Skocz do zawartości
lukmen

Seria Biostar Tforce Am2

Rekomendowane odpowiedzi

A takie pytanie z innej beczki :lol: :-P

 

Czy 48 godzin testowanie proca pod obciążeniem na kliencie boinc daje mi pewność, że komp jest w pełni stabilny na tej prędkości proca (2,7GHz 1,55V)? :D

Chłopaki ale szalejecie :D Niech ja dorwe jakiegoś dobrego procka ,teraz czekam na pamięci :D :D

Moim celem jest min 450ht ;)

Co do cen to biostar tforce Nf 4 kosztuje w znaku obecnie tylko 264zł :D

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukmen jak zmodowałeś 2,3V na memkach ??

Był gdzieś na xtremesystems schemat moda,w sumie to banalnie prosty sposób,bo na płycie odpowiedzialna jest za napięcie memków zworka.Wystarczy podłączyć potencjometr i wszysrko działa jak należy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Był gdzieś na xtremesystems schemat moda,w sumie to banalnie prosty sposób,bo na płycie odpowiedzialna jest za napięcie memków zworka.Wystarczy podłączyć potencjometr i wszysrko działa jak należy ;)

Mozesz zrobic zdjecie???A i ile na maxa w biosie masz mozliwosc dania na pamieciach bez modow???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

witam mam pytanie któa najbardziej polecacie płytke z biostara, oczywiscie z serii tforce na s am2? cena raczej gra role, ale wiadomo, 30-40zł nie robi róznicy, jakbym miał dołozyc

ma zasiąśc z x2 3600/3800 i do tego 2x256 ddr2 na micronach d9 (docelowo 2x512/1024)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był gdzieś na xtremesystems schemat moda,w sumie to banalnie prosty sposób,bo na płycie odpowiedzialna jest za napięcie memków zworka.Wystarczy podłączyć potencjometr i wszysrko działa jak należy ;)

Podaj linka do tego moda, waham się pomiędzy biostarem a dfi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zrobic zdjecie???A i ile na maxa w biosie masz mozliwosc dania na pamieciach bez modow???

Nie mam zdięcia niestety,ale to dokladnie ten sam mod co podal kolega wyżej ;) Z biosu można dać max 2,1v zworką 2,2v,ale po modzie jest możliwość dowolnego ustawienia aż do 3,3v ale to grozi śmiercią lub kalectwem mobo i pamiątek :P Bez problemowy max to ok 2,7v ,płyta wytrzymuje taki v dimm bez zająknięcia.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry zachar z niej. Muszę się pobawić może wycisnę coś więcej z proca jak dowoltuję pamiątki :)

Mam do Was wielką prośbę.Właśnie doszedł nowy dysk na sata a mi nie działa flop,i nie mogę wrzucić podczas instalacji windy sterowników pod sata.Mógłby ktoś mi wysłać na majla sterowniki z dyskietki ?? Na necie nigdzie nie umiem znależć a na płycie nie ma:(

Jak coś to:

lukmenpure@wp.pl

 

Dzięki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chyba tak.Chodzi mi dokładnie o sterowniki które trzeba załadować podczas instalacji windy (trzeba wcisnąć F2 albo F6 nie pamięitam dokładnie)inaczej dysk nie zostanie wykryty przez instalator.Jeśli to jest to o czym mówię to wielkie dzięki :)

pozdr

Edytowane przez lukmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hardwin

 

Zadajesz pytania z gatunku tych które wprost uwielbiam :D

 

O jaką płytę chodzi?

Ściany są w różnych miejscach.

Tak, lepiej mieć lepsze pamięci :?

Dzielniki działają w/g tabeli którą ktoś tu kiedyś linkował, ale pozwolę sobie zrobić to jeszcze raz, bo widzę że trudno Ci jest cokolwiek znaleźć :angry:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekna tabela. dzieki

chodzi mi o Twoja plyte mATX

czy sa problemy z prockami z mnoznikiem 8x?

czy to sie sprawdza...

Tragedii nie ma

 

Niestety, ten TForce 6100 na AM2 ma dwie zasadnicze wady:

 

1. nie startuje na mnożnikach 7 i 8. ( przydałby się 3800+ do sprawdzenia jak jest na prockach z wyższym mnożnikiem - ja testowałem na 3000+ )

2. przy MemValue 400, 533 oraz 667 ustawia CR na 1 ( przy moich GR 667/CL5 to poważne utrudnienie )

BTW - pamiątki jakoś lecą

?

napisz mi tez jak to jest w Twoim przypaku, czy jest sciana i gdzie w biosie i ile jeszcze w XP wyciagasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem co nieraz wywala mi sterownik od muzycznej spod windy. Czym to może być spowodowane słucham sobie normalnie muzyki, potem chce włączyć gierkę i wywala błąd sterowników muszę wtedy jeszcze raz je zainstalować i dopiero jest głos :( W czym może tkwić przyczyna, zaznaczam ze instalowałem wina już od nowa oraz różne stery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem co nieraz wywala mi sterownik od muzycznej spod windy. Czym to może być spowodowane słucham sobie normalnie muzyki, potem chce włączyć gierkę i wywala błąd sterowników muszę wtedy jeszcze raz je zainstalować i dopiero jest głos :( W czym może tkwić przyczyna, zaznaczam ze instalowałem wina już od nowa oraz różne stery

bez OC tez Ci wywala?

ps. wylacz w biosie niezuwyane porty [np. LPT , com...]

jesli masz jakies karty na PCI daj na inny slot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,1 z modem podajze 2,4 lub wiecej opis w tym yopicu jest. Własnie wszystko jest powyłaczane :( o/c jest 2430 :) ale kiedys tego nie było. Zreobie reinstal i jeszcze raz stery zainstaluje te z płytki moze pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam biostara tforce u no i pierwszy problem....w instrukcji jest na płycie zworka którą wystarczy przestawić i mamy 2,3 vmem i wszystko pięknie ale ja tam nie mam zworki. Jest miejsce w którym powinna być a są tylko dwie kropelki wylane...jakby zapomnieli wlutować. I co teraz? oddawać na gware? (nieche mi się) czy jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

dlaczego nic nie może? jest to jakiś tam ubytek, przecież powinno tam być (jest to potwierdzone w instrukcji), a nie ma :-| ja bym reklamował, chyba że ci nie zależy akurat na tym V :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nic nie może? jest to jakiś tam ubytek, przecież powinno tam być (jest to potwierdzone w instrukcji), a nie ma :-| ja bym reklamował, chyba że ci nie zależy akurat na tym V :P

No to właśnie zależy..narazie to mi się niechce czekać na wymiane..chyba że zrobily by to od ręki...bo w sumie odrazu zobaczą i powinni dać inna...No chyba że da się zwiększyć vmem jakoś inaczej szybko i sprawnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

weź też pod uwagę, co zrobisz przy ew sprzedaży ? powiesz że płyta była wybrakowana ? :D raczej nie uwierzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...