Skocz do zawartości
jonas

Mały Czarnuch

Rekomendowane odpowiedzi

małe pytanie czy to nie była orginalnie buda at ? bo jak boga kocham mam identyczną w at :) nie miałeś kłopotów z śrubkami od przedniej maski tej plastikowej ? ja się wqurzyłem kiedyś bo mi kabel wpadł do środka :) i niechcący ukręciłem jedno miejsce na śrubkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr@GuN - była, pisałem o tym. Kłopotów nie było, ale też przykręcałem to zaledwie raz, więc nic nie zdążyło się wyrobić ani tym bardziej ukręcić :>

 

sawyer188 - wszystko traktujesz tak dosłownie :> Jakbym nazwał moją puszkę "Asphalt Box" albo jeszcze w jakiś pretensjonalny i głupi sposób, domagałbyś się próbek nawierzchni drogowej na przedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonasie zaklinam Cie... powroc do facjaty odartej z plastiku...

 

Bez tego Twoja maszyna wygladala rasowo, byla brzydka i zla, miala charakter i zdawala sie zyc wlasnym zyciem.

 

Plastikowa morda zupelnie zmienila charakter puszki - teraz wyglada jak kazda inna pozbawiona bocznej scianki, pomalowana czarnym matem obudowa...

Ja wiem ze to nie mod, a tylko zabawa ze zmiana wygladu. Dlatego mowie - lepiej to wygladalo bez plastiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszy zdjęciach po prostu zakochałem się

w planach było nawet porzucenie żony i dzieci dla tego cuda

 

Ale ostatnie twoje modyfikacje (ten brzydki przód a feee) przyczyniły się że jednak zostanę z moją dziatwą

 

Zdejmij tą brzydką plastikowa facjate i to prędko bo patrzeć się nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszy zdjęciach po prostu zakochałem się

w planach było nawet porzucenie żony i dzieci dla tego cuda

 

Ale ostatnie twoje modyfikacje (ten brzydki przód a feee) przyczyniły się że jednak zostanę z moją dziatwą

 

Zdejmij tą brzydką plastikowa facjate i to prędko bo patrzeć się nie da

 

przesz TY jej nie widzisz a tylko jonas, któremu najwyraźniej odpowiada taki stan rzeczy :)

***

 

 

 

 

śmierdzi mi tu przypodobywaniem się Karolowi... B-)

Edytowane przez msn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmierdzi mi tu przypodobywaniem się Karolowi... B-)

Podłe oszczerstwo, gdybym chciał się komukolwiek przypodobubowywa... tfu, włazić bezwstydnie w rzyć, walnąłbym temat w stylu "el0, mam puszkę Codegena, wpakowałem dwa światłobzdrynie, co dalej?" i postępował wg otrzymywanych rad.

 

Czarnuch ewoluuje, a że nie każdemu odpowiada kierunek tej ewolucji - co za pech :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłe oszczerstwo, gdybym chciał się komukolwiek przypodobubowywa... tfu, włazić bezwstydnie w rzyć, walnąłbym temat w stylu "el0, mam puszkę Codegena, wpakowałem dwa światłobzdrynie, co dalej?" i postępował wg otrzymywanych rad.

 

Czarnuch ewoluuje, a że nie każdemu odpowiada kierunek tej ewolucji - co za pech :>

ah jonasie, źle mnie zrozumiałeś przez mój błąd, coś mnie podkusiło aby nie cytować komentowanych wypowiedzi. Teraz już jest w poprawnej formie i powinno być jasne do kogo skierowałem swoje słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam jest Karol, Klucznik i Straznik, zwą mnie Latającym Serwisantem, pogromcą Wolfa, Wielkim Szamanem Anestezjologii i proktoskopii...Prywatnie nastepca wielkiego Alkoholamy.

 

Say CZIIIIIZ.

:D

Ale mam odlot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

***

śmierdzi mi tu przypodobywaniem się Karolowi... B-)

skoro calr0s jest karolem... to czemu tam pojawił się mój koment? :), kurde msn mów po ludzku... masz powiedzieć tak... Przemawiam teraz do (tu pada nick): (tu pada tekst)

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grrrr :angry: :lol:

 

WWWW takim razie wyjaśniam:

 

W pierwszy zdjęciach po prostu zakochałem się

w planach było nawet porzucenie żony i dzieci dla tego cuda

 

Ale ostatnie twoje modyfikacje (ten brzydki przód a feee) przyczyniły się że jednak zostanę z moją dziatwą

 

Zdejmij tą brzydką plastikowa facjate i to prędko bo patrzeć się nie da

ten cytat komentowałem słowami:

śmierdzi mi tu przypodobywaniem się Karolowi... B-)

a dodałem wcześniejszą odp. PelzaKa, by moja opinia była jakoby odpowiedzą na nią

 

IT IS CLEAR? :lol:

 

EDIT: na wszelki wypadek, żeby było no offens :D powiem po polskiemu: JASNE? :lol:*

Edytowane przez msn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosyc gadania albo poszczuje Was pijawkami!

 

Jonas, do modowania!

MSN, do modowania!

PelzaK, wez sie chlopie w garsc...I do modowania!

Carl0s, Patrz PelzaK!!

Czarnuch, nie buczec Jonasowi o nowy wentylek!!

\

A misia i tak nie oddam! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dodałem wcześniejszą odp. PelzaKa, by moja opinia była jakoby odpowiedzą na nią

 

IT IS CLEAR? :lol:

hmm :wacko: motasz się w zeznaniach :D

 

dosyc gadania albo poszczuje Was pijawkami!

 

PelzaK, wez sie chlopie w garsc...I do modowania!

a właśnie... proroku... dziś 5h spędziłem na modowaniu :twisted:... zrobiłem 2 okna 3d opatrzone blachą perforowaną na obudowie do zasilacza :) i testowałem ręczne CNC... :) Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Khu khu, ależ się tu zakurzyło.

 

Ad rem - po kilku miesiącach marazmu mam nieposkromioną przyjemność pochwa-lić się nową fizys mego wiernego czarnucha.

 

Dołączona grafika

 

Jest jakby mniej metroseksualny, mniej "sklepowy", bardziej ascetyczny, praktyczny i w ogóle el0.

Kratka z przodu jest najlepszym typem zaślepki, jaki udało mi się znaleźć. Była jeszcze taka bardzo gęsta metalowa siatka (wyglądało jak moskitiera) i zwykły, niemagiczny grill 80x80 maźnięty na czarno. Kratka wygrała, choć urodziwa specjalnie nie jest :> Z zasilatora wywaliłem wiatraczek, stąd te frontowe manewry.

 

Dołączona grafika

 

Od góry poczynając: DVD-RW (firmy Samsung bodajże. W porównaniu do Plextora, o ile w ogóle można porównywać kaszlaka z mercedesem, bezbożnie przegrywa, a pojęcie "kultura pracy" jest producentowi tego pierwszego kompletnie nieznane), twardziel 8GB (na Windowsa XP i gierki) owinięty gąbką i mikrogumą ku uciszeniu zuchwalca, flopiątko, twardziel 40GB a.k.a. Agresywny Śledzik (Ubuntu, dokumenty, filmy, takie tam), zasilator fanleśnięty (bezwiatraczny, no). Wszystko od flopiątka w dół osłonięte wstęgą, miedzą zieloną ... tfu, pleksiwem rozmiarów słusznych. Miała z tego wyjść jedna linia: krawędź pleksiwa - koszyki 5,25". Wyszło jak zwykle :>

Fanleśnięty zasilator, czyli 0 dB mikrym kosztem.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Co bystrzejsi dostrzegą, jak to jest zrobione, mniej bystrym podpowiem - przepiłowany na pół radiator do tranzystorów kapeluszowych, przynitowany do istniejących już fabrycznie radiatorów zasilatora. Temperatury radiatorów na poziomie 50~55 stopni niejakiego Celsjusza. Jak się ma "sprzęt" ciągnący w porywach 130W, a zasilator 300W (nawet tak dziadowski jak mój Feel), można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa :> Ponieważ jestem wariatem, ale nie idiotą, spieszę poinformować, że w obecnym stanie wszystko działa od jakichś dwóch miesięcy bez żadnych zwisów, resetów, dymienia i innych efektów specjalnych.

Jeszcze światłobzdrynie:

 

Dołączona grafika

 

Od góry: biała - power, niebieska - dysk, czerwona - sieć. Diody w plastikowych oprawkach po 30 groszy.

 

 

Ponieważ nie chcę zaśmiecać tematu o swoim kiblu jednym obrazkiem, z którego i tak niewiele wynika, ośmielę się wrzucić go tu:

 

Dołączona grafika

 

This is H.E.V. Mark IV protective system ... Khem, załączony obrazek przedstawia poziom cieczy w chwili obecnej. Od napełnienia układu w marcu (o ile mnie pamięć nie myli) nie dolałem ani kropelki. I niby kibel wymaga jakichś straszliwych zabiegów konserwacyjnych? Rojenia głów próżniaczych i umysłów miałkich. Więcej kłopotu było z byle defaultowymi dmuchaczami.

 

 

Aha, z nowości przybył jeszcze monitor 19" NECa, kupiony okazyjnie za równowartość dwóch dobrych piw, czyli 10 zł. Pozdrowienia i całuski dla Maćka, zwanego z cudzoziemska Minotaurem.

 

Dołączona grafika

 

Puszka na komputer wygląda przy nim jak zabawka. Ale filmy ogląda się na tym orgazmicznie wspaniale, niezależnie od treści :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty czasami się o jakowąś zadymę jonasie nie prosisz. Żeś na dzielni białasa z czarnuchem zeswatał. Związek, na metę dłuższą, bez przyszłości estetycznej się zapowiada. Czarny ów raczej z Jacksonem mało wspólnego miewają dlatego z czarnienie jedynego albinosa owym towarzystwie bym proponował.

 

 

P.s. Nawet misiu choć biały z braćmi z dzielnicy sztamę trzyma i ciemnej koszulce pomyka :]

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darowanemu (wszak trudno to nazwać uczciwą transakcją) się w anus nie zagląda. A z pewnych względów nie chcę na razie pacykować monitora.

 

Z tymi oplotami niezły pomysł, obiegnę wieś w poszukiwaniu takich.

 

Rurki pozostaną niebieskie, co by zachować kompatylność ze złączkami. Czarne owszem, poniewierają się, ale 6/8. Wiązałoby się to z wymianą wszystkich złączek, ergo poniecham.

 

 

Aha, ten miły pan, któren zamierzał spędzić ze mną resztę życia, jeśli tylko pozbędę się plastikowego frontu - pozostań przy swej kobiałce i dziecięciu, dobry człowieku, w lipcu zmieniam stan cywilny :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

booo....

bojcie sie, bo oto z zaswiatow przemawiam:D.

A JAM JEST GLOS JEDYNY I SLUSZNY JAKO I SYSTEM DZIALANIA PARTII NASZEJ JEDYNEJ SLUSZNEJ.

A tak na powaznie - ten front z palstiku nie pasowal mi wogole. No wstyd, hanba i srom...

Mmmm....srom ;). (aj noł aj noł, equaaaadooooor....oups...plagiatooooor!! :D. tym tym ty ty ty tym tym...)

Po pierwsze primo: No w koncu front taki jest jaki byc poowinien.

A nie mowilem :P.

 

Po drugie primo: Fajna bańka, też takim promieniowaniem daje ze wlosy schna po kapieli w ciagu kilku sekund? Zapytuje, bo moje 19 cali tak wlasnie daja czadu :(.

Edytowane przez Carl0s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugie primo: Fajna bańka, też takim promieniowaniem daje ze wlosy schna po kapieli w ciagu kilku sekund? Zapytuje, bo moje 19 cali tak wlasnie daja czadu :(.

ot

dlatego właśnie ja odżałowałem talarów i wykupiłem sensowny LCD co polecam każdemu - teraz oczka jeszcze są ok - gorzej będzie po 40-stce :wink:

/ot

 

co do całego hmm...małego czarnego człowieka :wink: to podoba mi się parę ciekawych pomysłów - też mam małą budę i same problemy z upychaniem w niej modyfikacji

Edytowane przez simic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje włosy i tak schną kilka sekund, bo utrzymuję je w przyzwoitej, kilkumilimetrowej długości.

Wydawa mnie się natomiast, że zyskałem kilka dioptrii odkąd mam tą 19-kę. W piątek badania okresowe, ciekawym co okulista orzeknie.

 

A front jest znów aryjski, bo dochrapałem się DVD. Wie ktoś, czemu te napędy są krótsze od CD-ROMów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Moje włosy i tak schną kilka sekund, bo utrzymuję je w przyzwoitej, kilkumilimetrowej długości.

Wydawa mnie się natomiast, że zyskałem kilka dioptrii odkąd mam tą 19-kę. W piątek badania okresowe, ciekawym co okulista orzeknie.

 

A front jest znów aryjski, bo dochrapałem się DVD. Wie ktoś, czemu te napędy są krótsze od CD-ROMów?

Miniaturyzacja jonas miniaturyzacja! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...