Skocz do zawartości
marco

[artykuł] Genius - Myszki Z Aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Genius nie jest szeroko znaną firmą, mimo iż ma bogatą i ciekawą ofertę. Rynek, na którym królują Logitech i Microsoft, przepełniony jest ciekawymi myszkami. Ceny Geniusa, nie należące do najniższych, sugerują że mamy do czynienia z produktami, które są w stanie stanąć do walki z najlepszymi. Czy jest to jednak możliwe? Dowiecie się tego czytając poniższy artykuł.

Autor: Maciej Wyszpolski

Dołączona grafika

 

http://www.purepc.pl/node/722

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art całkiem fajny, myszki ciekawe, chociaż najlepsza z nich chyba jest Ergo 520. Ta opcja z ustawianiem kusora nad przyciskiem w oknie dialogowym jest dostępna nawet bez żadnych dodatkowych sterowników - jest to standardowa opcja Windows. Zgadzam sie z poglądem, że lepiej kupić któregoś A4Techa z serii X7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykuł bardzo dobry - szczegolnie spodobalo mi sie ostatnie zdanie w podsumowaniu GENIUS ERGO 520 ;)

 

"Dla porównania, podobnie oceniłbym Razera Copperheada, który kosztuje 3x więcej i jest lansowany na coś genialnego."

(to tak apropo tematu o kostkach ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka całkiem całkiem.

Faktycznie ta 520 jest żywcem zerżnięta z MX1000.

Nie wiem jak sie w sprawuje w działaniu ale jeśli podobnie do MX'a to napewno warta jest grzechu.

Sam jade na MX'ie już ponad roczek i jestem bardzo zadowolony.

 

P.S. Za swojego MX'a zapłaciłem 65 PLN :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...