Skocz do zawartości
_kuba

Tanie Piersze Wc Pod S64 S754

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuzszego czasu przymierzam sie do zalorzenia WC. Nie mam zielonego pojęcia co mogloby sie dobrze sprawdzic na mojej platformie :)

 

Sempron 64 s754 no IHS

DFI Infinity NF4X

reszta chyba juz nie wazna :P

 

wszystko siedzi w chieftec'u dragonie medium, przestrzen jest duza do wykorzystania i dobrze by było zmiescic wszystko w srodku ale nie jest to konieczne jesli chlodzniczka bedzie na górze obudowy to tez bedzie ok ;)

 

nie wiem za bardzo jaki tani (moze byc uzywany) bloczek bylby dobry na mojego cpu i mobo tak zeby o nic nie zachaczało ani nie przeszkadzało

 

w przyszłosci planuje takze rozbudowe o blok na NB i karcie graf.

 

jesli byscie mogli to poradźcie na co warto zwrocic uwage donbierajac elementy ;)

 

fajnie byloby miec wszedzie złązcki skręcane SM najlepiej 10.

 

priorytetem jest wydajnosc i cena cisza nie tak bardzo, aktualnie mam pentagram 100cu puszczonego na full, wyjca na karcie graf oraz na chipsecie : :mur: ktory sie kreci z predkoscia 7k obr :lol:

 

aha cena ok 150zł +/-

 

zaznaczam ze narazie chce tylko blok na cpu w nastepnym miesiacu bede myslal o NB bądź GPU

 

aha i najlepiej byloby z pompka niezatapialną i bez reza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 150zl to raczej nie kupisz WC , no chyba że CPC albo jakies stare homemade na allegro...

Imo, za te pieniądze to kup sobie ninje(tylko uważaj jak masz no ihs,żeby nie ukruszyć) i daj spokój z WC...

 

aha i w temacie popraw bo masz piersze a nie tak jak byc powinno pierwsze...

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item136001440_doskonaly_...aw_wc_bcm_.html

 

http://allegro.pl/item136416804_pare_grato...wc_okazja_.html

 

Licytuj, dobre części oraz niezła cena.

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm a powiedzmy gdybym dorwał jakis bloczek za 50zł + pompka atman ok 55 z przesylka do tego kadet do wyczyszczenia ok 30zł + weze i jakies tam [ciach!]łki to moze i bym sie zmiescił w 150zł ;)

 

np. cos takiego http://www.bloki.webpark.pl/index.php?name=ever

 

albo abadon http://mcs.pc.pl/produkt1060.html

 

albo dozbierac do jakiegos homemadowego bloku :P typu prison

 

co o tym myslicie ? z czasem bede zmienial podzespoły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na cpu - prison laser/cube misia

pompka - atman 304/305

chłodnica - zagadaj do benita - ma potężną chłodnica za niedużą cene (o ile jeszcze jej komuś nie sprzedał ;)) a jeżeli jej nie ma - kadecik/rekord (rekord będzie lepszy, bo jest węższy, a dłuższy - więc ładnie ci na dach wejdzie.... i wszystko ładnie w środku będziesz mógł zamknąć...

 

I zestawik pięknie ci schłodzi sempronka...

później bloczek na dfi od misia, na gpu abadona

co do złączek... powiem tylko że ja tam wole choinki NK12 i na nie naciągnięte cellfasty 10/13... miałem złaczki skręcane, ale paskudnie węże się przy nich skręcały :/

 

ja ze swoim kiblem zmieściłem sie w 100zł ;)

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blok z allegro. jakis prison, cube, x2p, frost za ~50zł. Troche pozczekasz a sie na pewno trafi ....

pompa atman, lub podobna jakaś akwariówka przerobiona na inline.

chłodnica, np jakiś bix/bip2 za 100zł [również z allegro]. + wentyle.

i bedzie śmigać.

i jest 200zł. wiec cena znośna. i wc niczego sobie.

 

ta aukcja z prisonem - blok troche brudny :wink:. ale cilit potrafi dużo i bedzie jak nówka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuzszego czasu przymierzam sie do zalorzenia WC. Nie mam zielonego pojęcia co mogloby sie dobrze sprawdzic na mojej platformie :)

 

Sempron 64 s754 no IHS

DFI Infinity NF4X

reszta chyba juz nie wazna :P

 

wszystko siedzi w chieftec'u dragonie medium, przestrzen jest duza do wykorzystania i dobrze by było zmiescic wszystko w srodku ale nie jest to konieczne jesli chlodzniczka bedzie na górze obudowy to tez bedzie ok ;)

 

nie wiem za bardzo jaki tani (moze byc uzywany) bloczek bylby dobry na mojego cpu i mobo tak zeby o nic nie zachaczało ani nie przeszkadzało

 

w przyszłosci planuje takze rozbudowe o blok na NB i karcie graf.

 

jesli byscie mogli to poradźcie na co warto zwrocic uwage donbierajac elementy ;)

 

fajnie byloby miec wszedzie złązcki skręcane SM najlepiej 10.

 

priorytetem jest wydajnosc i cena cisza nie tak bardzo, aktualnie mam pentagram 100cu puszczonego na full, wyjca na karcie graf oraz na chipsecie : :mur: ktory sie kreci z predkoscia 7k obr :lol:

 

aha cena ok 150zł +/-

 

zaznaczam ze narazie chce tylko blok na cpu w nastepnym miesiacu bede myslal o NB bądź GPU

 

aha i najlepiej byloby z pompka niezatapialną i bez reza

aha, a czytales PORADNIK ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

części nie kupuj- z przesyłka za drogo wyjdzie, nieraz po allegro krążą zestawy po 150pln jakis prisonek na cpu, bip1 oraz atman @ inline- poczukuj takiego czeagos a bedzie najtaniej i najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 150 najtaniej wyjdzie zestawik. Im brudniejszy i bardziej poodbarwiana plexa tym lepszy za dana cene wylicytujesz :) Prawie wszyscy na allegro kieruja sie wygladem wystawianych przedmiotow (cos jak przy wyborze kobiet :lol: ). A sa srodki czyszczace ktore moga zrobic cuda (z czesciami do wc :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak :P

 

nagrzewke juz prawie mam (tylko odebrac) :P bedzie to polonez za grosze ;)

 

pompka atman 201 i tu pytanie czy tak jak modele 304/305/306 da rade ją przerobic na inline ?

 

bloczek sie zobaczy jak fundusze pozwolą

 

jak wszystko pojdzie tak jak planuje to chyba bede mial najbardziej niskobudzetowe WC na tym forum :P :oops: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...