Skocz do zawartości
BIDA

Bardzo Pokorna Prośba!

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może tak po ludzku (jak chłop krowie na rowie) wytłumaczyć mi w jaki sposób można podmienić istniejacą ikonę np. WORD-a na inną wybraną przezemnie. szukałem odpowiedzi na to pytanie, ale do tej pory niczego konstruktywnego nie znalazłem. bedę zobowiazany za wiążącą odpowiedź. pozostaję z szacunkiem i pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może tak po ludzku (jak chłop krowie na rowie) wytłumaczyć mi w jaki sposób można podmienić istniejacą ikonę np. WORD-a na inną wybraną przezemnie. szukałem odpowiedzi na to pytanie, ale do tej pory niczego konstruktywnego nie znalazłem. bedę zobowiazany za wiążącą odpowiedź. pozostaję z szacunkiem i pozdrawiam!!!

post-18931-1162155771_thumb.jpg

 

Obrazek w załączniku powinien pomóc. Chociaż, ikonki możesz dużo łatwiej zmienić np programem TuneUp Utilities 2006.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za tak szybką reakcję!!!

 

W pierwszym przypadku moja ikona na pulpicie nie zmieniła się pomimo jej zamiany w sposób opisany w pierwszej odpowiedzi (jest to skrót do Worda). Jeżeli chodzi o program sugerowany, to bardzo bym prosił o bardzo szczegółowe instrukcje. Z góry serdecznie dziekuję!!!

 

 

Jeżeli chodzi o drugą odpowiedź, to również proszę o bardzo szczegółowe in strukcje. Dla przypomnienia dodam, że chodzi o skrót do Worda, który jest na moim pulpicie!!! Równiez z góry serdecznie dziekuj ę za odpowiedź i instrukcje!!!

 

Pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazek w załączniku powinien pomóc. Chociaż, ikonki możesz dużo łatwiej zmienić np programem TuneUp Utilities 2006.

Bardzo ładna kompozycja windowsa, gdzie można taką pobrać? Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Woofer - instrukcja fajna, tylko kompletnie nie do tego.

 

Podany obrazek to sposob zmiany ikony plikow typu .doc. Aby zmienic ikone skrotu do Worda, nalezy zrobic tak: klikac prawym przyciskiem na skrocie, wybrac wlasciwosci. Tamze odnalezc przycisk "Zmien Ikone" i w okienku, ktore sie pojawi, podac sciezke do pliku z wybrana ikona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna kompozycja windowsa, gdzie można taką pobrać?
2372940[/snapback]
@Woofer - instrukcja fajna, tylko kompletnie nie do tego.

 

Podany obrazek to sposob zmiany ikony plikow typu .doc. Aby zmienic ikone skrotu do Worda, nalezy zrobic tak: klikac prawym przyciskiem na skrocie, wybrac wlasciwosci. Tamze odnalezc przycisk "Zmien Ikone" i w okienku, ktore sie pojawi, podac sciezke do pliku z wybrana ikona.

BIDA nie sprecyzował w pierwszym poście czy chce zmienić wszystkie pliki wordowskie, czy tylko jeden skrót np. znajdujący się na pulpicie. Jeśli chodzi o skrót, oczywiście Twój sposób jest prawidłowy. Edytowane przez WoofeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sposób z kliknieciem prawym klawiszem myszy, zaawansowane, itd odkryłem jako pierwszy (sposób oczywiście). problem polega na tym, że u mnie wygląda to tak, że po kliknieciu prawym przyciskiem myszy i uruchomieniu opcji "zaawansowane" na ekranie nie pojawia się opcja "zmień ikonę" - jest po prostu nieaktywna!!! Prosze o sprawdzone metody i tym samym skuteczne. Z góry jak zwykle dziekuje za pomoc i pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...