Skocz do zawartości
lukmen

Seria Biostar Tforce Am2

Rekomendowane odpowiedzi

A mam jeszcze takie pytanie do posiadaczy biostara Tforce4. czy w swoich kartach macie 6 kanałowa dzwiękówke, ja w swojej mam zwykła z jednym kanałem a co najlepsze na pódełku i we wszystkich opisach i instrukcji jest napisane ze powina miec 6 kanałów hmm coś mi tu nie hallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze takie pytanie do posiadaczy biostara Tforce4. czy w swoich kartach macie 6 kanałowa dzwiękówke, ja w swojej mam zwykła z jednym kanałem a co najlepsze na pódełku i we wszystkich opisach i instrukcji jest napisane ze powina miec 6 kanałów hmm coś mi tu nie hallo

Dzwiękówa jest zwykła,ja mam tylko 3 złącza a powinno być 5 ;). W sumie mnie to tito i tak mam SB live :P Tak na przyszłość to nie pisz postów jeden pod drugim bo % dostaniesz od adminów :P :wink: :wink: Co do wymiany,myśle że powinni Ci wymienic od ręki,masz 7 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny.Pozdr :wink: Edytowane przez lukmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukmen ale on nie chce zwracac tylko wymienic na inna o ile sie nie myle ... (jak sie myle to mnei poprawcie ... )

Niestety,w takiej sytuacji musiałby czekać 14 dni na wymianę albo nawet 21.Ja bym oddał płytę do sklepu,wkręcałbym im tam że się rozmyślilem itd,a za 30 min kupił bo inną :D Albo poszedłbym do innego sklepu.Ja teraz tez mam dziwny problem z tą płytą,gdyż po clear cmosie cały czas wyskakuje mi błąd floppa.Nawet jak nie mam go podpiętego.Jedynym rozwiązaniem jest wyłączenie go w biosie.

Jak można rozwiązać ten problem?

pozdrawiam :razz: :razz: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze duzo błedów mi w windowsie wywala ale niewiem czy to nie sprawa sterowników ale tak to płytka jest spoko nawet. I własnie chciałbym ja wymienic na taka samą bo co to 10 godzin nie mineło i sie popsuła. ehhh człowiek ma szczescie

 

Jak narazie wyciagnełem 9x270 fsb porcka to daje jakies 2430. Wiecej niedaje rady powyzej tej wartosci windows sie nie włacza :( szkoda myslałem ze bedzie wiecej ale jeszcze popatrze :) mażeniem moim jest miec 2600 ;)

Edytowane przez Saitek22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze duzo błedów mi w windowsie wywala ale niewiem czy to nie sprawa sterowników ale tak to płytka jest spoko nawet. I własnie chciałbym ja wymienic na taka samą bo co to 10 godzin nie mineło i sie popsuła. ehhh człowiek ma szczescie

 

Jak narazie wyciagnełem 9x270 fsb porcka to daje jakies 2430. Wiecej niedaje rady powyzej tej wartosci windows sie nie włacza :( szkoda myslałem ze bedzie wiecej ale jeszcze popatrze :) mażeniem moim jest miec 2600 ;)

Może procek nie wyrabia ;) Obniż mnożnik i jedż z htt napewno pójdzie dużooo więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to daj nizszy dzielnik

Wydaje mi się że w am2 nie da się zmienić dzielnika,tylko pamięci jadą równo z magistralą procka,nie wiem dlaczego tak jest,ale zmiana w biosie na taktowanie pamięci 400,533,667 niczego nie zmienia :P

pozdr

Edytowane przez lukmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w am2 nie da się zmienić dzielnika,tylko pamięci jadą równo z magistralą procka,nie wiem dlaczego tak jest,ale zmiana w biosie na taktowanie pamięci 400,533,667 niczego nie zmienia :P

pozdr

U mnie na Gigusiu bylo to samo.Tez nie bylo dzielnikow.Moglem tylko zmienic magistrale pamieci. Moze nowe biosy to zmienia. Jesli kolega ma slabe pamieci to beda bo trzymac.Ja mialem GoodRamy 667 i robily 390,wiec mozna bylo sobie powalczyc. Niech kolega @saitek sprobuje poluzowac timigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam jeszczew jeden proble [ciach!]e wejscie zasilajace pozostawia jeszcze 4 piny wolne na płycie i to tak powino byc czy podłaczyc do tego jeszcze takie ustrojstwo pokazane na obrazku ??

Tak.A ile masz tych wtyczek 4 pin? Jeśli 2 to jedną dołącz do dużej wtyczki atx 20 pin.Widocznie twój zasilacz mo odpinaną wtyczke ;)

pozdr

Edytowane przez lukmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zielone ustrojstwo podlacz do wtyczki 20 pIN bo na mobo masz 4 wolne widac wyraznie a tamta droga juz podlaczyles widze

Mod na Sata II działa na tej płytcie bez problemowo ;) V mod na napięcie pamięci powyżej 2,2v jest banalny,i działa :lol: :lol: .Za niedługo może zmuszę się do jakiejś minirecenzji dla użytkowników którzy myślą o tej płycie.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to HTT340MHz to jest w 100% stabilne? Chodzi mi o to, czy przy takim ustawieniu z BIOS komputer włącza się zawsze, czy czasem ma problemy (cooldboty)?

Stabilne :) Pracuje tak na codzień :P Wszystko w 1000% stabilne ;) Szkoda że chłodzonko i proc mnie ograniczają bo wynik ciekawy :lol: :lol: B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grzeją się, ale to pewnie dlatego, że jadę na def. napięciach (poza prockiem - tu nie przekraczam 1,5V).

Czekam na wypłatę - zmienię cooler na procu i wtedy może się jeszcze pobawię.

 

A właśnie czy będzie jakakolwiek możliwość żeby porównać ustawienia w biosie, bo może jeszcze coś źle robie że nie chce mi przekroczyć tych 380htt :mur: . Jaką masz rewizje płyty bo ja mam 1.1(czy to od tego też zależy jak płyta się kręci??) :unsure:

Pozdro B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie czy będzie jakakolwiek możliwość żeby porównać ustawienia w biosie, bo może jeszcze coś źle robie że nie chce mi przekroczyć tych 380htt :mur: . Jaką masz rewizje płyty bo ja mam 1.1(czy to od tego też zależy jak płyta się kręci??) :unsure:

Pozdro B)

Ja też mam ver. 1.1 - 1.3 podobno kręci się gorzej :blink:

Screenów z biosu nie zrobię, bo nie mam jak.

Co do bariery 380, to popróbuję po zmianie chłodzenia ( w ten weekend ) i wtedy napiszę co i jak jest poustawiane, jeśli w ogóle coś z tego wyjdzie. Teraz nawet nie mogę się zresetować - ważne sprawy komp załatwia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Saitek22

 

Moglbys sprawdzic max htt dla tej mobo :?: :rolleyes:

 

...Widze ze masz Antka to daj maly mnoznik i smigaj z HTT do oporu :P

 

Jak jest w koncu z dzielnikami pamieci chodzi tylko 1:1 czy te dzielniki jednak poprawnie dzialaja :?:

 

1,7V-1,8V na AC to troche duuuzo :P

 

Biostar Tforce4 ma tylko jedna rev :?:

 

Moze ktos sie wypowiedziec jeszcze o ukladach zasilajacych :?:

 

Tzn, jak dam z 1,7V na X2 to nie "wymiekna" :P :> :?:

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@master_electronic

 

Dalej nie dam rady :) skończyła się skala w clockgenie :angry:

Dołączona grafika

IMHO to kwestia pamięci:) czego my wymagamy od kompa za 1kPLN??

 

Dajcie mi ramy co robią 900@CL4 to wam pokaże :))

 

pozdro...

Edytowane przez suchyjastrzab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem o krok od kupienia -> http://znak.pl/index.php?cid=327&scid=...s2BioTforce4AM2 znajde gdzies taniej :?:

 

I w koncu dzielniki dzialaja czy nie :?:

Jeszcze jakies wazne info na temat mobo :?:

 

Chyba w tej cenie nic lepszego nie dostane :?: (uzywki moga byc) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@master_electronic

 

Dalej nie dam rady :) skończyła się skala w clockgenie :angry:

 

IMHO to kwestia pamięci:) czego my wymagamy od kompa za 1kPLN??

 

Dajcie mi ramy co robią 900@CL4 to wam pokaże :))

 

pozdro...

O żesz!!! :? :-| Ja tyle nie pociągne na swojej X2( chyba ) :mur:

Dziękuje postoję. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...