Skocz do zawartości
Kean

Gdzie Kupić Suchy Lód I Ln2?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja muszę się 200+km fatygować po DI albo płacić miliardy złotych za wysyłkę, a ten nie może na drugą stronę miasta podjechać...

Wbrew pozorom jakbym miał dziś jechać to pewnie pół dnia bym jechał... a jakoś w ciągu kilku dni będe jechał... Poza tym, dowiem się ile w Linde kosztuje, jak nieznacznie mniej to przecież mam punkt DI bliżej :D Wybieram najbliższe, i najtańsze :) Edytowane przez Mhrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiadywałem się ostatnio w airproducts. (śląska filia)

 

7zł/litr

70 zł podjazd cysterny pod dom, gdzie spuszczaja wsześniej umówioną ilość ln2

dewar 25 litrowy 150zł/mies. (minimalny czas 1 mies.)

 

ceny netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko czy obejmuje to wszystkie miasta PL czy tylko te większe. W sumie nie najgorsza oferta porównując do reszty, ofc jeżeli ma się dewar.

A najlepiej jesli ma sie z dwa mniejsze, lub jeden wiekszy. W sumie taka ilosc to na dwa dni spokojnego benchu starczy, a cena nie wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten był już całkiem pro, ale sprzedający pisał że nie ma możliwości wysyłki do Polski chyba że sobie załatwisz swoją spedycję.

 

Taka ciekawostka - na uczelni Messer dostarcza azot w ilości 400 litrów/miesiąc. Cena za litr jest wyższa dwukrotnie niż przy zamówieniu 80 litrów z dojazdem pod dom :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś z Lublina potrzebował suchego lodu to możemy ustawkę zrobić bo mam w pracy trochę i jak łopata zginie to wątpię aby ktokolwiek się zorientował ;P

 

helo Podbijam temat, potrzebuję suchy lód, gdzie w lublinie można go dostać?

Linde odpada, Puławy za daleko;

najchętniej granulat 1-2 razy w tygodniu.

 

JaX_CCC, masz jeszcze dostęp?

proszę info tu lub gad: 825066

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja szukam DI na dolnym slasku. messer drogi bo 6,50 za kg (przy czestych zamówieniach mozna sie stargowac na ~4-4,50) a w linde niewiele taniej bo 6zł z tym ze dowóz na ich koszt z oddziału w Kościanie i troche wyparuje. A do tego benza 40zł mnie wyniesie wiec 20kg lodu do 3D paru kart za mniej jak 170zł nie dostane..

 

oczywiscie wszedzie potrzebna firma by zamówic ale to nie az taki problem dla wiekszosci.

 

Co do messer to mozna kupić 10l ln2? mamy taki dewar XD

 

chcialbym mieszkać w w-wie. tam di to jak bułki ze sklepu. nawet w żabce mozna kupić

 

co do ln2/di. w jaki sposób pytac o to na uczelni? jakieś koło czy jak? będe teraz na 2 roku i może bym coś skręcił przez prw'ke

Edytowane przez tomekk600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje, to w messer/linde, nie maja tak malych nalewakow, zeby nalac Ci do dewara 10L.

 

W Wawie jest latwo o DI i LN2, ale gdzie Ty widziales DI w żabce? :blink:

 

"Czesc panie dziekan, potrzebuje troche di/ln2 do rozwijania swoich zainteresowan zwiazanych z chlodzeniem komputera, w zamian za pomoc moge zrobic widowiskowy pokaz na dniach otwartych/wykladach czy co tam jeszcze" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...