Skocz do zawartości
jonas

Mały Czarnuch

Rekomendowane odpowiedzi

1. nigga

 

Nigga is a word which evolved from the derogative term "nigger". Tupac best defined the distinction between the two.

 

NIGGER- a black man with a slavery chain around his neck.

 

NIGGA- a black man with a gold chain on his neck.

 

Tupac defined the word

 

 

 

 

---------------------------------------

Peace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dobreee:

cyt. Czarnuch jak w mordę strzelił, jeszcze żeby bawełnę zbierał ...

brzmi to mniej więcej jak to:

Z ciemną karnacją do sprzedaży KEBABU zatrudnię

bardziej podłej zasiłki to juz nie mogłeś wstawić kolego z Młodzieży wszechpolskiej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej podłej zasiłki to juz nie mogłeś wstawić kolego z Młodzieży wszechpolskiej ;-)

Mam jeszcze Codegena, to dopiero byłaby podłość.

 

Ani ze mnie weszpolak (bo mózgu używam), ani młodzież (bom już za stary). Przeokrutne pudło, messer :>

 

---linia cięcia---

Aha, doskonale wiem, co znaczy i skąd pochodzi określenie "czarnuch" czy też "nigga/nigger", 2Paca i kilku innych miłuję i podziwiam, więc dajcie sobie już spokój.

Edytowane przez jonas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ja zacząłem to i ja skończę

 

dajmy już spokój z tymi murzynami, czarnuchami, nygusami, niggerami, asfaltami, bambusami i diabeł wie czym jeszcze...

 

jonas napisał mi na privie parę przekonujących rzeczy i ja ze swej strony temat uważam za zamknięty

 

pokój mojej czarnej duszy :wink:

 

a co do moda - bo jeszcze się nawet nie wypowiedziałem - bardzo elegancki pomysł z tą zasiłką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonas kiedy będą katody i świecące wentylatory? :]

I może jeszcze lodzika, co? :>

 

Jak znajdę chwilę, to zmienię przyciski na takie bardziej el0. Wymagały pewnych zmian wiertniczych i elektroluminescencyjnych, ale tylko montaż w puszce mi został. Anons: czas kupię.

I jednak wypie... eee pozbędę się kratek na dmuchajki, that sound makes I want to kill somebody :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem chwilę.

Zmieniłem guziczki, wypie... khem pozbyłem się kratek i naruchałem takie el0 śledzie, jeszcze tylko jeden nie pasuje do garnituru.

Dołączona grafika

Zastosowałem inne, ładniejsze moim nieskromnym zdaniem przyciski, diodę w każdym z nich upchawszy.

Dołączona grafika

Biały jest kompletny i złożony, zielony i ta kupka śmieci to taki sam pipsztok, tylko rozłożony na elementy składowe.

Montaż poniżej:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Z bliska wygląda to tak:

Dołączona grafika

Góra to power i dioda power, dół to reset i dioda hdd. Kolor diod dobrany do koloru przycisków.

 

Odkryłem - to nie kratki tak hałasowały, tylko przedni dmuchacz. Ukarzę go rezystorem w imieniu księżyca. A kratek i tak nie założę, wygląda teraz bardziej pr0 :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie janas niestety bardziej podobaly poprzednie guziczki i kratka (byly jednolite, a tutaj ta zielen jest ble - a kratka dawala takiego indutrialnego posmaku, a teraz wyglada jak odkurzacz). Ale oczywiscie o gustach... itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic wspólnego z trenerem pewnej bandy inwalidów, znanej jako polska reprezentacja piłkarska, nie wiem zatem, skąd tam "janas" :>

 

Nie ma być pięknie, ma być cicho, ergo kratki weg. Jeszcze rezystor na przedni dmuchacz i jestem władcą ciszy, zdetronizuję CPC :>

 

Zieleń przycisku zaiste niezbyt skomponowana z resztą zabawek, ale głupio wygląda zielona dioda w białym przycisku. Poza tym biała jest nieco za jasna, jak mruga ta od HDD to czuję się jakby mi zdjęcia robili. Może jak mnie najdzie to znów coś z tym zrobię, jeszcze jeden taki biały przycisk mam. Be inspired.

 

Zdjęcia "baj najt"? Ponieważ mój aparat to najgorzej wydane pesos w moim życiu (a mogłem kupić Canona A510, to nie, długich filmików mi się zachciało. Jaki to człowiek nieraz głupi, Dżizes Krajst.), zdjęcie nocne prezentuje się następująco: zielona kropka, biała kropka. Reszta jest czarna. Zresztą na pierwszym zdjęciu z 11.11 bystre oczęta zauważą mimo lampy błyskowej, że zielona dioda świeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś by się przydało upiększyć tą obudowę zasilacza, ale poczekam na bardziej zaawansowany efekt i narazie wstrzymam się z komentarzem

Eee? Zasilacz celowo nie ma obudowy, jest tylko osłonięty kawałkiem pleksiwa przed przypadkowym dotknięciem. Nie planuję montować tam żadnej blachy, po co niby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie piszcie mi zagadkami, ja jestem prosty pańszczyźniany chłop ze wsi, nie obrażę się jak nazwiecie brzydko mnie, puszkę moją albo psa.

 

Zasilacz obudować? Ależczemu, że tak zapveczę? Z jednej strony jest osłonięty tylną ścianką czarnucha, z przodu wiatrakator, z drugiej strony pleksiwo. Po diabła zaplutego miałbym jeszcze wymyślać tam jakieś dziwne pudełka? Okropecznie dziwna idea.

 

Mówi Pismo - czytaj, a będzie ci dane. Pisałam, że nie dało się wsunąć CD-Romana, bo dotyka już płyty głównej. Mniejsze płyty w standardzie ATX nie istnieją :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I komu ukradłeś te śledziki w końcu? :>

Byłem u wzmiankowanego wąsala na Witaszka Strasse, dał mi kilka za free. Wielbię go i wąsy jego.

Ostatnie brakujące ogniwo obiecał mi przesłać user sithh - czekam z utęsknieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm jezeli tak cd-romy zostana, i nic wiecej nie wymyslisz to mod nie bedzie ciekawy. I te guziki tez mi sie nie podobaja... Takze ogolnie w srodku mi sie podoba, ale tak front nie- zdecydowanie do bani (tak jak chlop ze wsi chcial wale poroto z mostu :>). Moze wymyslisz jakis plastik, albo cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sithh - nieco jaśniejszy, ale podejdzie. Danke schon.

 

Też myślałem nad tym nawisem cd-romalnym. Rozwiązanie znalazłem siedząc w świątyni dumania, kiedy odciążenie dołu powoduje lepszą pracę góry - napęd DVD kupić (prawie wszystkie są znacząco krótsze od CD, warum?), pomazać plakatówką, zamontować, hdd-sajlensera skrócić o szpetny łeb i [tada.wav].

Nie wiem co chcecie od tych przycisków, takie wygodne i el0 :> Kolorystycznie może niezbyt halo, pomyśli się.

Kombinuję nad lewą ścianką i chyba skończy się grubym pleksiwem na magnesach "szafkowych". Acz to jeszcze kwestia otwarta.

 

On di ader hend: kupować DVD do Pentium 2? Mejks noł sens nieco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damn, dlaczego ilekroć ktoś pisze o gustach, czuję w moczu, że mu się nie podoba? :>

 

Ja naprawdę się nie obrażę o jakąś solidną zj...bkę, zwłaszcza jeśli czymś zasłużyłem.

no dobra... gdzie ten mod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...