Skocz do zawartości
gigart

Nforce 680i Sli Na Pokładzie Pod Socket 775

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawicielem firmy MIPS w Polsce jest ANGELA.PL - ale dogadac sie z nimi to extreme.

 

Po 6 mailach i 3 telefonach - dowiedzialem sie ze nie wiedza kiedy cos bedzie wiadomo o blokach pod EVGA. Dopiero po interwencji Wronka ( wielkie dzieki :) ), dowiedzialem sie ze CZEKAJA na odpowiedz ... to bylo 3 dni temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze no nie wiem jak zniżę RAM do 800 MHz to śmiga aż miło jak tylko ustawię 1066 lub więcej nie wstaje bez względu na napięcie. Przestawiłem w inne banki RAM i pomogło ale tylko do wyłączenia kompa. Jak włączyłem to zawias. Znowu przestawiłem RAM i ustawiłem na 800 śmiga. No chyba mnie cholera jakaś weźmie. Ma ktoś pomysł od czego to zależy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze no nie wiem jak zniżę RAM do 800 MHz to śmiga aż miło jak tylko ustawię 1066 lub więcej nie wstaje bez względu na napięcie. Przestawiłem w inne banki RAM i pomogło ale tylko do wyłączenia kompa. Jak włączyłem to zawias. Znowu przestawiłem RAM i ustawiłem na 800 śmiga. No chyba mnie cholera jakaś weźmie. Ma ktoś pomysł od czego to zależy ??

 

Napisz jak masz ustawione napięcia odpowiednio w BIOSie?

U mnie nie mogłem osiągnąć 1200, ale podniosłem napięcia i poszło. Bez podnoszenia napięć niewyciśniesz nic więcej niż 800 zauważyłem u siebie. Mam P5N32-E SLI, ale to podobne płyty są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postanowilem zamontowac Innovatek Graph-O-Matic na mostek poludniowy mojej EVGA, z ktorym jest tyle problemow. Gdyz nie mozna nic fajnego dobrac - bo nie ma !!!

 

Serdeczne podziekowania dla Wronka z PCT za udostepnienie bloku do "testow" :)

 

Czas pokazac jak to wyglada:

 

Mostek poludniowy:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Przymiarka Sapphire X1900XTX z Innovatek Cool-Matic:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomóżcie, kupiłem dzis nowy dysk Barracude 10 320GB ST33200620AS na SATA II i nie moge sobie poradzic z instalacją WinXP na nim, kiedy instalaotor kopiuje pliki i robi pierwszy restart komputera, po czym następuje komunikat o błędzie ładowania systemu operacyjnego :( nie mialem doczynienia z sataII :( Raid mam wył. w biosie, wgrywalem tez sterowniki SATA Raid z dyskietki którą utworzyłem z płyki dołączonej do płyty, płyta to P5N32-E, próbowałem tez z sterownikami Silicon Image 3132 bez rezultatu, dla próby zainstalowałem wlaśnie Viste i poszło bez najmniejszych problemów, czyli chyba cos z sterownikami ? tylko jakie są potrzebne

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak masz ustawione napięcia odpowiednio w BIOSie?

U mnie nie mogłem osiągnąć 1200, ale podniosłem napięcia i poszło. Bez podnoszenia napięć niewyciśniesz nic więcej niż 800 zauważyłem u siebie. Mam P5N32-E SLI, ale to podobne płyty są.

próbowałem na takich ustawieniach bo nie wiem czy mogę dać większe !?

 

RAM=2,5V

NB=1,9V

CPU=1,55V

 

reszta na AUTO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ja jestem zdebilowaciały :mur: . Mam pytanie zasadnicze. Czy przy O/C powinna być włączona opcja SLI-Ready Memory ?? i co to jest LDT Frequency ?? Proszę o odpowiedź bo nie mogę się nadziwić swojej tępocie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SLI-Ready, to ten bzdet inaczej zwany EPP - jak Twoje dominatory są SLI-Ready/EPP to automatycznie płyta ustawi kostki asynchronicznie, na takie wartości jakie zapisane masz w EPP.

 

Na starszym Asusie, mając kostki bez EPP, SLI-Ready było szare i nie dało się włączać/wyłączać. Aktualnie na P5N32-E SLI mam kostki bez EPP i opcja ta jest również zablokowana. A płyta w zasadzie podobna, więc BIOS pewnie też.

 

Kto z Was na P5N32-E SLI/Striker używa RAID0, i kto wynalazł sposób na uruchomienie więcej niż 3 kostek pamięci, rączka w górę.

Edytowane przez pmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam boje z Strikerem - robicie jakies postepy ?

Witajcie

Wszystkiego dobrego w Nowym 2007 Roku.

 

Wkońcu przyszła karta :). Gigabyte GF 8800 GTX, choć miałbyć Asus, ale nigdzie nie mogłem go dostać i znudziło mi się czekanie.

Kończę zgrywawnie danych z raidów (bardzo męczące zajęcie :( ) i pewnie za dwie, trzy godzinki zacznę instalację windy już na nowym kompie.

 

Pozdawiam

HawkEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HawkEye jak zamierzasz robić RAID'a to daj znać czy się Ci wali czy nie ;)

 

ja mam raida na evga i chodzi bez zarzutu

 

 

ZA CHOLERE NIE CHCE DZIALAC RESET I POWER (napewno mam dobrze podlaczone)

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A działał Ci dobrze z biosem wcześniejszym niż P23 :unsure: ?

 

nie wgrywalem zadnego biosu...mam 11/10/06 ,jutro wgram nowego. Trzeba przez dosa wgrywac czy mozna winflashem, albo czyms podobnym?

 

pozdRawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...