Skocz do zawartości
lukmen

Seria Biostar Tforce Am2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem z moją płytą

Dołączona grafika

Sorry za niewyraźne zdjęcie, ma ktoś jakiś sposób aby te napisy mi się nie pokazywały tylko normalnie się uruchamiał komp? :?

 

jak na razie uzyskałem stabilne 325HTT a na 330 już mi nie chciało wskoczyć tylko ciągle ten ekran się włącza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba rozwiązałem problem z tym ekranem, pojawia się ona jak jest albo nie dovoltowany chipset lub jak pamięci nie wyrabiają ale mam inne pytanko, gdzie tu dotknąć żeby sprawdzić miernikiem napięcie na CPU?

 

Dołączona grafika

Edytowane przez rafal92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że poczekasz aż się załaduje i jest ok ale i tak go zmienie, bo zastanawiam się, zmieniłem napięcie w biosie na 1,650 a w CPU-Z jest nadal 1,55V

 

Nie wiem czy to normalne ale jak ustawie htt 330 bo tyle jak na razie uzyskałem to np. gdy restartuje kompa to długo wstaje do biosu, wiecie o co mi chodzi? i jeszcze jedno pytanko czy mogę tak na co dzień latać na 3 ghz jak temperatura jest w normie? nic się nie stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 9,5 nie mam co marzyć na 9-ątce to zrobiłem a niżej nie probowałem ogólnie nie próbowałem niżej bo system jest trochę mało stabilny ogólnie i właśnie nad tym pracuje ale co ciekawe to jest że mam dostępny mnożnik 10 ale na nic w ogóle nie próbowałem nawet nie włączałem

 

Edit:Mam jeszcze takie pytanko, czy jest gdzieś mod do mojej płyty żeby mieć na pamięciach 2,4V? ułatwiło by mi to sprawę icon_biggrin3.gif

 

Edit: na stronie podanej przez luk1999 znalazłem mod Vcore ale jak się mierzy napięcie tego nie znalazłem i znalazłem jeszcze moda na Vdimm z tym że też klops bo rev. 1.3 (a taką posiadam) ma zmieniony układ zasilania na pamięci

Edytowane przez rafal92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy problem, dotyczy tego ekranu co wyżej pokazałem, chodzi mi o ten safe mod, chodzi o to że wczoraj nic nie musiałem ustawiać i na htt 300 bez problemu wstawał a teraz ciągle pokazuje mi się ten ekran nawet przy htt 270 i nie ważne jakie mam ustawienia pamięci i nie chce mi się uruchomić, ma ktoś na to sposób? a może by trzeba jakiś zmodowany bios użyć albo coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z tu obecnych jest mi w stanie powiedzieć czy tforce 6100 na am2 ogarnie tego nowego athlona II ?

 

nie natknąłem się narazie na jakieś nowe biosy ...

na stronei producenta ta płyta ogarnia tylko x2 5000+ :/ mało wiarygodna to informacja bo 6000+ zdaje się śmigają normalnie.

 

ma ktoś proca 45Nm na tej płycie ?

Edytowane przez Jaras E21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...