Skocz do zawartości
lukmen

Seria Biostar Tforce Am2

Rekomendowane odpowiedzi

OK wysłałem maile i czekam na odpowiedzi. Jak tylko coś będę wiedział to dam znać.

 

EDIT

Pierwsza odp.

Przy 2-3 sztukach cena 260zł. Czekają na zamówienie i może potrwać do 2 m-cy :(

Zobaczymy co inni napiszą

Edytowane przez aldam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożyłem. :)

Byłem nastawiony na AM2 ale po dokładnym przeanalizowaniu wyników na egiełdzie zacząłęm mieć wątpliwości czy jednak nie lepiej tego tańszego g33 i e2140. Wychodzi drożej 174 zł. Niby niewiele ale z drugiej strony można za to kupić już 7300GT. Sam nie wiem. Poczekam na potwierdzenie zamówienia i podejmę decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamówienie potwierdzone. Dzięki crashone za info :)

 

Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej o tych GR 900 pro, bo przepłaciłem 29zł zł :)

 

PS. Teraz tylko muszę podjąć decyzję AM2 czy c2d :?

Edytowane przez aldam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% są w sklepach dziś je widziałem, po zatwierdzeniu 2 dni i wysyłają, płytki rozeszły się jak ciepłe bułeczki już ich nie ma hehe mam nadzieję, że wszyscy co chcieli zamówili :)

Swoją drogą te goodramy są warte swojej ceny, powiem szczerze, że nie mam szczęścia do tej firmy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie zamówiłem, bo musiałem czekać na zgode :/ super :| biore Foxconna

Kurcze nie dobrze, napisz do nich może jeszcze ktoś się rozmyślił i coś się zwolni.

A już myślałem, że będziemy mieć sporą grupę biostarowców co by z tymi od kn9 konkurować :-P

 

 

 

Swoją drogą te goodramy są warte swojej ceny, powiem szczerze, że nie mam szczęścia do tej firmy :/

Może jednak zdecydujesz się na te pamiątki GR 900pro. Na 99% to D9

A tutaj były testowane na corsair dominator, które są na d9 i nie było problemów. Więc płyta nie gryzie się z micronami.

2661666[/snapback]

aldam, jak dobrze pójdzie to będziemy mieli niemalże identyczne zestawy ;)

Byłoby fajnie, co dwie głowy to nie jedna :) i zawsze coś by można wspólnymi siłami poprawić jeżeli chodzi o działanie kompa i jego poziom głośności.

BTW to cieszę się, że zainteresował cię mój pomysł na kompa .

PS. Mam nadzieję, że zdążyłeś z zakupem biostara?

Edytowane przez aldam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka pisz do nich, dzwon może w sam raz się uda :) mi pisali, że jej już nie będzie, a na 2 dzień jest, więc nigdy nic nie wiadomo.

 

Obecnie staje przed takim wyborem albo GR 900 pro 1GB albo 2x1GB kingston 667, dodam, że nie zależy mi na extremalnym oc. Hmm... trudny wybór gdyż docelowo miały być corsairy 2x1GB twin2x 667 (przegapiłem okazję jak były tanio :cry: ), a może zakupić ten sam zestaw tylko 2x512MB?

 

Może sobie założymy Biostar T-Series Fanatic Club PurePC :wink:

Edytowane przez crashone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie staje przed takim wyborem albo GR 900 pro 1GB albo 2x1GB kingston 667, dodam, że nie zależy mi na extremalnym oc. Hmm... trudny wybór gdyż docelowo miały być corsairy 2x1GB twin2x 667 (przegapiłem okazję jak były tanio :cry: ), a może zakupić ten sam zestaw tylko 2x512MB?

Ile musisz dołożyć do GR 900 2x1gb? Ta cena, którą masz jest naprawdę super. Niedługo i GR podniesie ceny i może się okazać tak jak w zeszłym roku, że na obniżki trzeba czekać do marca.

Spojrzałem na allegro i tam za zwykłe 800 chodzą już po 150,- za 1gb. 667 po około 120-130,-.

1gb to zdecydowanie za mało. Więc na pewno bierz 2x1gb.

Aha moje GR 900 są fabrycznie parowane do pracy w dualu, pakowane są razem.

Może sobie założymy Biostar T-Series Fanatic Club PurePC :wink:

Jestem za :)

 

 

napisałem do nich maila, może dadzą jedną sztukę

Ewentualnie wiem gdzie mają 1 sztukę za 279,- Więc jeżeli chcesz namiary pisz na PW.

Może coś urwiesz jeszcze z tego :?

 

 

 

PS. Czy wiecie gdzie kupić śledzia z wyjściem cyfrowym audio SPDIF do tego biostara:? Na płycie jest wyjście a w instrukcji można wyczytać , że istnieje coś takiego.

Edytowane przez aldam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak kingstony ok 247 zł, GR 320zł (pakowane oddzielnie), ja się obawiam w sumie jednej rzeczy, że kupie a ona znów pójdzie ostro w dół :?

Beka jak dostaniesz biostara w morele to bierz u nich proca 229,99zl :D

Aldam patrz tu http://allegro.pl/4750_audio.html?order=t&view=gtext może nie oryginalne ale zawsze można dopasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak kingstony ok 247 zł, GR 320zł (pakowane oddzielnie), ja się obawiam w sumie jednej rzeczy, że kupie a ona znów pójdzie ostro w dół :?

IMHO ja bym dołożył.

W dół raczej nie będzie. Myślę, że w górę ok 20%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak kingstony ok 247 zł, GR 320zł (pakowane oddzielnie), ja się obawiam w sumie jednej rzeczy, że kupie a ona znów pójdzie ostro w dół :?

Beka jak dostaniesz biostara w morele to bierz u nich proca 229,99zl :D

Aldam patrz tu http://allegro.pl/4750_audio.html?order=t&view=gtext może nie oryginalne ale zawsze można dopasować.

wiem, i tak tam biorę proca i mobo, a jak nie będzie biostara to jedzie foxconn, czekam do jutra, może odpiszą na maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajdę jutro i kupie jedną, a drugą sobie zarezerwuje :D hmm najważniejsza kwestia ile średnio da się z nich wycisnąć, tak żeby pracowały sobie na codzień?

musi być 1000 cl4 i ani grama mniej bo inaczej przez okno wyrzucę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w morele to chyba w niedostępnych szukać :]

 

mail od morele :| :

 

Witam, Nie było tej płyty w naszym sklepie ostatnio(od 2-3 tyg.) nawet przez chwilę, to był jakiś błąd podczas aktualizacji bazy danych.

 

wtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w morele to chyba w niedostępnych szukać :]

 

mail od morele :| :

 

Witam, Nie było tej płyty w naszym sklepie ostatnio(od 2-3 tyg.) nawet przez chwilę, to był jakiś błąd podczas aktualizacji bazy danych.

 

wtf

co !!! mam potwierdzenie zamówienia ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...