Skocz do zawartości
Arczi

Spory Problem Z Gg

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakiej podstawie gadu-gadu (celowo z małej literki ;) ) daje bana?

Od kilku godzin nie mogę wysłać żadnej wiadomości chodź w żadnego linka nie klikałem. :blink: :angry:

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eragonek

Z powodu zbyt dużej ilości wiadomości wysłanych w niewielkim okresie czasu. Gdzieś kiedyś nawet czytałem dokładne wytyczne, było coś chyba 30wiad/min. czy coś w tym stylu ;-).

 

EDIT:

EJJJJJ!!!... Czy to możliwe, żeby mi ktoś wyciął posta z tej dyskusji? Albo rachubę straciłem?

Edytowane przez MRJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę, że dość aktualny temat, to nikt nie napiszę, że odgrzebuję go spod zgliszczy... Nevermind

 

 

Mam problem z gg. W przeróżnych porach dnia i nocy rozłącza mi gg, jakby ktoś chamsko się podpinał pod moje konto. Jest to tak właśnie przez np. pół godziny i potem spokój. Na drugim koncie (ojca) nie ma takich objawów (acz na początku ma małe problemy z połączeniem, czego normalnie nie miałam wcześniej). Konta dodtakowego na gg nie założyłam, bo "serwer nie mógł się połączyć".

Dzieje się tak od tygodnia, wku*wia mnie to niesmaowicie, ale chyba o tym nie muszę pisać.

 

Używam konnekta, AVG (free edition;p) i firewall Outpost nic ciekawego nie wykrywają, a mam pewną osobę na oku, która próbuje mnie "zniszczyć" w necie i się bardzo dobrze zna na zabezpieczeniach i włamaniach (mam jego nr, ale od miesięcy mam go zablokowanego).

 

Dzwoniłam do swojego "dawcy netu" (lokalna firma, ale wg mnie i innych w porządku) i niby nic nie znaleźli podejrzanego na moich połączeniach.

 

Nie mam pojęcia co zrobić, napewno nie zmienię nr gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal to samo:| "Odpocznę" trochę na koncie ojca (5minut) i się uspokaja sytuacja na moim gg... Ponadto od pół godziny jest istnie podobny problem, jak u większości wyżej piszących- cokolwiek piszę, nie dochodzi do rozmówcy i tylko komunikat "Wiadomość ":(" prawdopodobnie nie została dostarczona.", na drugim koncie jest wszystko okey...

Edytowane przez eMJotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem wiadomości o takiej treści od 10 debili którzy wcześniej kliknęli w taki link :mur:. Na inteligentnych inaczej nie ma bata :(.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...