Skocz do zawartości
Bobslej

Kolejny Odcinek Z Serii " Jaka Podkładka"

Rekomendowane odpowiedzi

czy Mantis Razera się jako tako nadaje do grania? Ew co innego polecicie z podkładek do 100zł.

Myszon to A4tech X-718F (wyznawcy "jedynych słusznych Razerów i Logitechów" proszeni są o nie buczenie :-P ).

Edytowane przez Bobslej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mantis odpada... Pomierzyłem i blat na myche i klawiaturę ma 62cm szerokości, wiec Mantis zajął by 2/3 blatu... a klawiatura (choć skrócony laptopowy A4tech) też istnieje więc poszperałem i wybrałem SteelPada QcK mini. Aerial, twierdzisz że w moim A4techu zmienić ślizgacze trzebaby? TE sprawdzą się? poza tym, komplet QcK mini + ślizgi wyniesie mnie 40zł, a mantis 89zł...

 

Najlepiej kontrole i poślizg :D

Edytowane przez Bobslej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qck mini jest strasznie mala, imo juz lepiej zwykle qck, a wtedy to lepiej eyepada bo to samo a tansze i ladniejsze :wink:

No chyba ze pracujesz na ekstremalnie wysokim sensie i starczy ci taka mikroskopijna podkladka (bo sam a4tech nie nalezy do malych myszy).

Najrozsadniejszy chyba dzis zakup z tekstylnych padow za niska cene to corepad eyepad.

Swoja droga mozna sie rozejrzec za xraypad'ami ktore przy braniu cen z allegro sa pod wzgledem wielkosci tanie.

Albo battlepady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać kolejnego bezsensownego tematu więc napisze tutaj. Mam X-718BF i kupiłem sobie podkładke Revoltec Basic. Nie przypuszczałem, że będzie aż tak odczuwalna różnica w ślizgu. Ale... jak podniose myszke nad podkładke to kursor nadal się porusza :huh: Macie na to jakąś rade??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale... jak podniose myszke nad podkładke to kursor nadal się porusza :huh: Macie na to jakąś rade??

Miałem tak z Coppersmrodem. Przy podnoszeniu i przenoszeniu dodatkowo przechylałem myszkę w lewo/prawo i wtedy już nie łapał podkładki ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem QcK mini + ślizgi w wykonaniu mICEskatez'a. Rozmiar pasuje jak ulał, w porównaniu z blatem biurka jest lepiej, lepszy ślizg i kontrola. No i jest ciszej, nic nie szura. A ślizgacze wymieniłem bo po +- pół roku grania fabryczne się drastycznie starły od nierówności, a po naklejeniu mICEskate'zów lepiej myszon jeździ.

 

BTW nie wiem czy ktoś zauważył ale jak z ciekawości wypatroszyłem A4techa to znalazłem 23-gramowy ciężarek, po jego odkręceniu myszka ponownie dostała "kopa" i jest jeszcze lepiej :D

 

Może jak znajde czas to dam fote mojej "plaformy do grania"

 

...No chyba ze pracujesz na ekstremalnie wysokim sensie...

W Far Cry gram na 1200dpi, w UT 2k4 to 2000dpi :D a to już chyba podchodzi po duże sensy :D

Edytowane przez Bobslej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...