Skocz do zawartości
Kean

Gdzie Kupić Suchy Lód I Ln2?

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawo w jakim, bo na pewno nie w spozywczym :D Bo taki spitytus pitny to się chyba w nielegalnej bimbrowni robi.

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

Nie no zabiłeś mnie prawie :lol:

 

Normalnie w spozywczych/monopolowych kupujesz.

 

Sory, ale ja spirytusu w spożywczym nie widziałem.

No w spozywczym gdzie nie ma zadnego alkoholu poza piwem to napewno nie zobaczysz. U mnei tam dostępność spirola jest w wiekszosci spozywczakow gdzie sprzedaja napoje wyskokowe. Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale ja spirytusu w spożywczym nie widziałem. No może w monopolowym, ale ja tam rzadko zaglądam.

 

Ponawiam pytanie: Czy ktoś wie czy w Białymstoku/Suwałkach można kupić DI?

Edytowane przez Monster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki, chyba tak zorbię. I to dego spirytus, bo słyszałem, że aceton trudno opanować.

Tylko, że aukcja już się zakończyła, ale może powróci, bo sprzęt kupuje za ~ 3 tygodnie.

Edytowane przez Monster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się dowiedziałem: Ani w Białymstoku ani w Suwałkach nie ma żadnej firmy, która sprzedaje DI. Najbliżej do Warszawy tylko.

 

I takie pytanie ile max. może lezeć suchy lód w ty pojemniku ?? Bo to tak pojechałbym do Warszawy pierwszego dnia{np. sobota} wróciłbym wieczorem i następnego dnia zacząłbym bechy, "wytrzyma" ??

 

P.S Jest jeszcze to: http://allegro.pl/item263290678_suchy_lod.html dowożą kurierem, ale za 1KG DI+pojemnik+dowóz wyjdzie ok. 110zł, warto ??

Edytowane przez Monster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S Jest jeszcze to: http://allegro.pl/item263290678_suchy_lod.html dowożą kurierem, ale za 1KG DI+pojemnik+dowóz wyjdzie ok. 110zł, warto ??

ZA 1KG??? NIE ma opcji nie oplaca sie, zreszta... chyba nie mozna kupowac 1 Kg Minimalne zamowienia zazwyczaj sa od 10Kg...

 

Ale 110zl to spokojnie da sie dostac 20KG DI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, źle napisałem. Za 10KG+pojemnik+dowóz jest około 110zł.

 

Ew. wybrać się do Warszawy i kupić,ale jak mówiłem 1 dzień na wyjadz bym musiał przeznaczyć.

Jak już zamawiać to ponad 10kg, bo przy cenie 110zł za 10jg to średnio się opłaca, ale 140zł za 20kg już bliżej niż dalej, nie mówiąc o 170zł, za 30kg. 11zł/kg to sporo, a niecałe 6zł z dostawą do domu już bliżej niż dalej ;) a na 30kg to już można się bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zamawiać to ponad 10kg, bo przy cenie 110zł za 10jg to średnio się opłaca, ale 140zł za 20kg już bliżej niż dalej, nie mówiąc o 170zł, za 30kg. 11zł/kg to sporo, a niecałe 6zł z dostawą do domu już bliżej niż dalej ;) a na 30kg to już można się bawić.

Tylko fajnie by bylo, jakby dojechalo te 30kg... dobrze ze ja sie uwalniam od DI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zamawiać to ponad 10kg, bo przy cenie 110zł za 10jg to średnio się opłaca, ale 140zł za 20kg już bliżej niż dalej, nie mówiąc o 170zł, za 30kg. 11zł/kg to sporo, a niecałe 6zł z dostawą do domu już bliżej niż dalej ;) a na 30kg to już można się bawić.

Dokladnie... Minimum 30Kg i bawic sie mozna :) bo wtedy cena jest podobna do tej z Messera.

 

Tylko fajnie by bylo, jakby dojechalo te 30kg... dobrze ze ja sie uwalniam od DI.

Zazdroszcze Tobie.

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie... Minimum 30Kg i bawic sie mozna :) bo wtedy cena jest podobna do tej z Messera.

Zazdroszcze Tobie.

 

Placisz i masz... kaskade albo elo singla :P Wtedy nie ma najmniejszego problemu z temperaturami czy dosypywaniem lodu co jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko gdzie mam zamówić, żeby było tanio oraz z dostawą pod dom za grosze ??

 

Chyba będę musiał przejechać się do Wawy: ponawiam pytanie:

I takie pytanie ile max. może lezeć suchy lód w ty pojemniku ?? Bo to tak pojechałbym do Warszawy pierwszego dnia{np. sobota} wróciłbym wieczorem i następnego dnia zacząłbym bechy, "wytrzyma" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to problem rozwiazny :D Dzięki bryce.

Aha i do pierwszego DI Party lepiej użyć spirytusu?? Bo nie wiem w co się zaopatrzyć.

Kup aceton, spirytus lej gdzie indziej, a jak aceton będziesz do kontenera (aka komin) lał z głową to nic się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu, to chyba ostatnia granulka DI wysublimuje :P

Dlatego teoretycznie napisałem :P sam max(ilośc czasu:D) trzymałem 15kg di w pudle na 40kg przez 4dni i co dzien było mniej o 2-3kg ale to kostka i czasem było pudło otwierane, mówią że jak sie to wypełni po brzeg to nie ma za dużo powietrza i nie sublimuje za szybko i sporo powinno zostać jak sie tego nie otwiera za często :P

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie linde w dziale sprzedaży jest wymienione moje miasto a w zakładce produkty/suchy lód jest napisane, że sprzedaż detaliczna tylko w kilku miastach(na dole strony). czyli to oznacza, ze w moim mieście nie będę mógł ani odebrać ani zamówić suchego lodu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup aceton, spirytus lej gdzie indziej, a jak aceton będziesz do kontenera (aka komin) lał z głową to nic się nie stanie.

A tam się znasz... nasz forumowy mentor - Wolfszary - powiedział że to jest jest parownik... on tu sie jedynie zna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie linde w dziale sprzedaży jest wymienione moje miasto a w zakładce produkty/suchy lód jest napisane, że sprzedaż detaliczna tylko w kilku miastach(na dole strony). czyli to oznacza, ze w moim mieście nie będę mógł ani odebrać ani zamówić suchego lodu ?

 

Napisz do nich. Ja napisałem i powiedzieli, że mozna sobie sprowadzić{w moim przypadku do Białegostoku} ale z 2-tygodniowym wyprzedzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja u nich brałem. Zapłaciłem 51,01zł za 10kg granulatu z pudełkiem. Odebrałem osobiście w Wawie na ul. Kolumba 27. Zadzwoniłem, zamówiłem a na drugi dzień już było do odbioru; bezproblemowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko fajnie by bylo, jakby dojechalo te 30kg... dobrze ze ja sie uwalniam od DI.

O taaaaak, DI ssie pod kazdym wzgledem poza niska cena i dostepnoscia ;)

 

 

Załatwianie rzeczy "na zamowienie" w linde to tylko osobiscie, telefonicznie ani tym bardziej mailowo nic nie da sie zalatwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...