Skocz do zawartości
Abdel_k9

Radiatory na ram, a stickery.

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Planuje kupic takie radiatory jak na zdjeciu powyzej (pasywne), ale mam watpliwosci co do ich mozntazu. Czy moge je zakladac na stickery czy musze zakladac na czyste kosci? Bo przeciesz jak zerwe naklejki to strace gwarancje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Planuje kupic takie radiatory jak na zdjeciu powyzej (pasywne), ale mam watpliwosci co do ich mozntazu. Czy moge je zakladac na stickery czy musze zakladac na czyste kosci? Bo przeciesz jak zerwe naklejki to strace gwarancje?

No raczej powinienes oderwac stickery, ale pamiec to jest czesc co najrzadziej pada w kompie :)

Ja zaryzykowalem i mam zestaw taki jakiego zdjecie dales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy masz aż taką potrzebe żeby te radiatory montować ?? w sumie to tak jak SpiderMan napisał to pamięć przeważnie nie siada ale czasami zdarzają sie wypadki.

Tzn do kupna tych radiatorków sklania mnie pare rzeczy:

A: Zawsze jest to nieco chlodniej i daje wieksze bezpieczeństw przy kreceniu.

B: Zapewnia tez ochrone przed uszkodzeniami fizycznymi co dla mnie jest wazne.

C: Jest doskonałym uzupelnieniem okna i katody :) bo zawsze podobaly mi sie pamieci Corsair albo ocz ktore byly ladnie zamkniete w radiatorkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOgępoptrzeć ostatni fakt, napewno bedzie to wygl.ądać efektownie, a co do stabilności to widzęże twój sprzęt nie jest ekstremalnie kręcony więc nie wymaga chłodzenia pamięci.

No ale zanim je założysz to jednak dobrze by bbyło usunąć sticery żeby radiator spełniał dobrze swoją rolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOgępoptrzeć ostatni fakt, napewno bedzie to wygl.ądać efektownie, a co do stabilności to widzęże twój sprzęt nie jest ekstremalnie kręcony więc nie wymaga chłodzenia pamięci.

No ale zanim je założysz to jednak dobrze by bbyło usunąć sticery żeby radiator spełniał dobrze swoją rolę.

Masz racje nie jest, ale ta plyte kupiłem zeby moc sobie zmienic pamieci z sdr na ddr tak zebym nie musial wydawac za duzo kasy na raz. Jak beda pamieci to sprzedam plyte kupie epoxa i zmienie procek na B0 a wtedy na pewno radia na ramach sie przydadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...