Skocz do zawartości
marek123

Procesor Do 300 Zł.

Rekomendowane odpowiedzi

duron 1200 jest wykonany w technologi 0,18m a jak powszechnie wiadomo na soc A jest wiecej prockow wykonanych w 0,13m a jego plyta moze nie obslugiwac takowych

proponuje zeby kupil sobie jakiegos podobnego durona i zaczal zbierac kase na nowsza posdtawke bo pchanie na sile w te 300 zl moim zdaniem bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje lewe oko z prawej strony to wydaje mi sie ze za 300zl to mozna sie zaopatrzyc w s754 <_< chyba ze ten twoj kolega ma jeszcze sdram to bedzie problem :mur: i zostaje tylko s.A z sd? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto! lepiej kupic Gigabyte k8ns i sempa 2500/2600/2800 :) i ciutke mu go@ jeszcze powinno zostac z 30zl z tych 300 jak nie wiecej :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za 320zl kuupilem athlona 3k boxa jeszcze 2lata gwary i asusa k8n 1,5roku gwary a wszystko wyglada pieknie wiem ze daloby sie taniej ale akurat potrzebny byl takowy zestaw i ten wydall sie optymalny bowiem ten asus to jedna z lepszych plyt pod soc 754

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to go przekonam

 

czyli radzicie żeby kupi sobie nową płytkę i do tego procka i tak wyjdzie do 300zł.

 

Raczej do 500zł ;) A64 3000+ można dorwać już za 240 zł może i taniej. Jakieś mobo np Asus A8N5X ok 250 o ile znajdziesz ;)

 

http://www.allegro.pl/item139703108_asus_a...amd_poznan.html

 

Została godzina do zakończenia aukcji ;) Ja bym wziął ale po ostatnich przejściach z Allegro nie kupuje już tam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mow hop - ostatnio przejrzalem sporo sklepow i z dostepnoscia tego Asusa wcale nie jest tak rozowo. W Komsadzie powiedzieli mi wrecz, ze brak u dystrybutora.

 

Ja swojego A8N5X zakupilem za 287zl (znak.pl). Troche wiecej niz moglbym wynalezc w sieci, ale pod reka i dostepna od zaraz - co w sklepach online nie jest takie oczywiste. Szczegolnie, ze jak sie do 250zl doliczy 20 - 30zl na kuriera (preferuje platnosc za pobraniem), to roznica sie robi niezbyt wielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej do 500zł ;) A64 3000+ można dorwać już za 240 zł może i taniej. Jakieś mobo np Asus A8N5X ok 250 o ile znajdziesz ;)

 

http://www.allegro.pl/item139703108_asus_a...amd_poznan.html

 

Została godzina do zakończenia aukcji ;) Ja bym wziął ale po ostatnich przejściach z Allegro nie kupuje już tam ;)

Wyraznie pisal ze ma 300zl.

Na poczatek dowiedz sie jakie twoj kolega ma pamieci. Jesli ma DDR to kup na allegro GB K8NS (powinno byc 130zl na allegro) + Semprona 2,6 lub 2,8.

http://allegro.pl/item138891415_ga_k8ns_nf...gwarancja_.html albo cos takiego.

Jesli nie ma DDR niech sprzeda to co ma za tyle ile sie da i kupi jakas kosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...