Skocz do zawartości
Frech

Dell 9400 - Sprowadzac Na Sprzedaz?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i bez zbednych ceregieli przejde od razu do rzeczy :] . Mam okazje kupna kilku sztuk laptopw Dell Inspiron 9400 w moim skromnym zdaniem bardzo ciekawej konfiguracji, ktora zamieszam ponizej:

 

Proc: core duo T2400 1.83 GHz, 2 MB L2 cache, 667 MHz FSB

Graf: NVIDIA GeForce 7900 GS 256MB

Pamiec: 1GB DDR2 (w jednej kosci)

Dysk: 80GB (na 99% 7200, ale istnieje ten 1%, ze bylby, to 5400)

madia: dvd-r/rw

Operacyjny: win xp home

 

Reszta oczywiscie standardowo 17''WXGA+, wifi itd. Sprzet jest w 100% nowy (nie refurka). Gwarancja Della (i tutaj jest pytanie... sprzet jest z terenu unii europejskiej, ale nie z PL - Dell taka gwarancje uznaje?) i faktura VAT.

 

Chcialbym kupic na poczatek z 5 sztuk takiego sprzetu i sprzedawac je po 5500zl brutto. Pytanie jest krotkie, czy sie oplaca? :D

 

 

PS: To co mnie zaciekawilo w tej konfiguracji, to wlasnie zestawienie procka i grafiki... osobiscie (jestem pro graczem ;] ) wole miec geforce 7900 i 1.83 w takiej kasie niz 2.0 duo 2 i x1400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze w takiej cenie i takim konfigu znajdziesz bez problemow kupcow na te lapki. Moj kumpel niedawno przywiozl sobie ze stanow takiego della i powiem szczerze zrobil na mnie pozytywne wrazenie.moze design nie powala na kolana ale jest okej. Waga pozostawia troche do zyczenia ale to w koncu 17-stka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja Della (i tutaj jest pytanie... sprzet jest z terenu unii europejskiej, ale nie z PL - Dell taka gwarancje uznaje?) i faktura VAT.

http://www.konsument.gov.pl/pl/zakupy_towarow_i_uslug/

 

O gwarancję musisz się dowiedzieć w serwisie Della w Polsce, ale poza gwarancją masz "niezgodność towaru z umową", z tym że wtedy musiałbyś wysyłać tego laptopa z powrotem za granicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...