawde nie ma co kupic pod AM2 ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego mail-a dostalem od firmy DeniKomp dnia 14.06.2007:

 

"na chwile obecna plyt glownych brak.

nie wiadomo kiedy pojawia sie w hurtowni.

 

jak tylko bedzie jakas pewna data dostawy to wystawimy aukcje ponownie.

 

pozdrawiam

Michał

 

"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to czekam na biostara i mam małą prośbę jak ktoś zauważy że gdzieś jest dostępna niech głośno krzyczy :wink: bardzo przypadła mi ta płytka do gustu i myślę, że warto poczekać :)

Widzę, że zrezygnowałeś z c2d. Przy tej różnicy ceny to chyba najrozsądniejsze. Poza tym teraz ta tańsza seria c2d e21.. kręci się po prostu kiepsko. Ja też na 99% kupię tego Biostara i Brisbane :) Taki zestaw wychodzi poniżej 500 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki ja zrobiłem lepiej kupiłem biostara i semprona który lata na 2,8ghz bez problemu mi to wystarcza a 2 rdzenie jeszcze nie są mi potrzebne , zresztą w przyszłym tygodniu cała moja stacjonarka idzie do nowego właściciela ponieważ wczoraj kupiłem laptopa , i jednak nie pokaże wam już 400htt na sempronie ( chociaż myślę że to możliwe kwestia biosu lub wyższego mnożnika procesora i ewentualnie lepszy ram) w każdym razie bardzo polecam wszystkim to mobo ponieważ to jest najlepsza płyta jaką miałem co prawda krótko ale jak sprzęt chodzi 24/7 i nie ma z nim żadnych problemów to chyba mogę tak stwierdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zrezygnowałeś z c2d. Przy tej różnicy ceny to chyba najrozsądniejsze. Poza tym teraz ta tańsza seria c2d e21.. kręci się po prostu kiepsko. Ja też na 99% kupię tego Biostara i Brisbane :) Taki zestaw wychodzi poniżej 500 zł :D

Zgadza się po przeanalizowaniu za i przeciw wyszło mi, że jest to lepszy wybór. Do przeciętnego użytku różnica będzie niezauważalna, a jak wiadomo zaoszczędzone $$$ się zawsze przyda.

 

Mam tylko takie pytanie zastanawiam się czy po zakupieniu adaptera Thermalrighta pod Am2 i zastosowaniu chłodzenia typu xp-90/120 rurki nie będą kolidować z ramem w pierwszym slociem, bo jakby nie patrzeć nie za dużo tam miejsca.

Edytowane przez crashone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie miałem wyjścia.Kupilem DFI, brisbane 3600 ,2x1gb Kingstone,szajsunga 250 gb i pozyczylem karte x600pro od kumpla.Na razie musi biegac. Żona projektuje w AutoCadzie i to od juz, wiec nie moglem czekac. A szkoda.Juz drugi raz przynierzalem sie do Biostara TForce.Wczesniej mialem kupic 6100 ale w koncu zmuszony bylem kupic lapka bo pracuje w delegacjach, teraz jak chcialem kupic to go nie ma. Moze za trzecim razem sie uda. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko takie pytanie zastanawiam się czy po zakupieniu adaptera Thermalrighta pod Am2 i zastosowaniu chłodzenia typu xp-90/120 rurki nie będą kolidować z ramem w pierwszym slociem, bo jakby nie patrzeć nie za dużo tam miejsca.

Ja mam zamiar używać pasywnego chłodzenia. Chciałbym ninję ale chyba nie wejdzie wiec kupie

Thermalright Ultra-120 eXtreme

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=232715

 

jest dość wąski wiec powinien wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie znalazł ktoś może sklep, gdzie biostar jest dostępny? Minął w sumie tydzień i brak dostaw w morele :( Mam nadzieję, że płyta jest jeszcze gdzieś dostępna.

Edytowane przez crashone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie znalazł ktoś może sklep, gdzie biostar jest dostępny? Minął w sumie tydzień i brak dostaw w morele :( Mam nadzieję, że płyta jest jeszcze gdzieś dostępna.

Ciekawe kto jest dostawcą na PL tej płytki. Można by powysyłać trochę maili i zmobilizować do szybszych dostaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto jest dostawcą na PL tej płytki. Można by powysyłać trochę maili i zmobilizować do szybszych dostaw.

hmm... w sumie dostałem 3 maile z różnych sklepów, że płyta jest nieosiągalna i prawdopodobnie nie wróci na półki sklepowe :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... w sumie dostałem 3 maile z różnych sklepów, że płyta jest nieosiągalna i prawdopodobnie nie wróci na półki sklepowe :mur:

no to mnie pocieszyłeś, bo już miałem cfg ustalony ;/

 

EDIT

tu jest TA690G :)

 

http://microsklep.pl/szczegoly.php?id_produkty=14711

Edytowane przez Marcin_gps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...