Skocz do zawartości
Gathaspar

Inny Wymiar Obudowy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ludzi, którzy chcieliby odpocząć od standardowego wyglądu komputera i nacieszyć wzrok czymś nietypowym i oryginalnym zapraszam na moją stronke:

 

http://fajneobudowy.fm.interia.pl

 

dowiecie sie tam najważniejszych rzeczy o mojej ofercie. Bede wdzieczny za komentarze, wskazówki i ciekawe pomysły:)

post-142986-1162384701_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co taka duż czcionka od razu na dzień dobry... Strona rzeczywiście niezbyt świeża co do wyglądu i kodowania, ale to można poprawić. Pomysł taki sobie. Dla mnie to powinniście ją jak najszybciej zdjąć lub poprawić, jest niezbyt przyjemna dla oka. Wymyślcie coś ciekawszego, a nie suche klepanie o obudowach z pleksy... Moglibyście poszerzyć ofertę dla czytelnika. Przegląda się tą stronę w 20 sekund i nic się z niej nie wynosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no no no.. ja się z tym zgadzam.... :blink:

 

choć myślę że design zakrawa tak na 1410 rocznik jednak... :)

 

po pierwszych chwilach, właściwie w dwóch pierwszych sekundach, człowiek, potencjalny widz, klient, odnosi wrażenie, że wtargnął właśnie na stronę domową 14 letniego pawełka s. - dumnego posiadacza neostrady od 2 tygodni, który postanowił stworzyć swoją pierwszą w życiu stronę www... opierając się o kurs skądinąd znanego webmasteringu, znaleziony w niskobudżetowym czasopiśmie o tematyce komputerowej... - o rzesz w mordę zdanie poczwórnie złożone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSPANC. W nawiasach kwadratowych to ja.

 

W wyniku znudzenia się [za niemanie świateł ...] obudowami komputerowymi robionymi na bazie prostopadłościanu [zawsze myślałem, że na bazie plastiku i metalu, ale ja ze wsi jestem], które praktycznie oprócz koloru niczym się od siebie nie różnią, zbudowaliśmy komputer, który jest unikatem [tłumy szaleją]. Obudowa w kształcie piramidy (wszystkie wymiary i proporcje są zachowanie) [a leczy chomiki z rzeżączki, jeśli je umieścić insajd?] wykonana z pleksy, diody [jednej?], chłodzenie cieczą i wiele innych dodatków powodują, że wygląda on zupełnie inaczej niż ogólnodostępne mało oryginalne PC [siur, zwłaszcza na tym forum chłodzenie cieczą to trudno dostępna sprawa]. Podczas wystawiania naszej obudowy na konkursach( kilka z nich udało się wygrać) otrzymaliśmy propozycję wykonywania ich na zamówienie [to fajnie, ale gdzie jakieś projekty? "se pan narysuje"?]. Ponieważ posiadacze wykonanych przez nas obudów byli zadowoleni [a może jakieś foty owychże? a może budyń?] postanowiliśmy iść tym tropem i proponujemy nasze usługi [może chociaż cennik?]. Oczywiście zamówiona obudowa będzie nowa i ręcznie wykonana [a jeśli mam fantazję i żądam starej i klepanej maszynowo, ale koniecznie na zamówienie?]. Przyjmujemy zamówienia na same obudowy lub na obudowy z podzespołami( łącznie ze złożeniem całego komputera) [znów - cennik! jakieś konkrety! Dżizes Krajst, przeca to podstawy handlowania czymkolwiek!]. Istnieje również możliwość zrobienia obudowy na podstawie Twojego pomysłu [kul i czil]. Po prostu skontaktuj się z nami i powiedz, o czym marzysz [trzy napalone Azjatki] a my prześlemy Ci szkice, dzięki którym zobaczysz jak to będzie wyglądać [no, już coś wiemy]. Jeśli tak samo jak my masz już dość oklepanych [przez dresiarzy] blaszanych puszek nazywanych komputerami [a jak niby? bulgulizatorami?] i chciałbyś zrobić ze swojego PC małe dzieło sztuki wejdź w zakładkę KONTAKT i napisz do nas [adres rządzi]. Pamiętaj! Wszystko da się uzgodnić [nieprawda! patrz Palestyna vs Izrael], a nasze motto to: "Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, a na cuda trzeba chwilę poczekać" [zwłaszcza na cudowną stronę].

 

 

Panowie, słuchajcie czasem swoich polonistek. Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, mimo że mało która polonistka wie, co to jest 3DMark i dlaczego Codegen jest do rzyci.

Strona, ufam, testowa, demonstracyjna albo jest to darmowa próbka. Prawda? Prawda?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas wystawiania naszej obudowy na konkursach( kilka z nich udało się wygrać) otrzymaliśmy propozycję wykonywania ich na zamówienie

może powiecie, że sie czepiam, ale obudowa z tej stronki mnie nie zachwyciła, a nawet rozczarowała. niemniej powodzenia w tworzeniu :)

 

pozdrawiam

mystery

 

ps. i błagam zróbcie coś z tą stronką, jest okropna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj, nie chce byc niemily ale strona wyglada okropnie, chyba powstawała "na odczep się" we FrontPage :lol: Przeglada sie ja tragicznie, szczegolnie w rozdzialce 1600px. Kolorystyki za grosz nie ma. Tak szybko jak tam wszedłem, tak szybko ją opuszczam ;)

 

ale zycze powodzenia, moze w koncu uda Ci sie dojsc do odpowiedniej formy strony ;)

 

aha co do zdjec jeszcze taka uwaga, dlaczego one sa porozrzucane po całej stronie jakby im ktos porządnego kopa sprzedał? Nie mozesz tego jakos rownomiernie umiescic, dac ladne miniaturki itd. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forma - źle

Treść - źle

Marketingowo - bardzo źle..

Nic nie sprzedacie jeśli ktoś wchodzący na tę stronę bedzie miał rozdzielczość większą niż 800x600, fotki!! na tych które są nic nie widać. Dajcie fotki kilku sztuk (o ile powstały..). Fotki makro - jakość wykończenia

litości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...