Skocz do zawartości
Slayer

Notebook Panoramiczny Z Możliwie Najlepszą Kartą Grafiki Do 3000 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Z miesiac temu wg. takich kryteriów był to Benq R55 EG z Geforce 7400 i z niestety tylko Turbo Cache bez własnej pamięci. Czy na teraz pojawiło się coś mocniejszego, albo chociaż z możliwością wymiany w przyszłości modułu graficznego ?

 

Najchętniej wziąłbym coś z procesorem 64 bitowym (zupełnie wystarczyłby jakiś Sempron), ale ciężko coś znaleźć.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż ta sama sytuacja. W ostatni weekend miałem (nie) przyjemnośc uczestniczyć w zakupie laptopa i głównym kryterium była grafika. Kupiony został ten Benq, bo nic innego nie znaleźliśmy.

 

Szukałem tylko wśród 15,4" a nie wiem jakie panoramiczne Cie interesują.

 

 

PS. Wśród Acera się nie rozglądałem, więc jedynie tam mogło by coś jeszcze być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie tylko panoramiczne nie mniejsze niż 15.4" z dowolna natywną rozdzielczością. Wśród Acerów jest jeszcze model z grafiką X700 i nad nim się również zastanawiam.

 

Wiem, że niedługo będzie premiera zintegrowanej grafiki do chipsetu która będzie odpowiadała wydajnością modułowi X700 ( 8 potoków wykonawczych)- chipset RS600, a zaraz potem RS700. Może więc lepiej poczekam- będzie wydajniej i mam nadzieję taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...