Skocz do zawartości
Kean

Gdzie Kupić Suchy Lód I Ln2?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie spotkalem firmy, ktora dowozi DI, po azot tez trza brykac samemu :-|

no co ty, ja go zamawiam jak pizze :] all przez telefon z dostawa do domu, fakt ze dostawa tylko w piatki u mnie jest, ale nie musze po niego jezdzic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry za małe OT: Ile kosztuje azot za litr + dewar ?

Litr azotu, hmmm szybki bench : 5 minut i po zabawie.

 

 

Ja właśnie dostałem maila że on dowożą w suchym lodzie samego lodu nie sprzedają chyba że bardzo duże zamówienia . :wink: :mur:

I wytlumacz mi co to znaczy. W suchym lodzie, samego lodu :lol:

 

 

Ryba ;)

 

Do Ciebie widzisz dowoza, do nas nie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jakoś tak na szybko przeleciałem tą stronę, w każdym razie sory za pomyłke. :oops:

 

 

azot różnie słyszałem 2zł , 4 zł w każdym razie nie żaden majątek... a dewar to tak 5000zł jeśli chcesz kupić a za wypozyczenie to sam jestem ciekaw...

 

wie ktos lub zna konkretne adresy do ln2 i/lub "wypożyczalni" dewarów?

 

 

PS. fajny dewar ma k|ngp|n taki z nalewakiem

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litr azotu, hmmm szybki bench : 5 minut i po zabawie.

I wytlumacz mi co to znaczy. W suchym lodzie, samego lodu :lol:

Ryba ;)

 

Do Ciebie widzisz dowoza, do nas nie :cry:

1. Pytałem ile chcą za litr azotu trudne do zrozumienia :lol: ? gdzieś twierdziłem że chce kupić 1litr ? :lol: jak ktoś pyta iel kosztuje 1kg DI to też mówisz ile można na 1kg wykręcić ? :rolleyes: (bez obrazy)

2. Wycinasz se nerke oni to wsadzają w lód i gdzieś wiozą . Rozumisz :oops: :D po przecinku : mogą Ci sprzedać lód tylko musisz wziąć duuuuużo kg.

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!].... napiszcie na forum bo potem sa tysiace zapytan o to samo, chce wam sie pm'ki kazdemu slac?

 

zalezy w jakiej czesci kraju kupowalem azot to ceny byly rozne, u siebie place 366zl z wypozyczeniem dewara na miesiac

 

p.s z tego co pamietam to Devilek sie nigdy ln2 nie bawil za wlasna kase :]

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jakoś tak na szybko przeleciałem tą stronę, w każdym razie sory za pomyłke. :oops:

nie wnikamy jak to zrobiles :P

 

Heheh pogadali sobie ;)

Nie wiem ile za litr, bo jak juz brac to ze 30-60L, wiec czastkowymi ilosciami sie nie interesowalem.

 

A na 1KG lodu mozna z 2h pokrecic :D

60l... to chyba troche duzo...

z tego co pamietam to w gdansku bylo 2x30(dobrze pamietam?) i wiekszosc chyba Romek wylal na nas/inne przedmioty niz do kontenerow poszlo ;)

 

[ciach!]u siebie place 366zl z wypozyczeniem dewara na miesiac

za jaka pojemnosc?

cena z azotem?

 

ostatnio widzialem na allegro duzy dewar - 100l? jak nie wiecej za jakies grube tysiace zlotych

Edytowane przez Kean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60l... to chyba troche duzo...

z tego co pamietam to w gdansku bylo 2x30(dobrze pamietam?) i wiekszosc chyba Romek wylal na nas/inne przedmioty niz do kontenerow poszlo ;)

Bo sprzęt odmawaił wsółpracy z LN2 i musieli na DI jechać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety na tym forum(bez obrazy) panują same sekrety,taka moda z XS jak ktoś to powiedział...

to ze akurat piotres tak napisal, bo on jest przyzwyczajony do zasad panujacych na XS, to nie oznacza ze tutaj jest tak samo i musimy brac z nich przyklad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jakoś tak na szybko przeleciałem tą stronę, w każdym razie sory za pomyłke. icon_redface.gif

 

:lol:

nawet nie pomyslalem o tym ze moze cos takiego z tego wyjsc...

Apropo LN2 jest duza różnica(oprócz temperatur) w porównaniu do DI? Chodzi mi o stabilność czy większe możliwości podkręcania?

 

 

to ze akurat piotres tak napisal, bo on jest przyzwyczajony do zasad panujacych na XS, to nie oznacza ze tutaj jest tak samo i musimy brac z nich przyklad

Nie no spoko , ok tylko że niestey ale sie stosuje te zasady... no tylko tu właśnie Ty napisałeś ile płacisz... a tak to wszędzie (na PPC) PM sobie ślą od jakiegoś czasu

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wnikamy jak to zrobiles :P

60l... to chyba troche duzo...

z tego co pamietam to w gdansku bylo 2x30(dobrze pamietam?) i wiekszosc chyba Romek wylal na nas/inne przedmioty niz do kontenerow poszlo ;)

za jaka pojemnosc?

cena z azotem?

 

ostatnio widzialem na allegro duzy dewar - 100l? jak nie wiecej za jakies grube tysiace zlotych

25L starczy na dobre 5-8 godzin

 

Bo sprzęt odmawaił wsółpracy z LN2 i musieli na DI jechać...

no nie mow, na ln2 tez lecielismy, grafy, p2, i troche procka meczylismy :D

 

:lol:

nawet nie pomyslalem o tym ze moze cos takiego z tego wyjsc...

Apropo LN2 jest duza różnica(oprócz temperatur) w porównaniu do DI? Chodzi mi o stabilność czy większe możliwości podkręcania?

zero roznicy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...